2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selam kzlar gıcık oldum dün akşamdan beri giremiyorum..ben balık hapı istedim vermedi dr.balık yiyormusun dedi evet dedim bende o zaman hap kullanmana gerek yok dedi..bu arada ben toplamda 6 kilo almışımhihoyyythihoyyythihoyyythadeeee yokmu arttıran..ah bide dikkat etemesem inanın merak ediyorum kaç olurdum...kafamçokkarıştı
umudum bu arada çok üzüldüm tüylerim diken diken oldu.allah rahmet eyleysin.:çok üzgünüm:....nazan cım pekmezde kalsiyum ve demir çokmuş ben hergün yiyorum belkide ondan alıyorum ama deli gibi yemiyorum...şubat anneleri bizden daha dikkatli valla doğru düzgün kilo almayanlar var maşallah...bugün tatil eşime temizlik yaptırdımkaydirigubbakcemile3 yürümeye çıkacağız dışarı bakalım inşallah...

Kizlar bu balik hapi nasil tabletmi miğdenizi bulandiriyomu....
Ayrica benim doktor demir magnesium elevit verdi ve içiyorum bu ilaçlarinda bana kilo yaptiğini biliyorum ama doktorum mutlaka iç dedi bende balik hapi ni bi sorayim ne içerikli biloyomusunuz

az kalmis canim.. benimde pazartesi günü.. bende isticem..
hakikaten burda sormadikca kisme bisi teklif etmiyo.. illa isticenki ilaci yazsinlar
:mymeka:

evet son 25 saatkaydirigubbakcemile3 çok özledim minnoşumu ben teyzeleri oğlum artık kıpır onu hissetmek çok güzel yerim onu ben

canım aslında balık hapı değil omega-3 diye geçiyor.Bebeğin zekasını ve beyin gelişimini olumlu yönde etkiliyor özellikle son 3 ay alınması gerekiyormuş.

kızlar geldim ben..
tahlillerimi gösterdim.yakın zamanda grip geçirmiştim ya ondanmış değerlerimin etkilenmesi.
tiroidim birazcık yüksek çıkmış.onun için de 1 ay sonra tekrar verirsin kan bakarız dedi.
sorun yokmuş.rahatladım.sizdende Allah razı olsun.
bu arada umudum başınız sağolsun canım

gülşah gözün aydın canım içini rahatlattın bide yatsak kalksak yarın olsa

hadi geçmiş olsun birşeyin yokmuş çok şükür

hadi gülsahcim icin ferahlamistir..
bisey yokmus iste..
her an diken üstünde oturuyoruz.. hayirlisiyla mart gelse bi kucagimizda görsek su cimcimeleri pasalari

gözün aydın gülşahcım en küçük bir hastalık demek değerlerimizi değiştirebiliyormuş

gülşah gözün aydın canım içini rahatlattın bide yatsak kalksak yarın olsa

ahh canım hemen olsun..hihoyyyt
görünce o kadar şaşıracaksınki ne kadar büyümüş vay be tokurum diceksin.
çıkolata ye giderken bize güzel bi poz getir annesi.ben getiremedim bizimki hiç poz vermedi.fotoğrafı var ama kötü

sormayın canlarım.grip diye geçiyoruz ama hep alt üst etmiş.
sizde gittiğinizde isteyin bir tahlil nolursunuz.
kan kültür idrar kültür bide tiroid isteyin kızlar.
aklım hep sizde oluyor.kendimide geçyorum çoğu zaman.

evet çikolata kesin yenecek olmazsa olmaz kontrole giderken benimki terbiyesiz açar yine pipisinikaydirigubbakcemile3
saol canım benim
inşallah yarın güzel haberlerle ve güzel bir fotoyla gelirim:Saruboceq:

canım senindemi kontrolün var yarın hadi güzel haberlerle gelelim sen cahit beye devam ediyorsun demi

evet çikolata kesin yenecek olmazsa olmaz kontrole giderken benimki terbiyesiz açar yine pipisinikaydirigubbakcemile3

canım senindemi kontrolün var yarın hadi güzel haberlerle gelelim sen cahit beye devam ediyorsun demi

evet canım yarın 3 de cahit beye gidiyorum :teytey:
5 hafta oldu görmeyeli nasıl büyümüştür kimbilir bizim cimcime :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…