2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selam kizlaar umarim pazariniz guzel geciyordur gelelim benim soruma bazi geceler uyaniyorum ve kendimi yuzustu yatarken buluyorum acaba bu pozisyonun bebege bi zarari varmidir ne dersiniz??

Canım sen bir rahatsızlık hissetmiyorsan sorun olmaz bence ama ben yatamıyorum baskı hissediyorum mesela

büyük gemiş olsun.dualarımız seninle

selam kizlaar umarim pazariniz guzel geciyordur gelelim benim soruma bazi geceler uyaniyorum ve kendimi yuzustu yatarken buluyorum acaba bu pozisyonun bebege bi zarari varmidir ne dersiniz??

valla canım ben de aynı şekilde yan yatarak uyumaya çalışıyorum ama gece uyuyunca yine yüz üstü yatıyomuşum eşim söylüyo bi de benim karnım baya büyüdü bu ara, ben 3 aylıkken doktora sormuştum yüzüstü yatmanın zararı olur mu diye o da karnın büyüyünce yatamazsın demişti, inşallah bişey olmak bebiklerimize onlar korumalı biyerdeler merak etme.:içelim:

ben sadece soluma yatabiliyorum bacaklarımın arasına yastık alarak yatabiliyorum fakat tetanoz aşısını sol koluma yapınca soluma yatmaktada zorlanmaya başladım,kolumun ağrısıda geçmedi bitürlü.ben yatmaya başlayınca bebişte hareketlenmeye başlıyo deliksiz bir uykuya hasretim ,çok özledim karın üstü yatmayı.

ya hamişler ben de yüz üstü yatıyorum yan yatmış bile olsam gece yüzüstüne dönüyorum.bu sabah çok korktum.çünkü bütün gece yüzüstü yattım ve sabah kalktığımda karnıım acıyordu.üstelik karnımda küçük değil ama.ne yapmalıyım bir fikir verin...

enelcim çok geçmiş olsun allah birdaha göstermesin canım kendine dikkat et hiçbişey senden ve bebeğinden önemli değil izinemi ayrılırsın neyaparsan yap bidaha doğumakadar gitme canım hayırlısıyla bebişini kucağına alda sonra dilediğini yaparsın allah seni ve bebişini korusun şifa versin canım

kızlar ya sağınıza ya solunuza yatacakmışsıznız...tabi tercih sol...sırt üstü yatmak içorganlara baskı yapıyormuş.yüzüstü yatmak zaten sakıncalıymış bebek açısından bide kalbinize baskı olduğundan normaldede tavsiye edilmez...ama demek göbğiniz çok çıkmamış.çıksa rahatsız olurdunuz...bence yatmayın..ben hep solumdayım..arada sağıma dönüyorum

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart..........cinsiyet.....Kız
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
evk.................................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart..........cinsiyet.....Erkek
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
SUHENDAN....................16 Haziran...........23 Mart..........cinsiyet.....Kız
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
hekat.............................21 Haziran...........28 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart..........cinsiyet.....Kız
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
alyasulin................................?.......................?..............cinsiyet.....Kız
gizemre.................................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
33 erkek 40 kız Yokmu arttıran?

.....karabiberim
.....alyasulin
.....annesininkuzusu
.....subora
.....SUHENDAN
.....ege-deniz..................kızınız

.....gizemre
.....ruhehaben
.....anem kızıyor
.....evk
.....CCEK.................oğlunuz uğurlu gelsin canlarım.....

Merhaba Arkadaslar,

Uzun süredir size yazamadim. Belki merak edeniniz olur diye kısaca bilgi gecmis olayım. Belimden rahatsızlandım,istirahat halindeydim ve daha yeni yeni geldim kendime. Onun icin kendi halimdeydim yani. Umarım ilerleyen zamanlarda da tekrar etmez.dua edin lütfen benim icin.

Umarim herkes iyidir. Bir cogunuzun bebeginin cinsiyeti belli olmus,Allah analı babalı büyütmek nasip etsin insallah..hepinizi bu arada cok özledim. artık iyiyim insallah sık sık yazarım yine.

aa bu arada yarin aksam doktora gidecegim,dua edin iyi haberlerle geleyim.

görüsmek üzere...

geçmiş olsun cnm iyi haberler alırsın ınsallah doktordanda :1hug: ben 2 hafta sonra gıdıcem doktora cok ozledım bebğimi biranonce gunler gecsınde gıdeyım dıe sabırsızlanıyorum :CüvCüv:

herkese günaydın nasılsınız kızlar ben bugün doktora gitmeyi düşünyordum ama galiba yarına kaldı
artık bu karın ağrısı korkutmaya bvaşladı beni
midem karnı çok ağrıyor

ha bide dün tuhaf bişey oldu karnımda bağırsaklarımmı bebekmi bilmem tuhaftı

Günaydin arkadaşlarimmmmmmm......bebeişler sizlerede
enelcim
nazancim canim çok geçmiş olsun rabbim bidaha göstermesin inşallah...

günaydınn kızlar..
deniz bebek hareketidir o..:Şeniz:
hadi iyi haberlerinle inşallah canım.
tetanoz aşısı vurulanlara bişe sorcam..
ne kadar süre yıkanmayın dedi doktor.

günaydın arkadaşlar. ben çok endişeli bir haftasonu geçirdim. 10 haziran sat tarihim. yani 20 haftadayım ama hala bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum. bir sorunmu var.baya canım sıkıldı 2 gündür rüyalarıma girdi. kızım mı tembel sürekli uyuyormu. yoksa benim gibi arkadaşlar var mı lütfne bana cvp verin. sevgiyle kalın.

oy aynı derta bendede var neden oynamıyor bunlar yaa

Sevilay canim bzen anneler hareketli zamanlarda ayakta olduklari zaman hissetmeleri bu hadtalarda biraz zormuş..uzan ve biraz rahatla ve bebeğini dinlmeye çaliş doktorumun sözü ve inanin iş yaparken hiç hissedemiyorm taki oturana dek çünkü daha küçükler bi 2 3 hafaa sonra dişlardan rahatlikla hissedilebilirmiş....üzülme derim doktorunada sorabilirsin.....
Bu arada adana damisin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…