2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam arkadaşlar. İki gündür görüşemedim sizlerle delirdim. Telefonumun bağlantı kutusunda arıza varmış. Kutuyu değiştirdik. Nihayet kavuştum sizlere. Umarım iyisinizdir. Tabi yine bunu öğrenmem için 33 sayfa okumam lazım.

iyi aksamlar güzel anneler..
insallah yarin bugüne inat güzel haberler aliriz..
öpüyoruz kizimla ben hepinizi...

günaydın mart anneleri...çok kötüyüm.......beraber çalıştığım ve kadınlar klübü kasım annelerinden arkadaşım dün doğum yaptı ve onu kaybettik.dün onu görmeye gitmiştim.hala inanamıyorum.bebeğine doyamadı

Allah rahmet eylesin.cennet mekanı olsun.sebeb neymiş.offff yaaaa çok üzüldüm gerçekten

arkadaşlar bende bugün doktora gittim ama kimse beni merak etmemişsenağlamasenağlama 3 lü test sonucum iyi çıktı risk yokmuş kızım 330 gr olmuş che cim inş o kadın yanlış bilgi vermiştir

kızlar sonuçları aldım ordaki bayan kötü olduğunu söyledi
çok ötüyüm 4:30da doktora gidecem am çok kötüyüm anşlatamam

canım hemşireler ebeler abartıyor bence biraz...ben kan tahlili yaptım dr çok güzel dedi..bazı şeyler sınırdaydı..alt sınırda yani..dr a dedim sorun olmazmı diye..yok dedi korkulacak bişey değil olur arada öyle dedi bende sevindim..ama sağlık ocağında istedi hemşireler ebeler.aaaa değerlerin çok düşük çabuk dr a git sana şunu şunu yazsınlar..idrar enfeksiyonundan sınırdan kurtarmışsın çok su iç falan (halbuki fil gibi su içiyorum)...daha da çok iç dedi...korktum inan...ama sonra tekrar doktora gittim sordum korkutmuşlar seni dedi...o kadar ince eleyip sık dokursak ooo herkeste sorun var dedi...sen beslenmene dikkat et dedi rahatladım..inşallah korktuğun kadar bişey yoktur canım

arkadaşlar bende bugün doktora gittim ama kimse beni merak etmemişsenağlamasenağlama 3 lü test sonucum iyi çıktı risk yokmuş kızım 330 gr olmuş che cim inş o kadın yanlış bilgi vermiştir

canimcim hadi gozunaydin cok guzel bir haber bugun cok ihtiyacimiz var guzel haberlere. benimde yarin ogrenmem lazim 3 lu sonucunu, ariycam oglen umarim benimkide iyidir.

saol canım benim inş sende güzel haberlerle gelirsin inş bütün arklar güzel haberlerle gelirler

canım gozunaydın..merak etmezmiyiz hepinizi merak ettik tabiki.
cok gecmis olsun..
masallah afacan ne kadar buyumus:nazar:

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart..........cinsiyet.....Kız
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ELF-RCP.......................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bidibidim........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan.................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
nazo85..........................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
evk.................................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart..........cinsiyet.....Erkek
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
SUHENDAN....................16 Haziran...........23 Mart..........cinsiyet.....Kız
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
hekat.............................21 Haziran...........28 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart..........cinsiyet.....Kız
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
alyasulin................................?.......................?..............cinsiyet.....Kız
gizemre.................................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 34 erkek :nazar: 41 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....karabiberim
.....alyasulin
.....annesininkuzusu
.....subora
.....ikiz..................kızınız

.....gizemre
.....ruhehaben
.....anem kızıyor
.....evk
.....CCEK
.....sudemnur.................oğlunuz uğurlu gelsin canlarım.....

.....nazo85 aramıza hoşgeldin canım. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

buketcim listeye ekledigin için ve temennilerin için teşk.ederim.herkesin bebekleri hayırlı olsun.az kaldı arkadaşlar.hepinizi öpüyorum.

kızlar yazamadım kusura bakmayın ilgniz içi çook teşekkürler
gerçekkten o bayan beni
yanıltmış
doktorum sonuçlar çok iyi dedi
bu arada eper bu gördüğüm parmağı değilse bir oğlun olacak dedi
yüzde seksen oğlanmış ay nasıl rahaladım anlatamam bitek zeka testi
kaldı onuda pazartesi
alcazz
umarımoda iyidir
ay oğlan anası oluyorum
hepinizi öptüm iyi geceler ekrar çok sağolun

iyi akşamlar kızlar akşamüstü geldim ama arkadaşlar geldiiler arkasından yemek falan derken ancak şimdi açabildim. kızımı gördüm aman tanrım nasıl büyümüş hareketlenmiş :) yerinde duramıyordu :)
bu haftalarda kalp incelenirmiş iyice baktı doktorumuz damarlarına kadar çok şükür herşey güzel çıktı tüm organlarınada baktı 10-15 dk. inceledi.
kızlar bizim minik tombişleşmiş :) 555 gr. olmuş maşallah haftasından 1 hafta ilerde çıktı.
elevite devam dedi demir ilacı vermedi
tetanoz aşısınıda günümüz şartları için çok gerekli değil istiyorsan vurulabilirsin bebeğe bir zararı yok dedi.
kramplar için magnezyum verdi mide yanmasınada bir şurup o kadar
o kadar mutlu oldum ki gelirken kızıma çıtçıtlı badi aldım birara resmini çeker koyarım

bu arada unutmadan artık eczanelerde para alıyor kızlar çok şaşıdım valla yeni çıkmış bu kanun
eğer özele gidiyorsanız eczane 10 ytl (reçete yazılmışsa) devlet hastanelerine gidiyorsanız 4 ytl alıyor ayrıca eskiden hamilelerin ilaçları bedavayken aetık yüzdeleri alınıyor bilginize....

seninde gözünaydın öykü senin bebişte tombiş olacak galiba maşallah allah nazardan saklasın

X