2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

sibiko canım çok güzeller.bende inşallah geri kalanları haftaya tamamlıcam..çok güzelya gerçekten seyretmek bile inşallah hepimizin sağ salim alırız kucağımıza..

Kızlar çok teşekkürler daha güzelleri sizin yavrularınıza olsun.Öle durup bunları seyretmek bile başka bir duygu

kıssss sen neler neler aldın böylehihoyyythepsini tamamlamışsın:nazar:bayıldım aldıklarına inanki.iyi günlerde giydirirsin inşallah canım..kaydirigubbakcemile3

sibiko bebeğinin cicilerinin hepsi çok güzel canım. güzel günlerde giydirmek nasip olur inşallah.

Canım ben kapı süsünü şimdi gördüm çok tatlı ya süper ya ikiz ve bir kız bir oğlankaydirigubbakcemile5 Allah sabrını ve dualarını kabul etmiş inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın. Allah bana da minik bir kız nasip etti.O kadar mutluyum ki onca acıdan ve bekleyişten sonra kucağıma da alırsam daha ne isteyim.Doktorun bi tanesi bana bu bebekler kıymetli demişti o anda evet demiştim ama şimdi kendi dr gittiğimde benim gibi bu yollardan geçenleri ve heyecanlarını görünce neden kıymetli olduklarını anlıyorum.Ve onlara dua ediyorum.Özellikle karnım biraz belli olmaya başladığında bir çift bana baktı ve gözleri doldu o günden sonra randevumu saat 4 ten sonra ya alıyorum.Biliyorum ki 4.-5.-hatta8. denemesi olanlar var ve artık sabırları da bitiyor.O kadının üzülmesi beni çok etkiledi ve üzülebilen olur diye geç gidiyorum.Aslında ben hamile gördüğümde daha çok ümitleniyordum.
Neyse kapı süsüne bayıldım çokta uyguna almışsın.Ay ben evde bebeğin odasının kapısı için bişey yaptım ama böyle tüllü bi tane doğum odası için alıcam.

evet caım doktorlar ıcınde bızler ıcınde bu bebkler cok kıymetlı (her bebek kıymetlı o ayrı) bende eskıden hem hamıle gorunce bana umut olurdu hemde aglamadan tutamazdım kendımı hıc bebek kıyafetlerı satan magazalara gıremezdım oyuncaklara bıle bakamazdım o kadar ıcım acırdıkı ve benım olmuycak dıye o kadar korkardmkı
ama rabbıme sukurler olsun ıkı tane nasıp ettı hayırlısıyla bır dunyaya gelseler baska ıstedıgım yok Allahım herkese nasıp etsın kımseyı bebek ozlemıyle sınamasın ne kadar acı oldugunu bızlrden ıyı kımse bılemez her sabah uyandıgımda cok sukur yatrabbım dıyorum ruya degıl gercek bu ve bebeklerım benle bır gunu daha atlattık Allahım butun hamılelerede saglıkla kucagına almayı nasıp etsın :Saruboceq:

Bacılar günaydın. Dün aldığım Bebeğimin İlk Yılları adlı kitaptan almak isteyenler içeriğini görsün diye bikaç sayfasının resmini çektim. Bakın karar verin sizde. Öpüyoruuummmm a.s.

img0326nr4.th.jpg
img0327ej8.th.jpg
img0328qk7.th.jpg
img0329ht1.th.jpg

img0330tp8.th.jpg
img0331vk8.th.jpg
img0332qe5.th.jpg

Bu arada Sibiko'cum ciciler çok güzel canım. Sağlıkla giysin inşallah a.s.

Bedef bekliyoruz bacım yeni resimleri :1hug:

pınarcım aldığın kitap uzaktan gördüğüm kadarıyla benimkinin aynısı.çok güzel dimi? memnun kaldın mı? seni hayal kırıklığına uğratmış olmadım dimi?
birde bu resimler açılmıyor. küçük hallerini görebiliyoruz sadece.

sibiko bacım amma cok almışın ben ıkı bebege bıle bu kadar almadım kıskandım heheh bende hemen gıdıp alayım
şaka bır yana harıkalar canım ıyı gunlerde kullansın kuzucugun ınsallah

pınarcım aldığın kitap uzaktan gördüğüm kadarıyla benimkinin aynısı.çok güzel dimi? memnun kaldın mı? seni hayal kırıklığına uğratmış olmadım dimi?
birde bu resimler açılmıyor. küçük hallerini görebiliyoruz sadece.

Evet canım çok güzel çok memnun kaldım. Hatta eşimde bayıldı. Yok canım akolsun ne hayal kırıklığı a.s.

Resmi tıklayınca hata verirse bi yenile de canım o zaman açılıyor a.s.

Evet canım çok güzel çok memnun kaldım. Hatta eşimde bayıldı. Yok canım akolsun ne hayal kırıklığı a.s.

Resmi tıklayınca hata verirse bi yenile de canım o zaman açılıyor a.s.

iyi bari canım güle güle kullan.
birde dediğin gibi deneyim dur.

sibiko hepsi çok güzel canım ayakabısını yesinler onun pınarcım günlük de çok güzelmiş hele içi bebişin resimleri ile dolunca

Kız Sibiko şimdi ne deyim koca adam olacak valla şunları görünce spor ayakkabı falan bide karnımızdaki halleri insan inanamıyor mucize gibi.Valla çeyizi düzmüşsün bi sünnetliği kalmış.İyi günlerde inşallah.Çok tatlılar kız bunları giydirip sokağa çıkarma kızlar kapar bak.sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
Pınarcım defter çok hoşuma gitti en kısa zamanda edinicem.
Sehercim Hadi inşallah kucağımızdada görürüz:nazar::nazar:

iyi bari canım güle güle kullan.
birde dediğin gibi deneyim dur.

Sağolasın canım a.s.

sibiko hepsi çok güzel canım ayakabısını yesinler onun pınarcım günlük de çok güzelmiş hele içi bebişin resimleri ile dolunca

Tşk ederim bitanem. Valla doğsada hemen doldurmaya başlasam :)

Kız Sibiko şimdi ne deyim koca adam olacak valla şunları görünce spor ayakkabı falan bide karnımızdaki halleri insan inanamıyor mucize gibi.Valla çeyizi düzmüşsün bi sünnetliği kalmış.İyi günlerde inşallah.Çok tatlılar kız bunları giydirip sokağa çıkarma kızlar kapar bak.sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

Edin canım edin. gerçekten çok güzel bir anı olacak bebişlere...

Ay canım bu hevesim nolcak bilmiyorum şimdi bende böle peşpeşe bakınca çok şey almışım dedim.Alıp bi hurç var onun içine koyuyodum.Sanki az bişey almışım gibi geliyodu sadece 8 ay ve 1 yaş için bikaç penye takım alcam o kadar.Sünnetliğinide bilmiyorum :roflol:

Daha annemin aldıkları var kızlar onlarıda koyarım annem getirdiğinde :dance:

Daha iyileri sizlere olsun inşallah.

sibiko çokkk güsel hepsi güle güle giysinnn

pınar defterr çok güsell alacam bende güle güle kullanın

ben de bir hurç alıp içini doldurdum. hatta yeni bir hurca geçecem. kızızm için yelek,takımlar,tulumlar, çoraplar, ayakkabı,battaniye, banyo havlusu, biberon, ağız mendilleri,elbise, çıtçıtlı badilerden aldım aklıma gelenler bunlar bir de dönence ile oyun halısı aldım. odasını da araştırıyoruz. aldıklarımın resimlerini göndermek isterdim ama nasıl göndereceğimi bilemiyorum. denedim olmadı.

SİBİKO cnm hepsi bırbırınden gusel yafs....insanın baktıkca bakası gelıo tabı bıde içinde yakısıklı tosunu dusunmek lazım...Allah ıı gunlerde gıydırmeyı nasıp etsın cnm...

PINAR defterde super yaaa....ii gunlerde kullan.

ben de bir hurç alıp içini doldurdum. hatta yeni bir hurca geçecem. kızızm için yelek,takımlar,tulumlar, çoraplar, ayakkabı,battaniye, banyo havlusu, biberon, ağız mendilleri,elbise, çıtçıtlı badilerden aldım aklıma gelenler bunlar bir de dönence ile oyun halısı aldım. odasını da araştırıyoruz. aldıklarımın resimlerini göndermek isterdim ama nasıl göndereceğimi bilemiyorum. denedim olmadı.

Canım yollayap diye bi site var google dan bak açtığında direk sayfada gözat ve yükle butonu var.Gözattan bilgisayarında kayıtlı olan resmi seç daha sonra yükle.açılan 2.sayfadan RESMİNİZİN 400 x 300 PİKSEL BOYUTU: kısmında aşağıda Forumlarda kullanım için link 1: kısmındaki linki kopyala cevap yazdığımız yerde bi pencere var bunu tıklayıp açılan yere linki kopyala gönder dediğinde başarmış olacaksın:teytey:

SİBİKO cnm hepsi bırbırınden gusel yafs....insanın baktıkca bakası gelıo tabı bıde içinde yakısıklı tosunu dusunmek lazım...Allah ıı gunlerde gıydırmeyı nasıp etsın cnm...

PINAR defterde super yaaa....ii gunlerde kullan.

Amin canım tşk ederim

kızlar bebişlerinizin cicileri çoookkkk güzeller:) bunları gördükçe insanın bir an önce doğurası geliyor yaaa!! bizimkini de annane ve babanne tamamlamış. bize alacak hiçbişey kalmamış:çok üzgünüm: bitek anakucağı oto koltuğu küvet filan alacağız heralde. resimlerini de ancak kendi evime gidince yüklerim inşallah kızlar. öpüyorum hepiciğinizi ve meleklerinizia.s.

X