2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam Umudum,
Oncelikle moralini bozma lutfen, eczanelerde satilan 4-5 YTL ye idrarda gebelik testleri var. Hemen sonuc veriyor, en azindan merakini giderebilirsin. Bu arada eger ozele gideceksen illa ki test yaptirmana gerek yok. Ama gebelgin 5 haftalik olmadan yani adetin 10 gun gecmeden ultrasonda pek bir sey gorunmuyor. En erken sonuc kan tetsti ile mumkun ya da biraz sabredip ultrasonu beklemelisin 6-7 hafta arasi hem kalp atisini bile gorursun gittiginde. Agrin sizin yoksa erken gitmenin pek de bir anlami yok aslinda...

son adet tarihim 29 haziran

günaydııın anniş adaylarıa.s.a.s. ya kızlar dün akşamüstü midem ekşimeyle karışık yanmaya bi başladı sabaha kadar geçmedi. yahu bunu normalde hamişler sabah yaşamıyor mı:uhm::uhm: aman ne kötü şey o ya, kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı doğrudürüst uyuyamadım bile, şimdi şükür daha az var. bu şekilde mide ekişimesi- yanması olan var mı?

evet cnm ben varım.dun doktora gittim ve doktor cok normal oldugunu soyledi..renie verdi gunde 6 tane.

ben yarın gideceğim dr. a bakalım ne diyecek. ben birde büyük konuşmuştum hiçç bir belirtim yok ya olsada hamile olduğumu hissetsem diye valla dün akşam bi hayli hissettim.

günaydın 2009 yılının en güzel anneleri. arkadaşlar hepinize sorunsuz ağrısız mide bulantısız bi gün diliyorum.:1hug:

Son düzenleme:
günaydın 2008 yılının en güzel hamişleri. arkadaşlar hepinize sorunsuz ağrısız mide bulantısız bi gün diliyorum.:1hug:

canım benim aynı dertten muzdaribiz..aslında gebeliğin son zamanlarında oluyormuş mide yanması,ama bizde şimdiden başlamış...ben ilaç da kullanmak istemiyorum, süt iyi geliyormuş dedi annem..bakalım deniycem...

günaydın 2008 yılının en güzel hamişleri..benim sat tarihim 29 Mayıs. Mart 5 gibi falan gözüküyo :) arkadaşlar dün gece çok acaip gaz sancım oldu, uyuyamadım diyebilirm. sanırım mide hassasiyetleri uç noktalara kadar ulaşıyor. umarım ayaklarımı üşütmemişimdir. annem bana hamileyken idrar yollarını iltihaplandırmış ve çok zor geçmiş hamileliği. o yüzden en çok üşütmekten korkuyorum.

Güzel hamişler herkese merhabalar...... Ayrica aramiza yeni katilan hamişlerimiz de var ohhhhhhhhh çoğaliyoruz hepinize mutlu hamilelikler.......

Annesininkuzusu inan bende gece uyuyamadim midem resmen davul patlayacak sanki.birde kasiklrarim çok kötüydü bende klima açikti üşüttüğümü sandim fakat süt içince rahatladim gazima iyi geldi.......

aynı şey bendede var mide yanması ve gaz sancılarından ne yapacağımı şaşırdım. midem yanınca ve sabahları mide bulantım kesilsin diye bişeyler atıştırma ihtiyacı duyuyorum.bu gidişle 100 kg olurum ben:)

Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bu arada ben uglywife ben hamişim gebelik testi için gitmedim hashaneye kan tahlili flan yaptirmak için gittim....
Tahlillerimi verdim arkadaşlarim yarin 6da özele gidiyorum randevu aldim bebişimi görmek için sabirsizlaniyorum yarin olsun diye dua edin olurmu sorunsuz göreyim bebişimi.........

çok geçmiş olsun gebeliğin ilk haftaları bağışıklık sisteminin zayıflamasına bağlı olarak enfeksiyonlara açık oluyoruz maalesef..mantarda antibiyotik kullanmasanda ilk haftalarda kendiliğinden gelişebiliyor antibiyotik zemin hazırlamış...kendi kendine geçer diye tahmin ediyorum bebeğe falan zarar verebilecek ciddi bir enfeksiyon değil korkma sana biraz rahatsızlık verebilir bol vitaminli şeyler yiyerek bünyeni kuvvetlendirmelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…