2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aslında ben en çok kayınbabamdan korkuyorum çok şımartacak oğlumu ona birşeyde diyemiycem kaynanama söylüyorumda ona nasıl söyleyeceğim yaaaa

aslında ben en çok kayınbabamdan korkuyorum çok şımartacak oğlumu ona birşeyde diyemiycem kaynanama söylüyorumda ona nasıl söyleyeceğim yaaaa

kizlar ama soyle bi dusundumde onlarda haklilar be yaw sevecekler tabi torunlarini yani aslinda cocuk icinde iyi aile kavrami cok onemli bisey dedeler babaanneler halalar teyzeler. bence cok kasmamak lazim yarin bizimde torunlarimiz olucak (insallah) hangi kuvvet beni torunum dan uzak tutabilirki :)) birakin onlarda heveslerini alsinlar biz iyi bir aile ici egitim verdikmi disardaki insanlar onu bozamazlar korkmayin. :lepi:

sizinki uzaktan gelip sizde kalacak kızlar benim kayınvalidem karşı dairemde ona rağmen bizde kalacak.Eşime dedim gerek yok olsun dedi biz susturamadığımızda yardımcı olur. bi de işin kötüsü biz oturma odasında yatacağız bebekle o yatak odasında yatacak en sevmediğim şey birinin yatağımda yatması eşime istemediğimi nasıl söylerim acaba

aaaa öyle şey mi olur yaa.. karşı dairende oturuyor madem niye siz de kalıyor.. sizde kalmaklada yetinmeyip yatak odanızda mı yatacak. Senin kendi kararın ama ben olsam hayatta izin vermezdim. Zaten bunu isteyecek kayınvalideyi hiç sevmezdim.

esine soyleyeceksin o babasina solicek esmacim..
sen hiccc kotu olma sengözlerimebaksanab

ya allahdan eşim herşeyi ben söylerim sen kötü olma diyo ama baba olunca daha başka
ege-denizciğim aile ortamı çok önemli tabi ama ben biliyorum bana çok karışacaklar bana bırakmayacaklar dediğim gibi kaynanayı takmıyorum ona söyleyebiliyorum ama kayınbaba söz konusu olunca sevsinler tamam ona karışmaya hakkım yok torunları tabi sevecekler sevmeseler bu seferde sevmiyolar deriz ama ipleri ellerine alacaklar çocuğumu istediğim gibi büyütemiycem diye korkuyorum zate 4 yaşına gelsin doğru kreşe kaydirigubbakcemile

ay bugun amma cekistirdik insanlari yaa -tatlicadiarzu-
merak etme Esmacim insallah herseyi zamanla rayına oturtursun, sen bilinclisin.kayınvalidenle iletisim kurabliyorsun bak esinde oyle diyormus.simdiden takma kafana
Ya Çerez nerde yaa cok merak ediyorumm

ay bugun amma cekistirdik insanlari yaa -tatlicadiarzu-
merak etme Esmacim insallah herseyi zamanla rayına oturtursun, sen bilinclisin.kayınvalidenle iletisim kurabliyorsun bak esinde oyle diyormus.simdiden takma kafana
Ya Çerez nerde yaa cok merak ediyorumm

hakkımızda hayırlısı öncelikle sağlıkla kucağımıza alalımda bebeklerimizi bunları düşünecek uygulayacak zamn bol olacak sositososito

ben gurbette yaşıyorum eşiömin aileside benim ailemde uzak.bnede bazen üzülüyorum. ailevi ilişkileri nasıl olur diye düşünüyorum

günaydın, muhabbeti kaçırmışım yaw sabah sabah. işin açıkçası ben de annem ve kayınvalidem arasında kalmaktan korkuyorum. ikiside gelecek ve ikiside ilgilenmek isteyecek, aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık olacak. bebeğimin doğduğu günleri mutlu mutlu hayal ederken aklıma bunlar geliyo canım sıkılıyo. bizimkiler tam kadro gelecek annesi babası ablası. aynı yerde yaşamıyoruz mecbur bizde kalacaklar. ne kadar olur bilmiyorum. amaaaan ne yapalım ya bi şekilde idare edebiliriz inşallah.

ben gurbette yaşıyorum eşiömin aileside benim ailemde uzak.bnede bazen üzülüyorum. ailevi ilişkileri nasıl olur diye düşünüyorum

ayni sorun bendede var ya birbirlerine isinamazlarsa diye cok korkuyorum ailem tabiki cok severde benim kizim yakin olurmu onlara bide dil sorunu var tabi, ya ogretemezsem turkceyi nasil konuscaklar nasil anlascaklar.

ayni sorun bendede var ya birbirlerine isinamazlarsa diye cok korkuyorum ailem tabiki cok severde benim kizim yakin olurmu onlara bide dil sorunu var tabi, ya ogretemezsem turkceyi nasil konuscaklar nasil anlascaklar.

canım ya senin işin daha zor..ben türkiyedeyim yine.bana doğumda sırayla gelecekler.ilk önce annem sonra kayınvalidem..ben dayımlarla teyzemle ve onların çocuklarıyla büyüdüm.çok eğlenceliydi.çocuğumun bundan yoksun olması bazen düşündürüyo beni:kahve:

merhaba anneler...
dün yazmaya firsatim olmadi malesef..
gittik geldik dün.. kizim iyi.. ultrasona girdiginde yeni uyanmis olmali.. esniyordu .. mirmirmirmir elinide agzina götürmüs.. doktor diyo pek bi kibar kizin var ..
kocaman acti ama agzini.. sonra bi türlü rahat durmadi.. bi oyana döndü bi buyana. ayagini kafasina cekti.. akrobatik hareketler :))hihoyyyt
557 gr olmus.. boyuda 30 cm.. kipir kipirdi kizim.. hersey yolunda masallah :narar: dedi..

iste böyle arkadaslar.. 1 ay sonra tekrar buluscaz kizimla insallah

2 kilo almisim bu arada..cokacimcoook bu sefer kizmadi.. az daha dikkat et.. bidakine 2 kilodan daha az almis olursun dedi.. amaaaaan tek sorun o olsun raziyim ben..

merhaba anneler...
dün yazmaya firsatim olmadi malesef..
gittik geldik dün.. kizim iyi.. ultrasona girdiginde yeni uyanmis olmali.. esniyordu .. mirmirmirmir elinide agzina götürmüs.. doktor diyo pek bi kibar kizin var ..
kocaman acti ama agzini.. sonra bi türlü rahat durmadi.. bi oyana döndü bi buyana. ayagini kafasina cekti.. akrobatik hareketler :))hihoyyyt
557 gr olmus.. boyuda 30 cm.. kipir kipirdi kizim.. hersey yolunda masallah :narar: dedi..

iste böyle arkadaslar.. 1 ay sonra tekrar buluscaz kizimla insallah

2 kilo almisim bu arada..cokacimcoook bu sefer kizmadi.. az daha dikkat et.. bidakine 2 kilodan daha az almis olursun dedi.. amaaaaan tek sorun o olsun raziyim ben..

hay maşallah annesi gözün aydın...:nazar: uzun boylu bi kızın olacak heralde...

canım ya senin işin daha zor..ben türkiyedeyim yine.bana doğumda sırayla gelecekler.ilk önce annem sonra kayınvalidem..ben dayımlarla teyzemle ve onların çocuklarıyla büyüdüm.çok eğlenceliydi.çocuğumun bundan yoksun olması bazen düşündürüyo beni:kahve:

walla isim zor acibibercim kaldik kimsesiz buralarda ay simdi agliycam. neyse ya ben yapicam elimden geleni oldugu kadariyla artik. ama bilirim o kalabalik aileleri kuzenlerle gezmeler oyun oynamalar misafirlikte bi odaya tikisip kudurmalar:)) bebisim yalniz kalicak buralarda:KK43:

walla isim zor acibibercim kaldik kimsesiz buralarda ay simdi agliycam. neyse ya ben yapicam elimden geleni oldugu kadariyla artik. ama bilirim o kalabalik aileleri kuzenlerle gezmeler oyun oynamalar misafirlikte bi odaya tikisip kudurmalar:)) bebisim yalniz kalicak buralarda:KK43:

hic öyle düsünme.. bak bir kisiydin 2 kisi oldunuz.. 2 kisiydiniz 3 kisi olacaksiniz.. cevren genislicek seninde.. ihtiyaci olan herseyi vereceksin sen ona annesi.. dert etme sen..
:teselli:

hic öyle düsünme.. bak bir kisiydin 2 kisi oldunuz.. 2 kisiydiniz 3 kisi olacaksiniz.. cevren genislicek seninde.. ihtiyaci olan herseyi vereceksin sen ona annesi.. dert etme sen..
:teselli:

cok haklisin hacer cok pis gaza geldim ve cok radikal kararlar aldim simdi kesinlikle buranin turk nufusunu arttiracagim bebisimle 2 turk olucaz seneye 1 tane daha 3. yude yaptikmi biz bize yeteriz onlara bide turkiyeden damat gelin buldukmu tamam budur iste oldukmu kocaman aile ne demisler yuvayi disi kus yapar:lepi:

X