2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar 2 gündür bende bi gariplik var öğlenden sonra bu saatlerde resmen aptallaşıyorum başım çok ağrıyo tansiyonum mu düşüyo acaba anlamadım gitti

kızlar 2 gündür bende bi gariplik var öğlenden sonra bu saatlerde resmen aptallaşıyorum başım çok ağrıyo tansiyonum mu düşüyo acaba anlamadım gitti

bol bol ayran+yoğurt.cokacimcoook
jnm bende aynıyım bana benim uzun süreli olmuyo baş dönmesi bide göbeğimin üstu tam göğ,slerimin aktını sanki iple çekiyolar ordan beni.

bizim apartman yokusun sonunda
dogum baslayinca esim beni yokus asagi bi yuvarlicak ben yuvarlana yuvarlana varicam hastaneye sırnaşık şey
napiyim yiyorummm cokacimcoook

Sen yine yuvarlanıp hastaneye varıcan ben düz sokakta oturuyom evin girişinden salsa beni apartman önünde doğurrurum.merdivenlerde dar yada büyük bi ihtimalle sıkışıp merdivende doğurabilirm...kaydirigubbakcemile3

arkadaşımla görüştüm bugün pazar günü doğum yapmış..doğumdan iki gün önce dr. gitmiş dr. 20 sinden sonra demiş ..pazar günü karın ağrısı şikayetiyle hastanaye gitmiş meğersem doğum başlamış 6 cm açılma olmuş ama arkadaşım daha önce hastaneye gittiğinde sancı çekenleri görmüş ve gözü korktuğu için direk sezeryana girmek istemiş...nurtopu gibi bi oğlu var şimdi... Allah bizede kolay doğumlar nasip etsin...

6 cm acilma varmis ve karin agrisiyla gitmis.. yahu gercekten biz nasil ayirt etcez bu sancilari.. zaten kime hangi agriyi sorsak normal o normal diyo
-tatlicadiarzu-

amin aysincim amin

çerezim gözün aydın bacım sevindim alllahım sağsalim kucamıza almayıda nasip etsin ay şimdi annemi olacaz ay alllahım ya inanamıyorum

selam arkadaşlar. Akşam deli etti beni KK. Yazdığım mesajlar gerideki sayfalara zıpladı falan bi tuhaflık vardı.
Denizcim gözünaydın canım. Güzel haberler getirmişsin bize.
Çerezim maaşallah kızına. Güzel pozlar vermiş annesine tatlişko.

Bugün ne konular geçmiş böyle. Maşallah doğurmuşuzda anne,kayınvalide bakımları arasında kalmışız. Gözümü korkuttunuz kızlar. Boşverin şimdilik güzel şeyler düşünelim,herşey güzel olsun. İnşallah öyle sıkıntılarla karşılaşmayız hiçbirimiz.

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart..........cinsiyet.....Kız
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ELF-RCP.......................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bidibidim........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan.................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
nazo85..........................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
evk.................................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart..........cinsiyet.....Erkek
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
SUHENDAN....................16 Haziran...........23 Mart..........cinsiyet.....Kız
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
hekat.............................21 Haziran...........28 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart..........cinsiyet.....Kız
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
alyasulin................................?.......................?..............cinsiyet.....Kız
gizemre.................................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
35 erkek 42 kız Yokmu arttıran?

.....alyasulin
.....subora
.....ikiz
.....iklimsu..................kızınız

.....gizemre
.....ruhehaben
.....anem kızıyor
.....evk
.....CCEK.................oğlunuz uğurlu gelsin canlarım.....

.....nazo85 aramıza hoşgeldin canım. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

evet hacer yaa karnım ağrıyo hastaneye gidelimde bi ilaç versinler diye gitmiş...nasıl anlıycaz bende bilmiyom valla ..özellikle benim gibi ilki yaşayanlar...Allah yardımcımız olsun....bende hep evde çekmek istiyom ağrıyı başka bi aksilik olmazsa...

zaten oyle tavsiye ediyorlar aysincim..bosuna erkenden hastaneye gidipte sancı cekenleri gormeye luzum yok sıklasınca gidilmesi daha dogru diyorlar.

kızlar hepinize merhaba vallaaa bebişler doğmuşta büyürken şımarmışta bir de evlenmişler :))))))
öldürdünüz beni ilahi...
Bu arada cerezcim maşallah kızına sülün gibi olucak heralde...

ya kızlar benım işyerınde doğumun başlamasından korkuyorum gerçi eşim 2. katta ama korkuyorum:) ya olursa sular faln ayyyyyyy allah hepimizi korusun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…