2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

16 eylül canım gözünaydınnnnnn darısı bana bende yarın gidecem inşallah bende görür duyarım inşallah.........

Hadi bakalım canım. Bak bu kandil akşamı sana ve tüm hamiş arkadaşlara dua edicem. Bebeklerine sağ salim kavuşsunlar. Kalp atışlarını gübüdük gübüdük duysunlar. Herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar.

kalp atısını duyanlar hayırlı ugurlu olsun dıyorum duyamayanlara ( benım gıbı :):)) ınsaallah duyarız dıyorum ben gıtsem belkı duyulur ben garantı olsun dıye agustos basında gıdecegım nasıp olursa a.s.

çok teşekkür ederim siret...görmek bile yetti orada küçücük kalbinin kıpırdadığını görmek çok güzel bir duyguydu allah herkese nasip eder inş...belkide ultrason cihazıyla alakalı olabilir....bir dahakine sesli duyarız inşallah şimdilik sadece görüntüyle yetinelim bunada şükür...

16 eylül canım gözünaydınnnnnn darısı bana bende yarın gidecem inşallah bende görür duyarım inşallah.........

çok sağol umudum darısı yarın seninde başına inş....yaa kızlar bebeği bırakında benim kalbim yerinden çıkacaktı sank:)))çok heyecanlandım nerdeyse kendi kalp atışlarımı duyacaktım:CüvCüv:

hoşgeldin canım aramızaa.s.

bence saklaman onu daha çok yaralar biran önce söylemelisin emin ol doğrusu bu!şu zamana kadarda senin gibi olmaktan korktum kalp atımlarını duymadan kimseye söylemek istemedim falan de çünkü ne olursa olsun yakın arkadaşın olduğu için ilk duyanlardan olmaK isteyecektir

kızlar bu arada ultrason kağıdına göre 8 haftalık görünüyorum doktora bunu sordum bugün.....normalde 6+2 sin ama ultrason kese boyuna göre haftayı hesaplar dedi..bu seferde aklıma şöyle bişey takıldı kese boyu neden 6 haftadan fazla gösteriyor beni?bu konuda benim gibi takıntısı olanlar varmı?

gözünaydın arkadaşım şu mübarek günde allah hepimizin evlatlarına uzun ömür, sağlık versin

gözünaydın arkadaşım şu mübarek günde allah hepimizin evlatlarına uzun ömür, sağlık versin

sağol tşk ederim baby nurse....bu mübarek günde bebişimin kalp atışlarını gördüğüm için allaha ne kadar dua etsem azdır...bu gece dualarımız birbirimiz için olsun kızlar, Allah herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin...

arkadaşlar ben bugün çok üzgünüm şu mübarek günde lanet patlamada ölen tüm kardeşlerimize yavrularımıza allah rahmet eylesin yakınlarınada sabırlar versin içim sızlıyor dualarımız kabul gecemiz aydın olsun dualarınızı eksik etmeyin

ne kadar hayırlı bir günde gördün bak!allah evladına uzun ömürler versin duaların için sağol

evet o kadar üzücüki....artık ne haberlerde izleyebiliyor nede internet haberlerine bakabiliyorum..çok üzücü bişey.. o patlamada bizde olabilirdik başkalarıda...allah rağmet eylesin...

evet o kadar üzücüki....artık ne haberlerde izleyebiliyor nede internet haberlerine bakabiliyorum..çok üzücü bişey.. o patlamada bizde olabilirdik başkalarıda...allah rağmet eylesin...
aynen bende öyle bugün biraz baktım ağlamaya başladım izleyemiyorum hele 4 yaşında bir çocuk ölmüş onu görünce koptum allah evlatlarımızı korusun

Bide 8,5 aylık hamile varmış ölenlerin arasında. Allah sabır versin ailesine. Doğuma 13 gün kalmış. Ama kısmet olmadı. ALLAHIM NE VERİRSE HAYIRLISINI VERSİN YARABBİM. ALLAH KORUSUN CÜMLEMİZİ.

iyi aksamlar dunyanin en guzel en tatli anne adaylari hepinizin kandili mubarek olsun.Allah hayirli evlatlar nasip etsin.9 ay su gibi akip geçsin de sonra birbirimize bebeklerimizin fotograflarini gosterelim insallah.

Son düzenleme:
kizlar oncelikle hepinizin kandili mubarek olsun, hayirlara vesile olur inslh

gecen hafta kan testlerim yapilmisti , hepsi iyi ama kandaki antikor yeterli degil demis doktor esime , rubella icin yapilan teste cikmis sanirim, yani 9 ay boyunca cok dikkatli olmaliymisim herhangi bir virus ozellikle rubella yani kizamikcika dikkat etmeliymisim, kimseyle opusup, kalabaliga girmemeliymisim, ozellikle cocuklardan uzak dursun demis , 9 ay kontrolumuz altinda olacak demis abartiyolarmi aceba ya, sizlerin testleri nasil cikti kizlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…