2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben 1.5 kilo almisim son uc haftadir haftada yarim kilo aldim Allahtan zayifim ama yinede sismanlamak korkusu var , suan 48 kilo oldum ama ben 1 kilo alsam sanki yusyuvarlak olmus gibi hissediyorum kendimi ,esimde cirkinmi oldum ben diye surekli soruyorum:)) benimkide beni kizdircakya sorma cok cirkinlestin diyor kusuyorum sonra:roflol:

ben 46 ile başlamıştım canım yememe rağmen doktorda 45 çıktı dediğin gibi benimde biraz göbek var

kızlar iki sorum var
bu basliga cevap geldiginde benim emailime niye uyari gelmiyor ya,tesadufen goruyorum yazilanlari.
2) 6. haftada kalp atisi duyulurmu?
cikiyorum isten,iyi aksamlar herkese

bu arada cikmadan son bisey daha kilo konusunda;
bende hamile oldugumu ogrendigim andan itibaren yarim kilo vermisim.(isteyerek degil)
ama pantolonlarimin beli sıkıyor yaa,karnım cok şiş Kötü Kazenklava:

merhaba arkadaslar..
iyi haftalar hepinize..
bisey sormak istiyorum.. ben hep halsizim hep bitkiinim hep yorgunum..
inanin canim hic bisey yapmak istemiyor.. pilim bitik resmen .. ruh gibiyim.. coooook yorgunum simdiden cook ..
sizde böylemisiniz

draje canım benim geçmiş olsun.
üzülme bende ilk bebeğimi kaybetmiştim.seni anlayabiliyorum.ben hemde 14.haftamdaydım..
Allah'ım tez zamanda tekrar nasip etsin

Canım 14. haftanda kaybetmenin sebebi neymiş? öğrenmişmiydin yani dr'un bilgi vermişmiydi çok merak ettim ve üzüldüm canım geçmiş olsun:çok üzgünüm:

Canım 14. haftanda kaybetmenin sebebi neymiş? öğrenmişmiydin yani dr'un bilgi vermişmiydi çok merak ettim ve üzüldüm canım geçmiş olsun:çok üzgünüm:

canım araştırdık ama herhangi bir şey çıkmadı..
kalbi durmuştu bebeğimin.
şimdide kan pıhtılaşmasına karşın hergün iğne vuruluyorum.aynı saatte..

al benden de o kadar.vallahi hiç bir şey yapmak istemiyorum..
yataktan kalkmak istemiyorum.
midem çok kötü.
yemek zevkim kalmadı..

canım araştırdık ama herhangi bir şey çıkmadı..
kalbi durmuştu bebeğimin.
şimdide kan pıhtılaşmasına karşın hergün iğne vuruluyorum.aynı saatte..

Canım geçen sene benim de bebeğimin kalbi 7. haftada durmuştu. Bu nedenle bende çok tedirginim ama dr'um 8. haftada gittiğimizde herşey yolunda sorun yok dedi yinede çok tedirginim kendimi çok dinliyorum acaba benimde kan pıhtılaşması ile ilgili bir durumum olabilir mi :uhm:

al benden de o kadar.vallahi hiç bir şey yapmak istemiyorum..
yataktan kalkmak istemiyorum.
midem çok kötü.
yemek zevkim kalmadı..

yemek yemekten korkuyorum..
o duruma kadar geldim yani
cikaricam diye korkar oldum.. su icmekten bile tiksiniyorum..
yemeyincede halsiz düsüyorum..
ne bicim bi kisir döngü anlamadimki
:bbo:

HAMİŞLERRRRRRRRR HEPSİ GEÇECEK GÜZEL MELEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALDIĞIMIZDA BUNLARIN HEPSİNİ UNUTACAĞIZ ALLAHIN İZNİYLEEEE nekadar kötü geçsede miniklerimizin gözünün içine bakarak emdiğini Bİ DÜŞÜN MUHTEŞEM Bİ DUYGUDUR BENCE....

zor bir süreçç
ben bebeğimle artık duygusal bağ kuramıyorum..korkuyorum çünkü..
kan pıhtılaşmasına karşın sen bir doktorunla görüş bebek asprini verebilir sana..
çünkü her düşükde kan biraz daha pıhtılaşıyor.genede gerçi gerek görseydi önlem alırdı doktorun canım.
benim elim sürekli göğüslerimde.acaba ne durumdayım göğüslerim acıyormu diye

kızlar ben acıl servıste calısıyorum ve masaallah cok enerjıkımm :teytey: midemde bulanmıyo şükür allahıma cok şükür

yemek yemekten korkuyorum..
o duruma kadar geldim yani
cikaricam diye korkar oldum.. su icmekten bile tiksiniyorum..
yemeyincede halsiz düsüyorum..
ne bicim bi kisir döngü anlamadimki

etli yemeklerden tiksindim;kıyma,köfte,salçalı yağlı yemekler..
döner çok severdim kusacam adını duyduğumda..
hiç bir şey yiyemiyorum.herşeye öğğ yapıyorum.ne olacak halimiz bilmiyorum..
şöyle bana bana yemek yemeyi çok özledim inan.

aaah ahhh
ben kuru seyler yemeye calisiyorum canim..
sossuz makarna.. pilav gibi seyler.. hic tad almiyorum, dogru..
ama tok tutuyor az bir süreligine

kızlar kilo konusu açılmışta,ben şimdiden kilo aldım galiba....göbeğim çok şiş,göğüslerde felaket acıyor özellikle sabah uyandığım zaman daha çok hissediyorum...birde akıntı var....akıntısı olanlar varmı????beyaz-sarı renkli bişey....

bendede tam tersi..
kilo veriyorum..
4 kilo vermisim bile..
akinti bendede var su son 3 gündür falan.. iki gün sonra doktorda randevum var.. sorucam ona

selam kizlar nasilsiniz yokdum uzuun zamandir iysinizdir ins akintisi olan varmi yazmissiniz cok aferdisini ama ben ic camasiri yetistiremiyom kendime okadar yani ben hep olurdu zaten ama artti iycene

akıntı bende de var 4-5 tane günlük ped değiştiriyorum en az. kremrengi gibi yani açık renkli kokusuz. bi çoğumuzda olduğuna göre problem değil herhalde.
benimde kilomda artış olmadı ama karnım berbat şiş. 5-6 aylık hamile gibi oluyorum bazen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…