2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canlarım bugün kontrole gittik..Herşey çok güzeldi..Doktorumuz bebişimizin kız olduğunu tasdikledi tekrar:CüvCüv:...

Prensesin bütün organlarını gördük neredeyse..Dilini midesini omurgasını kaburgalarını ya ne bileyim bir sürü şey..O an o kadar değişik duygular hissettim ki..Teknoloji sayesinde bebişimizi daha karnımızdayken bile görüyoruz:Saruboceq:...

Bi ara bi ayağını diğerinin üstüne atıp ayığıyla diğer ayağını kaşır gibi yaptı..O kadar güldük ki doktorla..Sonra ağzını açıp kapayıp durdu sanki birşey yermiş gibi..Bi ara elini yumruk yapıp bize meydan okudu zeytinimizÇok üzgünüm çoook...

Doktor dudaklarını da kontrol etti..Allaha şükür tavşan dudak gibi sorun yok..Ayak parmaklarını el parmaklarını da saydık..Herşey yerli yerinde çok şükür:Saruboceq:...

Yalnız kilo için aynı şeyi söyleyemeyeceğim...1 ayda tam 3 kilo almışım..Ama doktor bebeğin gramına bakınca "ooo maşallah durumu gayet iyi..Çok güzel beslemişsiniz" dedi. Öyle olunca kilo milo umurumda olmadı..

Ancak doktor madem çok kilo aldın eleviti keselim anneye çok yarayan bir hap dedi ve kan hapı verdi..Ama benim içim elvermiyor o kadar yarayışlı bir hapı bırakmaya..Ne de olsa içinde her türlü vitamin ve mineral var..cokacimcoook

Bu arada alfa-proteindi sanırım o test için kan verdim..Kasımın 3ünde çıkacak sonuçlar...

gözün aydın canım başladı artık durmaz :)

selam geçen yazamadım.sana.detaylı ultrasyon çorumda var mı bilmiyorum...çok da gerekli mi?ya bebekte bir anomali olunca gidiliyor sanırım.artık bebeğimi çok merak ed
iiyorum harekette etmiyor daha çaresiz bekleyeceğim :1no2: :1hug:

mts çok sevindin bebeğinin sağlığına .darısı bize.başka hareketler yaptı mı size.bebeğğin kaç grmış.bir daha ne zaman gelirsin dedi dr.alfa ne testi zeka mı?çok teşekkürler...a.s.

mts çok sevindin bebeğinin sağlığına .darısı bize.başka hareketler yaptı mı size.bebeğğin kaç grmış.bir daha ne zaman gelirsin dedi dr.alfa ne testi zeka mı?çok teşekkürler...a.s.

Amin canım inşallah hayırlısıyla.....

Başka hareketler yapmadı sıpa ama tepinip durdu pek bi hareketliydi maşallah...

Bebişim 234 gr. olmuş...Düşün ya daha 250 gr bile değil ama herşeyi yerli yerinde ve yaptığı hareketler de öylesine....

Canım ben ikili tarama ve down sedromu yaptırmıştım...Doktor bu alfa yıda yapınca üçlü tarama yapmaya gerek kalmıyor dedi..Ama inan o heyecan ve mutlulukla ne için olduğunu sormayı unutmuşum..Ama yine benden kan alarak yapılan bir test....

Canım şimdi araştırdım nette....

Bilmiyorum buraya başka bir sitenin linkini eklemek yasak mı...Ama Google a "Alfa protein yaz" çıkıyor canım karşına ne olduğunu anlatan siteler....

ya süper ya bebeği görmek ben de son 14+5ken gitmiştim şimdi çok merak ediyorum ah yavrucuklar benim bebeişte gittğimizde secde pozüsyonunda yatıyordu ve poposunu ayaklarıyla yittirip havaya kaldırıyordu.bugün cd mi izledim .ya ben 2 li yaptırdım 3lü 4 lü yaptırmıycam.o seninkinden de isterse yapsın.:a015:

selam kızlar.ben dunden beri girmedim tatildeydik..bugun aksam kızlar napmis bi bakiyim dedim ohooo ucmus sayfalar masallah.
umudum ya ne denir ki kelimelerin kifayetsiz kalmasi iste.esin coookkk kotu bi olay yasamis... bir can gencecik yasinda veda etmis hayata offf...
allah rahmet eylesin.mekani cennet olsun..ailesine sabır versin allah.
gülşahcım; gecmis olsun canım cok sevindim ciddi bisey olmamasina.

selam kızlar.yazdıklarınızı fazla okuyamadım ama sizleri merakta bırakmışım.annemde kalıyorum 2 yada 3 güne bir bilgisayara giriyorum.bilgisayarın odası soğuk birde üşütmeyeyim diye.kusura bakmayın.artık çok fazla sık giremem.birkaç sayfa okudum.
umudum canım çok zor bir durum.babamda polis emeklisi olduğu için hep çatışmadaki anılarını anlatır kucağında arkadaşlarını hastaneye yetiştirdiğini.hayatta herşey insanlar için.rabbim kaldıramayacağımız daha kötü acılar vermesin inşallah.çok öpüyorum seni.
biz kızımla 7,5 ayımızı bari dolduralım diye dikkat ediyoruz.doktorlar erken doğum olabilir diyorlar.inşallah olmaz.hepinize ve meleklerimize sağlık diliyorum.
çerezciğimle konuştuk nette numaramı bıraktım ona kızlar.kocaman öpüyorum hepinizi.

benim paydos saati geldi hele sükür.. hepinize iyi aksamlar güzel anneler.. yarin görüsürüz insallah .. öpüyruz biz hepinizi

kızlar çok moralim bozuk...anlatsammı anlatmasammı...ama kasıldım resmen sinirden....offff....rahatlamak için ne yapabilirim

enelcim hoşgeldin seni çok merak ettik şükür iyisin aman dikkat et kendine sabret canım sonunda bütün çektiklerini unutacaksın

merhaba ben yeni üye oldum nasıl konuşuyosunuz bilmiyorum bana da söylerseniz sevinirim bende 7 martta doğum yapıcam yani mart ayı annnesiyim

mrb arkadaşlar dün akşamdan beri siteye giremedim delirdim.bende yarın hayırlısıyla çitlembiğimi göreceğim 3 lü test sonucumu alacağım cumhuriyetimizin 85. yılı da kutlu olsun arkadaşlar.bugün kızıma hep 10. yıl marşını dinlettim hep hareket etti :) bu arada rehavetçim sıkıntını içinde tutma anlat

naber kızlar göbüşleride bayağı büyüttük hayırlısıyla sona rerirde sağlıcakla kucağımıza alırız miniklerimizi bende cuma günü kontrole gitmeği düşünüyorum bebişimi çok özledim benim bebiş çok harektli sizinki nasıl özellikle geceleri çoğu zaman beni uykudan uyandırıyor uyanıncada çok mutlu oluyorum elimlede hissediyorum eşimde bebişin hareketlerini hissediyor o benimkadar mutlu olmuyor belkide içinde olmadığı için annelek bence çok özel ve güzel bişey allah isteyen herkese anneliği tattırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…