2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yarin bir suru haber alicaz desenize hadi bakalim dort gozle bekliyoruz bizde sizinle birlikte yarin olmasini

kızlar bu arada enelden haberi olan var mı 2 gündür gelmemiş buraya çok merak ettim valla
keşke teli falan olsaydı da arasaydım
inşallah kötü birşey yoktur iyidir

yarın 4 te randevum hem test sonuçların alavcam hedme cinsiyetini öğrenecem
ay allahım test sonuçları iyi çıksında cinsiyet önemli değil

selencecim hadi seninde iyi haberlerinle inşallah.
eneli bende merak ediyorum kızlar.
yanlış anlamazsanız bir şey söylicem.
bence herkes ilerleyen dönemlerde birilerine tlf numaralarını bıraksın.
böyle olmuyor.yani biibirimizi çok merak ediyoruz gördüğünüz gibi

çok haklısın canım ben de seninle aynı fikirdeyim isteyenler istedikleri kişilere özel mesaj ile numaralarını bırakırlarsa çok iyi olur

enelin msn adresi var bende ama ordada gormuyorum, iyidir inslh fazla giremiycem felan diyordu ama yinede merak ediyo insan, en azindan msn adreslerimizi verelim birbirimize, gecenlerde kk birkac gun acilmayinca odum koptu hic acilmiycak sandim , kizlardan nasil haber alicam, dogum yapacagimiz ay ne buyuk heyecanlar mutluluklar yasiycaktik , simdi gorusemiycezmi diye cok uzulmustum

evet canım yarın 3 de cahit beye gidiyorum :teytey:
5 hafta oldu görmeyeli nasıl büyümüştür kimbilir bizim cimcime :ecrin_bebek:

desene aynı saatlerde göreceğiz minnoşları benimde randevum 3de canım sana birşey sormak istiyorum bizim bir tanıdıkda cahit beye gitti cahit bey ona sezeryan istersen ben yaparım yoksa seni hümaya yada doğum evine yönledireceğim demiş sende bir sorsana böle saçma birşey olabilirmi sen 9 ay ona git oda sana normalse ben yaptırmam desin

ya bu arada benim çizelge 6. aya geldiiiiii ne güzelllll yaaaaaaaa

bana herkes msnini özelden yazsın atsın.
isteyenlerde cep versin kızlar..
bende herkese liste hazırlayıp atayım olurmu?

evet çerez ve existhunder de msn adresleri geldi kızlar.
ben ekledim onları.
yalnız hacercim seninki açık değil sanırım..

kızlarrrrrrrrrrrrr
galiba biraz önce bebişim tepik attı
anma sadece bikere oldu
çok acayip
bişeydiş ilk def hissettim
oy kurban olurum ona
bir kere oldu
olabilirmi
böcüğüm bende atam sana mesaj

yok canım olur mu öyle şey aksine cahit bey normal doğum taraftarı benim iki arkadaşım da ona gitti ikiside normal doğum yaptı hatta biri sezeryan diye ısrar etmiş cahit bey herşey normal seni neden sezeryana alayım diye itiraz etmiş. ayrıca normal doğumda eli çok hafifmiş öyle diyorlar. bir arkadaşım ilkini sevgi de yaptı ikincisini cahit beyde ben doğum yapmayı cahit beyden öğrendim ilkinde eziyet çekmişim diyor

İlginç insanlar ya neden böyle şeyler söylerler anlamam nerde yapacaksan yap demi hem bana cahit beyi övdü çok iyi diye hemde böle birşey söyledi bende neresi iyi dedim haklı olarak

bazı insanlar öyle oluyor maalesef ama cidden o kadar doktora gittim cahit bey kadar kibar anlayışlı karşısındakinin duygularını bu kadar anlayabilen bir doktor görmedim. inşallah sonuna kadar yanılmam

hayat nasıl oldun?kanaman bitti mi?bu arada ne öğretmenisin?kaydirigubbakcemile:1hug:ben de elevit içiyorum ve kabızım.üfffffff.kayısı iyi geliyor ama yemesi midemi bulandırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…