2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

slm klızlar ben geldimmm.
havadan mıdır nedir jnm çok sıkkkın.
bide sürekli rüyalar görmeye başladım.öncede oluyo du ama şimdi her gece...neyse yarın tatil en azından evdeyiz.

selam mart anneleri hepinize güzel hamilelikler diliyorum ve sağlıcakla bebişlerinizi kucağınızı almaya nasip etsin yüce rabbim bende aralık annesiyimm..
burda bir arkadaşım rehavetçim ..sanırım 22.ci hafta ona cenin güncesi yazıyorum.
yani bebişimizin düşünceleri..

CENİN GÜNCESİ
22 hafta yaşındayım ; Ben bir muz kadarmışım, muz denen şey mide yakar mı annemin midesi yanıyormuş, bir de diş etleri şişiyormuş, babam “bu kadınlar hep böyle, her şeyden şikayet ederler” diyor. Kendi kendine de “sabırlı ol, hepsi geçecek” diye tekrarlıyor sürekli, o böyle kendi kendine konuşunca çok komik oluyor. Ben yaklaşık 500 gr. olmuşum, anneciğim uzun süre ayakta duramıyor, ve yürümeye gittiğimizde o alçak topuklu ayakkabı giyiyor. Çünkü beli ağrıyor, hamileyken vücudunun ağırlık merkezi sürekli değişirmiş, biraz oturuyoruz sonra ayağa kalkıyoruz, biraz ayakta duruyoruz sonra tekrar oturuyoruz, ben daha çok yoruluyorum. Omurgalarım ağrıyor. İyi ki otururken dizlerini kalçasından yukarıda tutuyor, böylece ağrılarım geçiyor.

evet ya benimde ruyalarim gittikce ilginclesiyo ama bazilarinida ben kuruyorum yani ruyami yonlendirebiliyorum garip seyler olmaya basladi bana :)) o yuzden olsa gerek yorgun uyaniyorum cogu zaman.

slm klızlar ben geldimmm.
havadan mıdır nedir jnm çok sıkkkın.
bide sürekli rüyalar görmeye başladım.öncede oluyo du ama şimdi her gece...neyse yarın tatil en azından evdeyiz.

canım bende özellikle son bir haftadır pek uyuyamıyorum ve rüyalar görünüyorum rahat uyuyamayınca oluyor herhalde:CüvCüv::CüvCüv:

kızlar kendinize iyi bakınız.. yarın tatil evdeyim ama misafirlerim gelecek.hazırlıklar yapmam lazım.öptüm hepinizi.

ayyy canım gülbeyzam benim saol ablam çok hoşmuş..hımm demek otururken dizleri kalçadan yukarda tutunca iyi geliyormuş...yerim ben o muzuuuuuu

gülbeyza çok güzel teşekkürler
kızlar tüm haftaları okuyun biraz uzun ama inanın çok hoş

herkese günaydın siteye anca yeni girebildim
n eoluyor ya anlamadım gitti
nasılsınız bebeişler nasıl
rahatsız olanlar iyimisinz

Günaydın Gülşah
Günaydın Deniz

Nasılsınız? Sabahları baya erken giriyorsunuz siteye :)

valla ben çok geç yatıyorum erken kalkıyorum uyumamız bebek için çok önemliymiş ama uyuyamıyorum

ben hep erken kalkarım melekcim..ondan yani..
bide kocamın telefonu çalıyor başımızda uyanıncada bi daha dalmam zor oluyor..
kızlar tahlillerim kötü gibi..
yani nelerin yüksek düşük olduğunu tam bilmiyorum bugün gidicem doktoruma.
sizi de haberdar ederim..

gunaydin guzel anneler melek bebeler :)) bende aksamlari 9 bucuk 10 gibi yatiyorum sabahlarida erken kalkiyorum kocisi doyurup sepetliyorum sonra kaliyoz bebisle basbasa:))

saribocek umarim yaniliyorsundur haberlerini bekliyoruz canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…