2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yok çok fazla korkmuyorum herşeyim düzenli unutmadan babamızla birlikte egzersizlere başladık

slm kızlar uzun aradan sonra gelebildim işler çok yoğun bu arada bebeğimin cinsiyeti değişti benim oluşum oluyor ve benim tiroid bezlerim çalışmıyormuş doktor oğlumun zeka özürlü doğabileceğini söyledi tefor adında ilaç verdi 1 aydır kullanıyorum bu cuma test yapacak allaha çok dua ediyorum ve çok korkuyorum konu hakkında bilgisi olan yazsın

canım geçmiş olsun. iyi olumlu düşünmeye çalış olumlu olsun

buketcim listeye beni de eklermisin canim.son adet tarihim 21 haziran ama cinsiyeti dedigim gibi tam belli degil 2 saat sonra belli olacak umarim.

kizlar bugün dr randevumuz var.daha öncekinde dr erkek demisti.soraki randevuda dr un öteki arkadasi kiz demisti.bakalim bugün ne olacak:) tabiki öncelikle saglikli olmasini diliyorum hareketlerini,kalbinin atisini bir görsem rahatliycam ama yine de cinsiyetini cok merak ediyorum.ilk oldugu icin hep erkek istedim kendimi alistirdim hamileligimin ilk haftasinda rüyamda bile gördüm hemde ismiyle ama bakalim saat 3 se belli olacak.türkiye saatiyle 4 de.tahmini olan var mi?

canım öncelikle sağlıklı olsunda kız erkek farketmez. bence erkek:CüvCüv:
nerdensin bu arada?

kızlar ben eşimi ççççççççççççooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kıskanıyorum hamile olduğum için olabilrmi

canım öncelikle sağlıklı olsunda kız erkek farketmez. bence erkek:CüvCüv:
nerdensin bu arada?

canim tesekkür ederim.almanyadayim.ama kimsem yok burda ailem türkiyede.esimin ailesi burda.cok zor geliyo bana.daha geleli 1 sene oldu.almancam da iyi degil o yüzden dr a gittigimizde heyecanimi belli edemiyorum bile cünkü dr la esim konusuyo:KK43: ama dedigin gibi erkekse cok mutlu olcam.cünkü evlenmeden önce bile ilk cocugum erkek sonrsi kiz olsun derdim:)

Hekat hayırlı haberlerle dön hadi bakalım. Cinsiyeti belli olsun hepsini bir yazarım canım.

Eşim diyorki dr.dan bi gelelim cinsiyeti iyice kesinleşsin bizde isimi belirleyelim.
Allallaaaaaaa dr. %99,5 dememişmiydi. Neden %5lik kısmını düşünür bizimki bilmem.
Neyse öyle olsun bakalım pazartesi nasipse gidicem. 5 hafta oldu bebişimi görmeyeli. Çok hareketli maaşallah. Dışardanda belli oluyor artık tekmeleri.

ya bize dr kız dedi uyku setini aldım rengi sarı üstünde ördekler var iyikide sarı almısım 1 ay sonra dr erkek dedi şimdi ise çoçuk odası araştrıyorum fiytlar uçmuş bu arada ve bugün itibariyle 20+1 lolduk yakışıklı oğlum her gece aynı saatlerde tekme atıyor

Fiyatlar 2000-2500 arası sanırım 1500 2000 arası bulursam çok iyi olucak

Eşim diyorki dr.dan bi gelelim cinsiyeti iyice kesinleşsin bizde isimi belirleyelim.
Allallaaaaaaa dr. %99,5 dememişmiydi. Neden %5lik kısmını düşünür bizimki bilmem.
Neyse öyle olsun bakalım pazartesi nasipse gidicem. 5 hafta oldu bebişimi görmeyeli. Çok hareketli maaşallah. Dışardanda belli oluyor artık tekmeleri.

masallah ne güzel hareketlerinin disardan belli olmasi daha muhtesemdir heralde darisi bize.bu siralar "dr önce erkek dedi sonra kiz yada önce kiz dedi sonra erkek" haberleri cogalinca %5 ihtimalleri bile düsünüyo insan galiba artik:)

slm kızlar uzun aradan sonra gelebildim işler çok yoğun bu arada bebeğimin cinsiyeti değişti benim oluşum oluyor ve benim tiroid bezlerim çalışmıyormuş doktor oğlumun zeka özürlü doğabileceğini söyledi tefor adında ilaç verdi 1 aydır kullanıyorum bu cuma test yapacak allaha çok dua ediyorum ve çok korkuyorum konu hakkında bilgisi olan yazsın

inşallah herhangi bir terslik çıkmaz. sağlıklı bir bebeğin olur.:nazar:

Biz de Allah izin verirse Mehmet Demir koyacağız ismini.Allah hepimizin sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

bizde 11+5de iddasına girerim erkek dedi sonra 15+5de %100 dedi enson 19+5 dede %100 erkek dedi hatta pipisinin fotosunu çıkardı usgden :)))))))))

ya doktorum bana tetanoz aşısına gerek yok dedi, bi hemşire kız da yaptırma demişti. ama ayşinle aynı doktora gidiyoruz. o yaptırmış. kafam karıştı.

neyse CCEK ciğim, acil şifalar diliyorum sana. çınar güzel isim. bu arada ben de eşimi çok kıskanıyorum ama hamilelik öncesinde de kıskanıyodum zaten. ama çocukluktan gelen bişey. kayınvalidem kızıyo kıskanma diyo. aklına düşürürsün diyo. ama içimde kurgulayacağıma ağzımdan çıkarıyorum baklayı.

bu arada bu sitede çok güzel modeller gördüm. burdan bakabilirsiniz. bi şapka başladım ama eşimin yeğenine. kızıma da bi atkı yaptım ilk defa örgü örüyorum. duz ters dışında bişey bilmezdim

http://www.kadinlarkulubu.com/patikler-atki-bereler-ve-takimlar-yenilendi-t206131/index.html

kızlar ben net te harika odalar var oyun bahçesi şeklinde beşikler var ben bunları yazdırıp marangoza yaptırmak istiyorum hem daha ucuza mal oluyo hem kalitesinden emin oluyorum hemde istediğim gibi yaptırıyorum şu anda oğluma müzik dinletiyorum rock müzik çaldığında tekme atıyo çok güzel yaaaaa

X