2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kizlar.siteye yeni üye olup sohbete baslamisken kac gündür sitesiz kaldik.kötü oluyomus.uzun süredir burda sohbet edenler icin daha kötü olmustur mutlaka.cinsiyeti belli olan arkadaslar hayirli olsun.hasta olanlara acil sifalar diliyorum.

slm kızlar uzun aradan sonra gelebildim işler çok yoğun bu arada bebeğimin cinsiyeti değişti benim oluşum oluyor ve benim tiroid bezlerim çalışmıyormuş doktor oğlumun zeka özürlü doğabileceğini söyledi tefor adında ilaç verdi 1 aydır kullanıyorum bu cuma test yapacak allaha çok dua ediyorum ve çok korkuyorum konu hakkında bilgisi olan yazsın

canım geçmiş olsun yaaa ne testi yapıcak amniyosentez mi ?

ayrıca ruh halim çok dengesiz eşimi ben hiç kıskanmazdım şu anda ise iş yerindeki arkadaşından kıskanıyorum birlikte okullara kitap satışı yapıyorlar eşime çok güveniyorum zaten sorunum o değil kızın tavırları hani yanlış bir elektrik alırsn ya öyle birşey bu kızda yanlış birşeyler var bulamıyorum kendimi çirkin hissediyorum ne bileyim 70 kilo oldum ablam 70 kiloyla doğum yaptı her yanım çatladı acaba hormonlarım beni böyle düşünmeme sebep olabilirmi

şükürler olsun ya sonunda site açıldı bende. bir haftadır her gün uğraşıyorum açamıyordum. bugün deneyeyim dedim açıldı. doktorum bana grip aşısı önermedi. ama olsam mı diye düşünüyorum çüünkü gene hasta oldum. ıhlamurla falan dayanmaya çalışıyorum.
AFTP testi yapıldı bana bebeğin zeka gelişimi için yapılması gerekiyor sık sık dedi. 3lü ve ya 4 lü yapmak yerine ben bunu istiyorum dedi. veee bebeğim maşallah zekası yerinde allahıma çoooook şükür.
bu arada cinsiyeti belli olanlara hayırlı olsun diyorum.
herkesi öptüm

Günaydın canlarım. Hastalara şifa dertlilere deva diliyorum. Gününüz güzel geçsin.

CCEKcim geçmiş olsun canım. Umarım dr.un yanılıyordur ve bebişine sağlıkla kavuşursun. Allah yardımcın olsun dualarımız seninle ve yavrunla tatlım.

canım çok geçmiş olsun inş normal çıkar herşeyiniz

Canım gözün aydın :)

kizlar bugün dr randevumuz var.daha öncekinde dr erkek demisti.soraki randevuda dr un öteki arkadasi kiz demisti.bakalim bugün ne olacak:) tabiki öncelikle saglikli olmasini diliyorum hareketlerini,kalbinin atisini bir görsem rahatliycam ama yine de cinsiyetini cok merak ediyorum.ilk oldugu icin hep erkek istedim kendimi alistirdim hamileligimin ilk haftasinda rüyamda bile gördüm hemde ismiyle ama bakalim saat 3 se belli olacak.türkiye saatiyle 4 de.tahmini olan var mi?

biz 3lü test yaptırdık alaha şükür sonuç güzel çıktı net ten dr dediklerini araştırdım her hamilede oluşabilecek bir sorunmuş çoğu hasta ilaçla rahat tedavi oluyormuş

hekatcım bende de aynı olay oldu sonunda erkekte netiz seninkine gelince herşeyden önce çok sağlıklı olsun bana senin kızın olurmuş gibi geliyo

biz 3lü test yaptırdık alaha şükür sonuç güzel çıktı net ten dr dediklerini araştırdım her hamilede oluşabilecek bir sorunmuş çoğu hasta ilaçla rahat tedavi oluyormuş

Of ya bu doktorlar insanı deli ederler. Aynı problem arkadaşımdada var o da hamile ve her ay test yaptırıp ilacını düzgün bir şekilde kullanıyor kız doğum yapmak üzere ve hiçbir problemi yok. Ayrıca da sende 3'lü de yapılmış bir problem çıkmadıysa kafana takma. Yada başka doktora git. klava:

ya bize dr kız dedi uyku setini aldım rengi sarı üstünde ördekler var iyikide sarı almısım 1 ay sonra dr erkek dedi şimdi ise çoçuk odası araştrıyorum fiytlar uçmuş bu arada ve bugün itibariyle 20+1 lolduk yakışıklı oğlum her gece aynı saatlerde tekme atıyor

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart..........cinsiyet.....Kız
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
evk.................................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart..........cinsiyet.....Erkek
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
alyasulin................................?.......................?..............cinsiyet.....Kız

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
32 erkek 38 kız Yokmu arttıran?

.....karabiberim
.....alyasulin
.....annesininkuzusu
.....subora
.....cerez..................kızınız

.....ruhehaben
.....anem kızıyor
.....evk
.....CCEK.................oğlunuz uğurlu gelsin canlarım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…