2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım bence ağlarken burnun tıkandığı için kusuyosundur.ağlama hekatçın niye ağlıyosunki boşver bebeğin için hep mutlu ol.

canim bu siralar cok seye agliyorum hamileliktenmi bilmem ama 2 gün önce esim kaza yapti o zaman cok aglamistim.neyseki onda bisey yok sadece arabada hasar vardi o da tamir oldu.

canim bu siralar cok seye agliyorum hamileliktenmi bilmem ama 2 gün önce esim kaza yapti o zaman cok aglamistim.neyseki onda bisey yok sadece arabada hasar vardi o da tamir oldu.

geçmiş olsun.hamilelik insanı duygusallaştırıyo haklısın.

başım çok ağrıyor..sinirliyim..üzgünüm...cenaze henüz adli tıpta....bende iş yerinde hem çalışıyorum hemde herkes arıyor....çok kötü birgün oldu..

canım ya hangi hastane doktora gidiyordu? hiç anlayamadılar mı? ölüm nedeni ne tam olarak?

kızlar sonuçları aldım ordaki bayan kötü olduğunu söyledi
çok ötüyüm 4:30da doktora gidecem am çok kötüyüm anşlatamam

che stres yapma lütfen, her zaman doğru çıkmıyo, en kesin sonuç olan kan tahlilinde bile hamile olduğum çıkmadı benim. ultrasonda baktı da "7 haftalık hamilesin" dediğinde de çok şaşırmıştım. sakın stres yapmayın.

kızlar sonuçları aldım ordaki bayan kötü olduğunu söyledi
çok ötüyüm 4:30da doktora gidecem am çok kötüyüm anşlatamam

yaa ne oldu acaba senağlama ay bugün hep kötü haber mi alacaz. şimdi yine üzüldüm ne oldu acaba? denizin yaptırdığı test neydi arkadaşlar?

iyi de deniz 19.haftada degılmı daha.. 3'lüydü galiba şeker için erken

bana öyle dedi bugün msnde konuştuk yanlış anlamadıysam belki tokluk şekeridir bu yükleme değildir

deniz inşallah hayırlı haberlerle dönersin, hadi bekliyoruz gel biran önce.
selence gitmişti birde değil mi? iyi haberlerle gelin arkadaşlar inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…