2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sendeki hiza hayran kaldim.. kaydirigubbakcemile3
gelin damat.. sen bebeleri büyüttün bile.. ohh ne güzel
:icecream:

hacerciğim güzel haberle gelmişin çok sevindim maşallah küçük hanımada yerim ben onun ellerini

ay ben kayınvalide olacağım birden aklıma bu geldiii...

sen öyle yazinca benimde aklima kiz evi naz evi olacagim geldi..
esime beni 6 defa istemeye gelmislerdi.. esim diyor arada bana yazik oldu.. ama kizimi 10 defa gelseler yine karar veremem..
kayinvalide adaylari iyi ayakkabi alin.. kiz evi yollarini cok gidip geleceksiniz gibi
kaydirigubbakcemile3

sendeki hiza hayran kaldim.. kaydirigubbakcemile3
gelin damat.. sen bebeleri büyüttün bile.. ohh ne güzel
:icecream:

canim ya bisey daha takildi aklima simdi bizim bebekler dogunca ayni zamanda turk vatandasligida alabiliyor dimi? yani baba yabanci olsada anneden dolayi bebek turk olur otomatikman dimi. CADIARZU

canim ya bisey daha takildi aklima simdi bizim bebekler dogunca ayni zamanda turk vatandasligida alabiliyor dimi? yani baba yabanci olsada anneden dolayi bebek turk olur otomatikman dimi. CADIARZU

benim bildigim olabiliyor canim.. cifte vatandas oluyorlar.. 18 yasina girdikleinde seciyorlar hangi vatandasligi istediklerini...
yani burda böyle.. ordada öyledir..

simdi karnimizdalar bi bakcaz okula gidiyolar sonra bidaha bakcazki gelin olmuslar bide karinlarinda torunlarimizi tasiyolar :)) ay korktum ya ben yaslanmak istemiyorummm.

aaayyyy siz böyle konuşunca dün benim kociş esma düşünüyorum senin dünür gittiğin günleri diye gülüyo nasıl olursun acaba diyo harbiden gül gül öldük oğlum kimi isterse alırım herhalde cadı kaynana olmam inş. hiç bişeylerine karışmayacam söz

tesekkür ediyoruz kizlar anali kizli ..
meleklerimiz büyüyor iste.. hos.. onlardan fazla biz büyüyoruz ya.. kilolar aldi basini gidiyor.. onlar dünyaya gelecek 2-3 kilo arasi.. ardinda bize nurtiopu gibi kilolar birakacaklar hediye olarak.. sagolsunlar..

Canım çift vatandaşlı oluyor hem Türk yasalarından faydalanabiliyor hem de ingiliz yani Türkiye'ye gelse oturma izni almasına gerek yok bebişimiz buranında vatandaşıyerimseniben

Ben böyle biliyorum, araştırmakta lazım aslında

MAŞALLAH JNM İNŞ KUCAMIZADA ALMAK NASİP OLUR.a.s.a.s.a.s.

KIZLAR BEBİŞLERİN KARNINIZDA UYUDUĞUNU ANLIYOMUSUNUZ ANLIYOSANIZ NASIL? OLUYO CADIARZU

kizlar genelde hep evdeyim pekte bakimsizim bugun 3 te kocisi ziyarete gitcem hep gitcem diyorum useniyorum sabah gelcen demi diyo gelcem dedim kizimida getir diyo :))) bugun biraz susleneyim cok sever oyle degisik cikinca karsisina :)) saclarimida duzlestireyim .kizlar bi kot aldim cok memnunum orda H&M magazalari varsa kesinlikle tavsiye ederim bi bakin. ben gidip bi dus aliyim bari anca hazirlanirim. opuldunuz sekerler

ohhh maşallah kuzumuza... insan ne kadar çok seviniyor öyle görünce değilmi? ayy kızlar zaman yaklaşıyor heyecan artıyor..

kızlar ya ben bu zamana kadar 1.5 kilo falan almıştım ama bu aralar inanılmaz iştahım var..sizdede bu aralar var mı iştah dikkat mi edeyim napayım?

kızlar ya ben bu zamana kadar 1.5 kilo falan almıştım ama bu aralar inanılmaz iştahım var..sizdede bu aralar var mı iştah dikkat mi edeyim napayım?

aynen yaa cuma doktor kontrolunde ilk soracagim sey bu.
deli gibi acikiyorum hani kendimi zaptetmesem bir ayda 5 kilo bile alirim ya.
yedigim oyle ahım sahım biseyde yok..
ben bu krizleri meyva ile gecistiriyorum.kocaman cantamin icine doldurdum mandalinayi elmayi.napiyim

ay bendede öyle boş kaldıkça bir şeyler yiyesim geliyo.bende karbonhidratı azaltacağım.oy oy oy napcaz biz ya..kafamçokkarıştı

dün srdum doktora ben lavinia ne zaman uyuyor diye.. dedi.. vardiye degistiryorsunuz.. hani normalde bebek durmazsa kucagimiza alir sallariz ya.. anne hareket ettimi bebek sallanir dolayisiylada uyur dedi.. yattigimizdada sallanmadigi icin uyanirmis.. o yüzdende dünyaya geldiklerinde geceleri gündüzleri karisirmis.. dolayisiyla gece uyumayip anneyi ayak üstü tutarmis..
kizlar ufaciklar ama dünyamizi nasilda degistiriyorlar..

ay bendede öyle boş kaldıkça bir şeyler yiyesim geliyo.bende karbonhidratı azaltacağım.oy oy oy napcaz biz ya..kafamçokkarıştı

bizim apartman yokusun sonunda
dogum baslayinca esim beni yokus asagi bi yuvarlicak ben yuvarlana yuvarlana varicam hastaneye sırnaşık şey
napiyim yiyorummm cokacimcoook

bizim apartman yokusun sonunda
dogum baslayinca esim beni yokus asagi bi yuvarlicak ben yuvarlana yuvarlana varicam hastaneye sırnaşık şey
napiyim yiyorummm cokacimcoook

evet ya aslında tam hamileyiz ne zaman yicez başka diyorum sonra da tartıya bir çıkıyom....devamını yazasın gelmiyo ne güzel 20 hafta hiç kilo almamıştım ve 9 kiloyla bitirim ben bu hamileliği derken nerden çıktı bu iştah yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…