2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canlarım ben çıkıyorum sizleri öpüyorum oğlum da yanaklarınızdan makas alıyor herşey için sağolun

slm kızlar ben hast yeni geldim 3 test için kan verdim.yarın oleden sonra sonuçları alıcaz inş ve akşam 6 dan sonra da dr umuza götercez bakalım nasılmış.cadımız. kızlar hastanede deli oldum ben ssk lı yım ilk defa test yaptırmaya hast gittim ssk da sorun varmış deli oldum çıktım özelde yaptırdık.

zakkum cum ben dr. değiştiriyorum ...Medical park hastnesini fiyatlarını araştırdım biraz geçen gittiğimde... şartlar ağırlaşmaya başladı orada..sürekli değişen bi fiyat politikaları var...birde dr.larda istifa eden edene...gittiğim dr.unda ne olacağı belli değil..Avrasya hastanesine geçiş yapıyorum oradaki dr. yaptır dedi...sonra internette araştırdım hem beni hem çocuğu koruduğunu okudum bir zarar çıkmaz yaptırayım dedim...sabah sağlık ocağına gittim 5 dak. çıktım...yeni bi sistem gelmiş sağlık ocaklarına ssk dan bizleri buluyorlar mahalle mahalle takip ediyorlarmış hamişleri.....bana dosya bile açmışlar ben daha gitmeden...kiloma baktı bebişin kalp atışlarına baktı bir ay sonra ikinci aşı için çağırdı.....

Geçmiş olsun canım a.s.

Canım hangi medical e gidiyordun? Bende Medical Park Göztepe hastanesine gidiyordum. ssk.'lılara 12 ytl idi muayne 1,5 ay önce 35 ytl oldu. Cumartesi gittiğimde doktorumun hastane değiştireceğini de duydum.çok moralim bozuldu.

melek ben bahçelievlere gidiyordum 28 oldu muayene son olarak...detaylı ult. çektiremedim dr. istifa etmiş dışarıya yolladılar...doğum rakamları desen o zamana kadar ne olur bilinmez...bana daha yakın olan daha önce duyduğum bi dr. vardı Nurcan hanım ona geçiş yaptım...benimde ilk dr.um ayrılmıştı geçiş yaptırdığım dr. Tülin hn. oda dayanabildiğimiz yere kadar burdayız dedi...yani meçhul...bende fazla geçe kalmadan yeni dr. bakayım dedim en iyisi....

existhunder canım sağol...

Tülin Hn. dediğin Tülin Kocatepe mi? Sanmıyorum çok kalacağını orda. Onun özel muaynehaneside var zaten. Medical iyi doktorları tutamıyor elinde senağlama

rabişcim senin kızın da hayırlı olsun.
bende dün ülkü hanımdaydım detaylı ultrason için kendi doktoruma değil ona gittim.

sağol gülüm kaydirigubbakcemile2
detaylı ultrasonları çok iyi hakkaten.
sayfalar uçmuş yine,
geriden geliyorum yaa, bi türlü yetişemedim bu ara hızınıza kafamçokkarıştı

Biz de Allah izin verirse Mehmet Demir koyacağız ismini.Allah hepimizin sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

hayat nasıl gidiyor hamilelik bebek hareketlerini hissediyormusun ben 16+0ken 1kere hissettim bir daha yok üstelük dersteydim tadını da çıkaramadım:1rolleyes: ben de kızıma ceren adını koymayı düşünüyorum.son ne zaman gittin doktora bir daha ne zamana çağırdı.3lü test yapılacak mı?veye başka bişeyler?sağlıklı gebelikler dilerim herkese...:içelim:

sağol gülüm kaydirigubbakcemile2
detaylı ultrasonları çok iyi hakkaten.
sayfalar uçmuş yine,
geriden geliyorum yaa, bi türlü yetişemedim bu ara hızınıza kafamçokkarıştı

deteylı ultrasyon kaç boyutlu ultrasyon demek hangi haftalar arasında bakılabiliyor?teşekkürler...a.s.

Tülin Hn. dediğin Tülin Kocatepe mi? Sanmıyorum çok kalacağını orda. Onun özel muaynehaneside var zaten. Medical iyi doktorları tutamıyor elinde senağlama

evet canım ta kendisi....bende sanmıyorum o yüzden güvenemeyip bıraktım ya....evet ya bi yaprak dökümüdür gidiyor hastanede yakında diyom ssk ile olan anlaşmasınıda iptal eder....Seçil hn. gitti Tülin hn.da gidebilir...tabi yinede bilemem...eşi gibi bağımsız çalışabilir...

Bir dahaki kontrolum c.tesi ben bir kere hissettim.15.haftada 5 saat otomobil fuarını gezdikten sonra bebek isyan etti sonunda :))) Ama o fuar bana pahalıya patladı.İki gün sonra kanamam oldu.10 günlük rapor verdi doktor.Annemde yatıyorum devamlı.Yatmakta sıkıcı.Şimdi birşeyim yok.Yanlız mide bulantılarım ve kusmalarım iki gündür tekrar başladı.İkili testin sonucu iyi çıkınca doktor 3 lü istemedi.Zaten 2 li 3 lüye göre daha ayrıntılıymış gerek yok dedi.Ben tetenoz aşısı yaptırıp yaptırmamakta kararsız kaldım.Bakalım c.tesi soracağım doktora.Senin nasıl gidiyor?:CüvCüv:kaydirigubbak:1rolleyes:

canım bende de hipotiroidi var yani tiroid bezlerim az çalışıyor ama ben 2 senedir biliyorum bunu ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri de sürekli kontrol altında. ayda bir rutin kontrolüm var. hamilelik öncesi veya yeni başladığında kan tahlili yapılmadı mı? t3, t4 ve tsh istemiştir senden çünkü tsh tiroid bezlerini uyaran hormon. önceden olmsa bile hamilelikte de ortaya çıkabiliyormuş bu durum. inşallah bebşin çok iyidir ama bence kendi dr.unun dışında bir endokrinologla görüş. bu konuda sormak istediğin bişey olursa sorabilirsin 2 senedir içli dışlı oldum epey hipotiroidi ile.

Bebişimin ikinci bezide geldi cumartesi günü molfixten 2 adet.
Dün de nivea krem,duş jeli,traş balsamı,bebe şampuanı numunesi göndermiş.
Daha evyapı arıycam. Evybaby,evylady.. bakalım ne gönderirlerse.

bende hekatı çok merak ettim. bu arada buketcim gelen ürünleri mutlu günlerrde kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…