2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

:1hug:herkese selam arkadaşlar sizleri çooooooooooooooooooooooooook özlemişim yaaaa 3 gündür giremiyordum malesef kimse merak etmemiş bizi.....klava:klava:klava:
neyse bugün 6 da oğluşumla randevumuz var onu çok özledim7 haftadır göremiyordum
inşallah herşey yolundadır arkadaşlar dua edin..........:Saruboceq::Saruboceq:
buarada sayfaları okuyamadım bilgisayar çok yavaş inşallah yokluğumda kötü bişey olmamış hep mutlu haberler vardır....tabi okumazsamda çatlarım akşam hepsini okuyacam allah kısmet ederse

kızlar doktordan geldim
bebiş iyi
cinsiyeetini göremedim malesef öbür sefere

canım gözün aydın maşalllaahh annesi ne güzel bakmış kızına :)

che_cim hosgeldin canim.. sagli yerinde ya.. önemli olan o.. gizemli bi yavrun var.. bidakine ögrenirsin insallah..

umudum sende hayirli haberlerle gel emi canim.. bizdende selam söyle oglusuna

canım seni unuturmuyuz hiç nasılsın neden yoktun anlat bakalım

:a015::çok üzgünüm::çok üzgünüm: kızlar kötü bi haber aldım moralim çok bozuldu...ablam bebeğini kaybetmiş bu sabah....bana da haber vermiyorlar yaaaa....çok üzüldüm..yarın operasyona girecekmiş....bu sabah kanaması olmuş dr.a gitmiş...ama 15 gün önce kalbi durmuş bebeğin...gelişim olmamış biraz riski vardı ..bende görmüştüm bebeği bebek iyi ama kese fazla gelişmemiş demişti dr. ilerleyen zamanda düzelebilir demişti..ama düzelmemiş dayanamamaış ufacık yürek...tutunamamış annesine....:a015:

denizciğim senin ufaklık kız galibaa kızlar göstermiyorlarya aman sağlıklı olsunlarda önemli değil

canım yaaa ne desemm :çok üzgünüm:
uzulmemek elde degil ama allah korusun daha kotu seyler de olabilirdi.
hayırlısı allahtan.
allah saglikli evlatlar nasip etsin.

aysincim gecmis olsun ablana canim..
yine olur insallah canim.. saglikli bitane versin ona rabbim..
kendini fazla yipratmamaya calis canim.. bebegini düsün..
tekrar gecmis olsun
:teselli:

canım çok geçmiş olsunn ablanda tez zamanda sağlığına kavuşşun allahım yine verir ablan sağklı olsunda tekrar geçmiş olsun

çok geçmiş olsun cnm ablana çok üzüldüm :çok üzgünüm: Allah hayırlı saglıklı ewlatlar versın herkese böyle seyler yaşatmasın ınsallah

kızlar hepinize iyi akşamlar yeğenlerime iyi bakın tabi kendinizede

Selam kızlar...
Listeye bir prenses daha ekler misinizkaydirigubbakcemile2hihoyyyt:asigim:???

ayshince canım geçmiş olsun ablana selam söle ben bilirim o acıyı
valla esmam bilemiycem kızmı erkekmi
aman dutrumu iyi ya orası önemli canısağolsun

GEÇMİŞ OLSUN JNM BENDE ÇOK ÜZÜLDÜMsenağlama NEDENİRKİ böle bi durumda. büyük geçmişler olsun allah ablana sağlık versin.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…