2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

güle güle kullan buketçim çok güzel olmuş inş o tezgahlarda bebişine güzel mamalar hazırlarsın çerezcin bu arada gözünaydın kızına da maşallah

umarım oynar valla yoksa çıldıracam hewrkesşinki oynuyor

deniz niye kendine surekli dert edinecek biseyler ariyorsun tatlim yaa oynar merak etme
2li testi 3 lu testti herseyi ne kadar cok kafana taktin bak hepsi guzel cikti.
hareketinide hissedeceksin biraz sakin ol bebisi uzmeeee

Sağolun arkadaşlar. Eski mutfağımı görseydiniz nuh nebiden kalma gibiydi. Hem genişledi hemde tam kullanımlık zevkime göre oldu. Eskisi koyu kahveydi ne çektim 3 sene o eski mutfağımda. Çok şükür isteğime göre oldu. Allah içimize sindirsin bebişimde güzel mamalar yesin sağolun teyzeleri.

kızlar şimdi sosyal güvenlik kurumunun yeni 5510 sayılı kanuna göre ne diyo yazayım size
analık halinde, sigortalının isteği ve hekimin de uygun görmesi şartıyla, doğuma üç hafta kalıncaya kadar çalışması halinde doğum öncesi çalışılan beş haftalık süre doğum sonrası 8 haftaya eklenebilecektir

mutfak ve çocuk deyince hep erkek kardeşim aklıma gelir..küçükken gider tezgah altına alır tencereleri başlarmış yerlere vurmaya ...ona göre oyun işte...o zaman tabi genelde tencereler alüminyum çelik fazla yok...bütün tencereler yamuk yumuktu ne yapsın annem öyle kullandı...keşke bir tane saklasaydıda çeyizine koysaydı hatıra diye.....seninkide yaparmı bilmem ama çekmeceler bolca karıştırılır gibi geliyor buketcim ...hepimiz yaşıyıcaz belki ileride bunları...

deniz niye kendine surekli dert edinecek biseyler ariyorsun tatlim yaa oynar merak etme
2li testi 3 lu testti herseyi ne kadar cok kafana taktin bak hepsi guzel cikti.
hareketinide hissedeceksin biraz sakin ol bebisi uzmeeee

işte bende böyleyim ama kıskanıyom ya sizi anlatıyorsunuz bende tık yok oynmaıyor sıpa

işte bende böyleyim ama kıskanıyom ya sizi anlatıyorsunuz bende tık yok oynmaıyor sıpa

denizcim baslarda öyle olur.. seninki haerket ediyordurda sen ayirt edemiyorsundur tatlim.. yada senin uyudugun zamanlara denk geliyordur..
eli kulagindadir.. yakinda baslar annesi.. hic telaslanma sen..

ama bi sorum daha var sana.. burcun ne senin??

valla bilemiiycemki
burcumda ikizler niye sordunki paranoyak olduğumdanmı

merhba annisler.kac gündür giremiyodum sitese 1 saattir yazilanlari okuyorum.
che , cerez güzel haberleinize sevindim.che bebisin hareketlerini henüz ben de hissetmiyorum.
buketcim yeni mutfagin hayirli olsun güle güle kullan.

KISSS Bİ DAYAN ŞURDA BEBİŞİ DOĞUMAYA NE KALDI SEN PANİKTEN ONUDA DOĞRCAN ŞİMÇİK:CüvCüv: GÜZELİM Bİ SAKİN OL BENİ,MDE OLEYDİ BENDE YENİ YENİ BAŞLADIM KIPRAŞMALARINI HİSSETMEYE AZ DAYAN KISSSS :1hug:

KIZLAR BU ARADA BENİM PSİKOLOJI MAF OLDU GÖBÜŞÜMÜ GÖREN HERKEZ ERKEK Mİ DİYOR. YA BENİM KIZIMA HERKEZ ERKEK DİYOR Bİ DRUM KIZ DİYOR.Kİ KIZ MILLETIN KİMLE NE ZORU VAR YA...ALINCAK WALLA senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…