2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sanıyorum bebekler büyümeye başladığındandır ama yine yorulmamak gerekiyor.bende fazla yürürsem kasıklar ve daha aşağı bölgelerde basınç hissediyorum.doktorum bebeğin biraz aşağıda olduğunu söyledi ama çokda önemsemedi

albanian
cım 1 ıdrar yolu intihabı olabilir akıntıda varsa ılık suya soda (hamuru sodası) koy bezi ıslatarak özel bölgeyi sil diyim .banada olmuştu dr um ilaç önermiyor benim.sende bi dr una danış. jnm allah sağlık versin hepimize .benimde kilo almaya başladım psikolojım bozuldu.bu yüzden biri ay ne güzel olmuşsun dese kalp kırcam o kadar yani.zor arkadaşlar dikkat edelim.ve stres yapmamaya çalışalım bu günlerde geçecek mutlaka

.bu yüzden biri ay ne güzel olmuşsun dese kalp kırcam o kadar yani.zor arkadaşlar dikkat edelim.ve stres yapmamaya çalışalım bu günlerde geçecek mutlaka
aynen ben de çok hassas oldum, karnın büyümüş diyen birine kızdım geçen gün, yani dedim hamileyim yani büyümemesi mi gerekiyordu, çünkü her gördüğünde söylüyor.

bende karnın daha hiç çıkmamış diyenlere kızacağım..aaaa hiç belli değil diyorlar..hani önceden göbekli olsam anlamazlar ama göbekte yoktu..diyorum bebiş küçükmü ama hayır maşallahı var...sonra göbeğin çıkmış derler ona kızar bozulurum...duygularımızı kontrol edemiyoruz ne istediğimzi bilmiyoruz..şahsen ben öyleyim yani...

enel 17 kanaman ne kadar oldu?çok diikat et heyet raopru falan al.zor ama.ya hamişler benim (afedersiniz ama )vajinamın üstü acıyor akşamdan beri.göbeğin altı.ya neden acaba?

Bende de aynı sorun vardı.Dün doktor günümüzdü.İdrar kültürü istedi.Yaptırdım sonuç salı günü çıkacakmış.Hayırlısı bakalım

dün kadınlar benim de moralimi bodular 4 aylık değil 6 aylık gibisin dediler.olsun ben genede seviniyorum .boşveriyorum .hamiş olmadan önce 56 idim bu sabah aç karnına 59 çok mu ya?

merhaba kızlar.
Umarım bütün anne ve bebişler iyidir.Kendinize çok dikkat edin.Enel çok üzüldüm durumuna.Yat dinlen canım. Ben de iyice tuhaflaştım.Bebişlerim hareket ediyordu birkaçgün evvel.O günden beri tık yok. Normal mi bilmiyorum.Çok endişeleniyorum.

canim cok gecmis olun ya cok üzüldüm bundan sonra birsey olmaz ins dikkat et kendine allah yardimcin olsun canim

arkadaşlar kendimize be bebeklerimize dikkat edelim sorun yaşayan arkadaşlarım inşallah sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip eder Rabbim... biz de tekmeleri yemeye başladık, dün akşam babamız ilk defa hissetti çok duygulandı varlığını hissetmek ne güzel dedi biz erkeklerden daha şanslıyız ben ilk günden beri hissediyorum varlığını... hepinizi öpüyorum...

dün kadınlar benim de moralimi bodular 4 aylık değil 6 aylık gibisin dediler.olsun ben genede seviniyorum .boşveriyorum .hamiş olmadan önce 56 idim bu sabah aç karnına 59 çok mu ya?

CANIM SEN 17 HAFTALIKMIŞSIN BEN 22 VE HALA BELLİ DEĞİL ANLAMIYORLAR..KİLOYU KENDİME ALDIM DİYE ÜZÜLÜYORUM...KARNIM ÇIKSA BEBEK ALDI DERDİM AMA BAKALIM SONUNU KAÇLA BİTİRECEĞİZ...VE VEREBİLECEKMİYİZ...SAĞLIKLI OLSUNLARDA VERİRİZ YAA..:1hug:

slm kizlar, bugun hic keyfim yok, kizkardesimi dis gebelikten dolayi hastaneye yatirmislar, ne kadar yatacagi ne yapacaklari belli degilmis, icim sikilIyor Allah yardimcimiz olsun

Canım çok üzüldüm neyseki emin ellerde en kısa zamanda acil şifalar olsun...

bebeğine maşallah canım sana da geçmiş olsun...

gerçekten müthiş bir öğrenme olmuş sizin adınıza çok sevindim canım hayırlı olsun kızın

Enelcim çok geçmiş olsun bol bol dinlen kızına iyi bak canım

MTS cim sanırım kasığa giren ağrı bebeğin büyümesinden ama idrar sırasında olan iltihaptan olabilir Dr una bu şikayetini söyle bence geçmiş olsun

Enelcim sende bizi uzme guzelim dikkat et kendine, bosver isi izin alabiliyosan yat dinlen, gecmis olsun birtanem

canım benim özellikle sabahları oluyor kasılmış bir şekilde gidiyorum. bazen bi kasılıyorum kalıyorum öyle. normaldir ya herhalde

Hepinize teşekkür ederim kızlar inşallah eşim izin alabilirse yarın gideceğiz doktora..Bir danışırım artık...

nazancım çok geçmiş olsun.acil şifalar diliyorum Rabbimden kardeşine:Saruboceq:
cinsiyetleri öğrenen arkadaşlarımada kocaman bir maşallah
bende yarın gidicem doktora kısmetse sabahtan arıcam bakalım doktorumu ne durumda oralar.bide tetanoz aşımı vurunucam sabahtan yada bakim doktora gitmeden hemen önce..

selam kizlaar umarim pazariniz guzel geciyordur gelelim benim soruma bazi geceler uyaniyorum ve kendimi yuzustu yatarken buluyorum acaba bu pozisyonun bebege bi zarari varmidir ne dersiniz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…