2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağolun kızlar hepinize çok teşekkür ederim...
Hamile olduğumu öğrendiğimden beri biliyordum kızım olacağını içime doğuyordu..Erkek deseydi doktorum büyük şok yaşayacaktım...

canım çok üzüldüm inan allah sabır versin :çok üzgünüm:

Selam kızlar...
Listeye bir prenses daha ekler misinizkaydirigubbakcemile2hihoyyyt

canım yoktun bayadır.Hayırlı haberlerle döndün hadi bakalım bir çiçeğimiz daha oldu a.s.

canım çok üzüldüm ama elden birşey gelmiyor çok geçmiş olsun allah ablana tekrar nasip eder inşallah

Sağolun kızlar hepinize çok teşekkür ederim...
Hamile olduğumu öğrendiğimden beri biliyordum kızım olacağını içime doğuyordu..Erkek deseydi doktorum büyük şok yaşayacaktım...

gözün aydın canım sağlıkla sıhhatle doğsun inşallah

[/I]COLOR="DarkOrchid"]MTS canim gözün aydin.. saglikla kucagina al cimcimeni insallah[/COLOR][/I]

Existhundercim saol canım farketmişsin yokluğumu..
Bitlis ten yatılı misafirlerimiz geldi canım...3-4 gün kaldılar..O nedenle pek giremedim nete..E malum onlar gidince de temizlik, yorgunluğu da anca atabildim...Belim çok ağrıyo bu sıralar...

Kızlar merhaba, ben de uzun zamandan beri yoktum aranızda.Bu arada 19 haftalık oldum ve bir oğlum olacağını öğrendim:)) Çok mutlu olduk eşimle.Ailelerimiz de tabi.Yalnız benim bir şikayetim var.Pazar günü vücuduma badem yağı sürerken farkettim ki sağ baldırımda dizimden basenime kadar olan bölgede uyuşukluk ve hissizlik var.Korktum tabi haliyle.İlk hamileliğimiz, neyin ne olduğunu bilemiyor ki insan.Birkaç gün bekledim,geçmedi.Bugün doktorumu aradım,"tuzu mümkün olduğunca kısmalısın,bu dönemden sonra artık bu tarz şeylerin yaşanması normal,vücut su topluyor" dedi.Doktoruma sonuna kadar güveniyorum, ama bu sorunu yaşayan ya da benzer durumlarla karşılaşan arkadaşlarım varsa aranızda onların da fikirlerini almak istiyorum.Bana yardımcı olur musunuz rica etsem ( Kötü birşey yoktur değil mi?

Gerçekten sözün bittiği yerler vardır ya....Buda onlardan!!Gerçekten anlayabiliyoruz acınızı ayshıncecim çünkü bizde içimizde taşıyoruz o minik mucizeleri ve eğer onlara bir şey olsa.....:çok üzgünüm: Allahtan sabır ve sonrasında çok sağllıklı ve harika bir hamilelik diliyorum canım ablana!!!:Saruboceq:

selam herkese iyi akşamlar.
aysincim inan çok üzüldüm.üzüntünü paylaşıyorum.rabbim ablana sağlık versin ki en kısa zamanda tekrar hamiş olsun inşallah.rabbim herşeyin hayırlısını bilir canım.sende destek ol ablana inşallah en kısa zamanda tekrar kavuşur yavrusuna.
buketcim geçmiş olsun.benim en çok korktuğum şey asansörde kalmak.bir daha yaşamazsın inşallah canım.
cinsiyetini öğrenen arkadaşlar gözünüz aydın.sağlıkla gözlerinizi açsınlar dünyaya.
hasta olan arkadaşlar geçmiş olsun.inşallah geçer tez zamanda.
ben iş yerinde çok yoğun çalışıyoum birde tez canlıyım hareketli kızımda hareketli sürekli yer değiştiriyor.o oynadıkçada ben tuvalete gitmek zorunda kalıyorum.midem sıkışıyor sürekli.göbişte gerildi kaşıntım var.ama tekmelemiyor benim kız.
sarıböceğim gözün aydın ne güzel bir duygu.anne olmak çok harika.rabbim herkese nasip etsin sağlıkla inşallah.
hepinizi öptüm.hoşçakalın.

geçmiş olsun canım. Allah yenisine kavuştursun inşallah. Sen topla kendini bitenem. Bebişini üzme sıkı tutunsun annesine.

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
25 erkek 34 kız Yokmu arttıran?

.....emelyucel
.....fencidmlrs
.....xnazanx
.....bidibidim....................oğlunuz

.....burcusenk
.....MTS..........................kızınız uğurlu gelsin canlarım.....

kızlar şimdi çok güzel bir haber aldım.1 senedir bekleyen arkadaşım hamişmiş.çok sevindim vallaha.

kızlar şimdi çok güzel bir haber aldım.1 senedir bekleyen arkadaşım hamişmiş.çok sevindim vallaha.

Canım bu gerçekten harika bir haber!Hayırlısı olsun arkadaşına!Bu kadar bekleyince inanılmaz oluyor bilirim çünkü bende dün akşam 4 senedir bekleyen arkadaşımdan haber aldım,hatta testi getirdi sarıldık o ağladı ben ağladım!!!! :1rolleyes: O kadar güzel bir şey ki;tam bu ay tedaviye başlıyorlardı!!!!!!!!!! :1shok: Mucize işte!!!!!!:teytey: Allah herkese sağlıklı bebekler nasib etsin inşallah!!!! :Saruboceq:

gerçektente öyle.netten verdi haberi.hemen ziyaretine gidicem.rabbim herkese mutluluklar nasip etsin.

aaaaaa ama öyle yorma kendini de bebişinide valla bellerinize dikkat edin doğumda onlar bize lazım kaydirigubbakcemile2

Hayırlı olsun canım oğluşun ayrıca geçmiş olsun umarım bir daha olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…