2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım geçmiş olsun dikkat et kendine ballı limonlu ıhlamurda iyi geliyo 3ü birarada bende atlattım sayılır ama başım ve gözlerim hala ağrıyo

neden böyle çabuk yakalanıyoruz hastalığa.. galiba vücut direncimiz azaldı. Bende iki gündür çok kötüyüm. Boğazlarımın ağrısına yutkunamıyorum. Ağzım da yara olmuş. Doktoruma sordum tantum verde gargara önerdi.

Arkadaşlar merhaba. Yarın sağlık ocağına tetanos aşısı olmaya gidicem ama öncelikle size sorayım dedim. Acaba özel bir klinikte aşıyı kendim mi alıp yaptırsam yoksa sağlık ocağında problem olmaz diye önerir misiniz? Evhamlı oldum heryerden şüphe duymaya başladım galiba. Ayrıca sağlık ocağı ekstra bir ücret alıyor mu bu aşı için?

canım senin bu sorunu bende doktoruma sordum dışardan almana gerek yok sağlık ocağında yaptır dedi hiç bir sakıncası yokmuş bende yarın yaptıracam ücretsiz yapılıyo sağlık ocağında:CüvCüv:a.s

neden böyle çabuk yakalanıyoruz hastalığa.. galiba vücut direncimiz azaldı. Bende iki gündür çok kötüyüm. Boğazlarımın ağrısına yutkunamıyorum. Ağzım da yara olmuş. Doktoruma sordum tantum verde gargara önerdi.

Evet canım büyük ihtimalle onla kendimize çok dikkat etmemiz gerekiyo minnoşlarımıza bişeycik olmasın

sükür kavusturana.. :1hug:
kizlar dün detayli ultrasonumuz vardi bizimde.. ve kesinlesti.. Pamukprensesimiz olacak insallah.. :asigim:
herseyi cok saglikliydi.. kalbi.. böbrekleri.. midesi.. beyni.. herseyini tek tek gösterdi doktorumuz.. ama utangac bi kizim var.. bi eli poposunda.. bi eli yüzünde.. saklaniyordu.. kaydirigubbakcemile3
429 gr olmus kizim.. boyuda 25 cm.. bacaklarina uzun dedi.. uzun boylu olur dedi.. :nazar:
ne büyük mutluluk bu.. ne kadar farkli bir duygu..
rabbim cümlemize saglikla kucagimizda görmeyi nasip etsin.. :ecrin_bebek:

kizlar dün detayli ultrasonumuz vardi bizimde.. ve kesinlesti.. Pamukprensesimiz olacak insallah.. :asigim:
herseyi cok saglikliydi.. kalbi.. böbrekleri.. midesi.. beyni.. herseyini tek tek gösterdi doktorumuz.. ama utangac bi kizim var.. bi eli poposunda.. bi eli yüzünde.. saklaniyordu.. kaydirigubbakcemile3
429 gr olmus kizim.. boyuda 25 cm.. bacaklarina uzun dedi.. uzun boylu olur dedi.. :nazar:

Ayy canım prensesin hayırlı uğurlu olsun maşallaahhhh :nazar::1hug:

bavsecim kizin hayirli olsun canim..
ruhecim seninde oglusun hayirli olsun bitanem.. gitmissin görmüssün.. senin adinda cok cok sevindim canim..

canım bende dün detaylıdaydım. ne kadarlıktın sen? ben dün 21+0 daydım. 24 cm 408 gr dedi.408+-15 dedi. Benimde oğlum yüzünü çok göstermedi.bırak kollarını bir ara ayakları falan hep yukarıdaydı. Sen hangi doktora gittin?

maşallah annesi kocaman olmuş kızın:nazar: allah sağlıklı sıhatli uzun ömür versin hepimizin bebişlerine:nazar:

bavsecim kizin hayirli olsun canim..
ruhecim seninde oglusun hayirli olsun bitanem.. gitmissin görmüssün.. senin adinda cok cok sevindim canim..

sağol cerezim seninde prensesine maşallah sağlıkla gelsin yavrularımız.hihoyyyt

Evet bende bayram sonrası grip olmuştum tantum verde sprey ve otacının bitkisel pastilini kullandım (meyanballı olanı) iyi geliyo.tabi bide bol portakal suyu içtim.tekrar geçmiş olsun sanada.

canım bende dün detaylıdaydım. ne kadarlıktın sen? ben dün 21+0 daydım. 24 cm 408 gr dedi.408+-15 dedi. Benimde oğlum yüzünü çok göstermedi.bırak kollarını bir ara ayakları falan hep yukarıdaydı. Sen hangi doktora gittin?

21+3 de gittim canim.. yani dün..
ben istanbulda degilim canim.. berlindeyim.. doktorumu tanimazsin yani..

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart
fencidmlrms....................14 Haziran...........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 19 erkek :nazar: 29 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....fencidmlrms.....
.....derence.....ekledim sizleride canlarım. Aramıza hoşgeldiniz. Dilerim sorunsuz bi hamilelik geçirirsiniz.

.....zeyno 2.....akser.....kızınız
.....melek81.....oğlun................ uğurlu gelsin canlarım.....

.....samyeli77
.....is_yankar
.....evk...............Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar. Son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride listemize ekleyebilirim.
buket-26 sat 12 haziran yani 19 mart doğum kısmetse oğluşum yolda :)

Selam kizlar bende 18 i devirdim insallah.Haftaya carsambaya muaynem var umarim hersey yolundadir.Bu arada grip icin grip asisini vurulalim unutmadan cünkü bir hamile icin cok önemli.Hepinizin Allah yardimcisi olsun.Özellikle ilk hamilelere sunu söyleyeyim sakin burun spreyi falan kullanmayin cünkü sanciya sebep olabiliyor.Grip ilaclari icin jinekologunuzun önerdigi ilaclari kullanin.

Selam kizlar bende 18 i devirdim insallah.Haftaya carsambaya muaynem var umarim hersey yolundadir.Bu arada grip icin grip asisini vurulalim unutmadan cünkü bir hamile icin cok önemli.Hepinizin Allah yardimcisi olsun.Özellikle ilk hamilelere sunu söyleyeyim sakin burun spreyi falan kullanmayin cünkü sanciya sebep olabiliyor.Grip ilaclari icin jinekologunuzun önerdigi ilaclari kullanin.

hosgeldin aylacim..
az kalmis randevuna.. detayli ultrasonmu yoksa rutin kontrolmü canim?

X