2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

vefat eden anneye allah rahmet eylesin ailesine sabir versin
kızlar selence , boddim , che güzel haberlerle gelirsiniz insallah.stres yapmayin kendinize.

hayırdır mystory neyin var? kendini çok üzüp de hastalama sakın canım

Son düzenleme:
selam kızlar.hepinize güzel bir gün dilemek için açtım.ama üzücü bir haberimiz varmış.tüylerim diken diken oldu.
mystory canım acını paylaşıyoruz.çok çok üzücü bir haber.allah rahmet eylesin.arkadaşın cennetlik oldu ama bir anne için cennetten daha önemlisi bebeğine kol kanat germek.rabbimde ona böylesini hayırlı görmüş.inşallah bebeğinin kaderi güzel olur,rabbim onu iyi insanlarla karşılaştırsın.annesinin yokluğunun hissetmemesi için ki bu mümkün değil ama hayatı hep güzel ferah olsun inşallah.allah rahmet eylesin güzel kardeşimizi.ailesine sonsuz sabırlar diliyorum.senide çok öpüyorum canım.
adayadayı canım iyiyim .çok sağol.çok üzüldüm şimdi.rabbim hepimize yardımcı olsun.canlarım çok fazla kalamayacağım.hepinizi öpüyorum.inşallah kimse kimseden ayrılmaz rabbim yaşatmasın.allaha emanet olun kızlar.

enel haklı mystory bizde çok üzüldük ama elden başka birşey gelmiyor sende bir can taşıyorsun bebeğinide düşün canım

kızlar ben çıkıyorum randevumuz 3de ancak yetişiriz yarın güzel haberle geleceğim inş kendinize iyi bakın bebişleri düşünün kendimizi üzmeyelim

arkadaşlar pozitif düşünelim her zaman,
bebişlerimiz bizim hissettiklerimizden etkileniyolar.
size bir sorum olacak ben hergün hapşırıyorum yaklaşık bir aydır hergün hapşirıp duruyom sizde de varmı bu kez doktora gidince sorarımm ama öncelikle size sorım dedim.

arkadaşlar pozitif düşünelim her zaman,
bebişlerimiz bizim hissettiklerimizden etkileniyolar.
size bir sorum olacak ben hergün hapşırıyorum yaklaşık bir aydır hergün hapşirıp duruyom sizde de varmı bu kez doktora gidince sorarımm ama öncelikle size sorım dedim.

bende de var o hapsirmak:)hamilelikte hergün hapsirmaya basladim. hatta ben hapsirinca bebek korkarmi diye düsünüyorum.ayrica benim de bir sorum var kizlar.ben aglayinca kusuyorum sadece bende mi var bu tuhaflik?

kızlarr saat yaklaştı ancak giderim ben de prensesimi görmeye kendinize iyi bakın gelince yazarım öptüm hepinizi

bavse ve hekat, bende de oluyo hapşurma, ama karnımı hep tutuyorum hapşururken, çünkü acayip kasılıyo, korkuyorum sonra. siz de karın ve kasıklarınızı tutun ki çok sarsılmasın. hem acıyo da bu durumda. öksürmede de aynı sorun oluyo.

bavse ve hekat, bende de oluyo hapşurma, ama karnımı hep tutuyorum hapşururken, çünkü acayip kasılıyo, korkuyorum sonra. siz de karın ve kasıklarınızı tutun ki çok sarsılmasın. hem acıyo da bu durumda. öksürmede de aynı sorun oluyo.

acaba alerjik bir durummu
sonuçta refleks olduğu için bende en çok burnumu kapatırım diye korkuyorum
aman hapşırırken burnunuzu kapatmayın Allah korunsun felç yapıyomuş.
birtürlü geçmedi anlamadım gitti.

X