2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bir dahaki kontrolum c.tesi ben bir kere hissettim.15.haftada 5 saat otomobil fuarını gezdikten sonra bebek isyan etti sonunda :))) Ama o fuar bana pahalıya patladı.İki gün sonra kanamam oldu.10 günlük rapor verdi doktor.Annemde yatıyorum devamlı.Yatmakta sıkıcı.Şimdi birşeyim yok.Yanlız mide bulantılarım ve kusmalarım iki gündür tekrar başladı.İkili testin sonucu iyi çıkınca doktor 3 lü istemedi.Zaten 2 li 3 lüye göre daha ayrıntılıymış gerek yok dedi.Ben tetenoz aşısı yaptırıp yaptırmamakta kararsız kaldım.Bakalım c.tesi soracağım doktora.Senin nasıl gidiyor?:CüvCüv::nazar:kaydirigubbak:1rolleyes:[/QUOTİ
İnsan kendini yorunca kötü sonuçlar olabiliyor.Onedenle kendini fazla yorma!geçmiş olsun.benimde kanamam oldu ve 10 gün rapor almıştım bu pztesi başladım.kanaman nasıldı?hala devam ediyor mu?ama hiç üzülme 12.haftayı geçince bişey olmuyormuş.innş.tetenoz aşısı ne zaman vurunuluyor?neden gerekli?ben o konuyu henüz araştırmadım bilmiyorum.yatarak insanın çok başı ağrıyo.biliyorum.zor bişey.benim de hala midem bulanıyo ya da acıyor.göbrğim büyüdü ve .5 kilo aldım.sen kaç kilo aldın?çok geçmiş olsun tekrar bilgisyarın başınd sandalyee de fazla oturma bence...:1hug:

arkadaşlar ben bebek arabasını aldım bugün inşallah sağlıkla kullanmayı nasip eder Rabbim.maxi cosi buzz modeli ile cabriofix olarak 2 parçalı aldım.

Bebişimin ikinci bezide geldi cumartesi günü molfixten 2 adet.
Dün de nivea krem,duş jeli,traş balsamı,bebe şampuanı numunesi göndermiş.
Daha evyapı arıycam. Evybaby,evylady.. bakalım ne gönderirlerse.

buket bende evybayb ye üye oldum ama hamile olduğunun belirtileceği bir bölüm bulamadım.üye olurken de rastlamadım.

İnsan kendini yorunca kötü sonuçlar olabiliyor.Onedenle kendini fazla yorma!geçmiş olsun.benimde kanamam oldu ve 10 gün rapor almıştım bu pztesi başladım.kanaman nasıldı?hala devam ediyor mu?ama hiç üzülme 12.haftayı geçince bişey olmuyormuş.innş.tetenoz aşısı ne zaman vurunuluyor?neden gerekli?ben o konuyu henüz araştırmadım bilmiyorum.yatarak insanın çok başı ağrıyo.biliyorum.zor bişey.benim de hala midem bulanıyo ya da acıyor.göbrğim büyüdü ve .5 kilo aldım.sen kaç kilo aldın?çok geçmiş olsun tekrar bilgisyarın başınd sandalyee de fazla oturma bence...:1hug:[/QUOTE]

Ben henüz 1 kilo aldım.Kesinlikle tatlı yiyemiyorum.Tetenoz aşısı sezeryanla doğum için önlem.Ama 5 doza tamamlarsan ömür boyu yaptırmana gerek kalmıyormuş.Bakalım daha karara veremedim.20. haftada biri, ondan bir ay sonra diğeri, doğumdan sonra 3. ve sonra birer sene arayla 4 ve 5. dozlar yapılıyormuş.Doktorla konuşup öyle karar vereceğim.Baş ağrım olmuyor çünkü tansiyonum çok iyi bir hamile için 10-6.Yani doktorun söylediği bu.İnşallah sonradan sorun olmaz.:nazar:sengözlerimebaksanab

Canım hangi medical e gidiyordun? Bende Medical Park Göztepe hastanesine gidiyordum. ssk.'lılara 12 ytl idi muayne 1,5 ay önce 35 ytl oldu. Cumartesi gittiğimde doktorumun hastane değiştireceğini de duydum.çok moralim bozuldu.:KK43:

melekcim ben de medical park a gecmeyi dusunuyorum, foruma baktım biraz dr.can sener ile dr.mehtap yazıcıoglu arasında kararsız kaldım. hastaneyi gecen hafta gezdim gayet temiz gozukuyordu, bebek katına da cıktım, hemsireler cok guleryuzluydu ilgiliydi hosuma gitti.

benim doktorum kadıkoy sifada.. aslında cok memnunum kendisinden ama biraz tuzlu bir hastane, o yuzden vakit daha gec olmadan, 2li ve 3lu testler de cıkmısken aradan degistireyim diyorum.

goztepedeki medical park hakkında yorum yapabilecek, tavsiye edebilecek veya sikayet edecek olan var mı arkadaslar?

buket bende evybayb ye üye oldum ama hamile olduğunun belirtileceği bir bölüm bulamadım.üye olurken de rastlamadım.

canım ben de göremediğim için telefonla arıycam. Ücretsiz hatları var. Çünkü e-mail ile numune istemeyin yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

selam kızlar ya 3 -4 gündür giremedim siteye deli oldum.meğer bağımlılık yapmış.Bu arada ben çiğ tanesi ama şifremi unuttum bu isimle giricem artık.,

benim de bi prensesim olacak .listeye eklerseniz sevinirim.çiğtanesiydim.kızım çok nazlı 18 haftada hala göstermiyordu.dr vajinal baktı.öyle gördük kızımı.cinsiyet öğrenince hamileliğimi daha çok hissttim sanki.

benim bie haftadır karnım sırtım her yerim ağrıyor,dr normal dedi,ama bazen dayanamıyorum.uzanmam gerekiyor.tabi okulda uzanamıyorum canım çok yanıyor.eve gelince hemen uzanıyorum.allahtan canım kocam sofrayı hazırlıyor.yani okul dışındaki tüm vaktimi yatarak geçiriyorum.

kızlar iyi geceler! Birkaç gündür yoğundum.Maşallah 50 sayfa ilerlemişsiniz. Bütün anneler iyidir inşallah. Kendinize ve bebişlerinize ii bakın. Ben bugün kendimi iyi hissettim biraz temizlik falan yaptım ama bin pişman oldum. Belim kopacak kadar ağrıdı. Zaten bişey yapmasam bile sürekli bi ağrı vardı.

Betül19 aşağıdaki mesajı yazdım ama görmedin sanırım :

Ben henüz 1 kilo aldım.Kesinlikle tatlı yiyemiyorum.Tetenoz aşısı sezeryanla doğum için önlem.Ama 5 doza tamamlarsan ömür boyu yaptırmana gerek kalmıyormuş.Bakalım daha karara veremedim.20. haftada biri, ondan bir ay sonra diğeri, doğumdan sonra 3. ve sonra birer sene arayla 4 ve 5. dozlar yapılıyormuş.Doktorla konuşup öyle karar vereceğim.Baş ağrım olmuyor çünkü tansiyonum çok iyi bir hamile için 10-6.Yani doktorun söylediği bu.İnşallah sonradan sorun olmaz.

cerezcim kizin hayirli olsun, sansi , kaderi guzel olsun. iyi bak fistiga oglusuma alabilirim kizini, nede olsa en ogluma en yakin senin kiz var:lepi:

günaydın
kızlar çerezim kızn nasıl kız
oyy ben öğrenemdimii gitti belki hafta içi gideriöm ozaman öğrenirim
kızlar dudaklarım hep yara oldu uçuk yar çok fena ir haldeyim neden acaba ya
bende beeğime ilk olarak zıbın aldım geçen gün
sonrada erken diye kızdım kendime ama napişim dayanamadım

günaydın
kızlar çerezim kızn nasıl kız
oyy ben öğrenemdimii gitti belki hafta içi gideriöm ozaman öğrenirim
kızlar dudaklarım hep yara oldu uçuk yar çok fena ir haldeyim neden acaba ya
bende beeğime ilk olarak zıbın aldım geçen gün
sonrada erken diye kızdım kendime ama napişim dayanamadım

canım bende birşeyler almak istiyorum ama bazen düşünüyorum çok mu erken diye eşimde diyor beşinci ayın içerisindesin artık hepsi birden alma yavaş yavaş diye bende haftaya bu söz üzerine eminönüne havuzla han a gidip alışveriş yapacağm zıbın,tulum falan :dance:

X