2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin guzel annelerrr, nasilsiniz bakalim?
Allahım sabah istanbul trafigi neydi oyle hem kazalar yuzunden yol kapaliydi, hem de ben deniz tem de dalginlik yaparak Ankara sapagina girecegime istanbul sapagina girmek gibi sahane bi hata yapip kmlerce yol dolastim.

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn güzel mart annelerriii bu gün nasılız kızlar bi sorunum inanılmaz derecede göğüs altında kaburgamın orda inanılmaz ağrım var sırtımada vuruyo felaket bşey özellikle masa başında sabit otururken sanki fazladan bi kemik var ve zorluo gibi sizdemi varmı öle bişey acil cvp bekliorum arkadaşlarımm

ya iyiz sağolda
senin bu rsimdeki bbek benim yeğenin kopyası tekfarkı benimkinin gözleri
daha büyük ve kirpikleri uzun aynısı ya bebek
oy nasıl güzel beni
m yiğenim aranızda yiğeni olan varmı ya allahım diyorlarki bbeişleriniz daha çok zeversizin onlardan inanamıyorumonlar için gözümü kırpmadan canımı veririm demekki bebişleri daha çok sevecez ay bi ogünlere varsaydık ya

jnmcım geçmiş olsun öncelikle kendini yorma bana soğuk algınlığı gibi geldi şikayetlerin ıhlamır ballı sıcak süt iç jnm şikayetin artarsa dr yolu gözüktü demektir.
benimde dışım sızlıyo sol tarafta tam o dışımın hızasındfa da boğazım ağrıdı dışım mı şişcek yoksa korkulu ruyam grip geri dönuşmu yapıyo bende ıhlamur içiyorum.

bendede yataktan kalktığımd aoluyor bide ağrıyorkiş nasıl allahım diyorum bu ne

elif bs.gerçekten trafik çok kotüydü. Bende her gün köprü trafiğini çekmek zorunda kalıyorum

Che Guevera. bebişinin sağlıklı olduğuna dair haberleri bekliyoruz. tabiiki cinsiyetini de.

elf rcp büyük geçmiş olsun. dikkat et kendine. benimde dün sağ kalçama bir ağrı saplandı bıçak gibi. kalsiyum eksikliğinden oluyor sanırım

aynen canım yaaaaaaa acıbademden e-5 e bir çıktım bostancıyı geçene kadar 45 dk geçti bayıldım valla gaz fren yaptıkça bebeğim tepikliyo :)a.s.
yanlış yola girmekten nefret ediyorummmmmm bende geçmiş olsun canım a.s.

canlarımmm günaydın hepinize..
ben iki gündür iyice tekmeleri hissetmeye başladım..
ah bir güzelki anlatamam...
aman nazar değmesin

aman nazar değmesin

ya benimde geçen sanki atletimin içine karınca girmiş gini oldu geçtiği yer kasınıyordu acanb o bebişimn hareketlerimiydi
ama bikere oldu sadece başka olmadı

che guevera kaşıntı şeklinde olmaz araştırdığım kadarıyla. daha çok köpüklenme seyirme gibi olur. bende artık baya baya hissediyorum

nazancim hadi gözün aydin canim bugünden beri simin kurabiyeleriyle ugrasiyodum giremedim oh rahatladin ne güzel saglikla kucagina aldigin günleride görürsün ins

oncelikle herkeze gunaydinnnnnnn

canim benim sende ogrenirsin inslh en kisa zamanda cinsiyetini ogrenerek oglum , kizim diye sevmesi daha bir baska , seninde guzel haberlerini bekliyoruz

hadi canim guzel haberlerini bekliyoruz

Günaydın güzel anneler
doktora gidenlerden hayırlı haberler bekliyoruz inşallah
istanbulda oturanlarada allah sabır versin gerçekten zor o trafikte yola çıkmak bir de hamileysen işin 2 kat daha zor allah yardımcınız olsun

Hepinize günaydın arkideşleeeeer. Gününüz güzel geçsin. Bugünde mutlu haberler alalım inşallah.

geçmiş olsun canım. Bidaha tekrarlanmaz inşallah.

geçmiş olsun canım. Cereyanda falan kalmışsındır belki. Umarım geçici birşeydir. Allah sağlık sıhhat versin hepimize.

aman nazar değmesin

Gözünaydın canım. Harika bir duygu dimi. Her seferinde yüzümü tebessüm kaplıyo elim tekmelediği yere gidiyo sanki tutabilcem yada dokunuyormuşum gibi. :ecrin_bebek: Çok keyifli. Annesinin minik kuzuları bunlar çok şekerler.

geçmiş olsun canım. Cereyanda falan kalmışsındır belki. Umarım geçici birşeydir. Allah sağlık sıhhat versin hepimize.
belkide olabilir canım akşam kociş viks sürücek sırtıma bide sıcak havlu bakalım iii gelir inşallahhh doktorumu aradım daha erken bu şikayetler için minoset al dedi ve masa balında otururken işin olmadığı sürece 45 derece şekilde yani hafif yatar pozisyonda otur dedi tamam dedim ama patronlar bnunu ne anlar adamlar zaten işten çıkıyım diye bahane arıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…