2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bugün sağlık ocağına gebelik kaydı yaptırdım.Bir ay sonra gel birinci dozu ondan sonraki ay ikinci dozu yapalım dediler.Ama ben yaptırmakta kararsız kaldım.Çünkü doğumu nerede yapacağımı bilmiyorum.Devlette mi özede mi?

tetenoz aşısının stresine girdim şimdiden bende olmak istemiyorum doğumda zaten çok acı çekicam şimdide acı çekmek istemiyorum istemiyoooooooooooooooooom

tetenoz aşısının stresine girdim şimdiden bende olmak istemiyorum:1no2: doğumda zaten çok acı çekicam şimdide acı çekmek istemiyorum:1no2: istemiyoooooooooooooooooom:1no2:

Hayatist ve Betül siz bayadır yoksunuz arkadaşlar iyi misiniz?
4. ay bitince yaptılar bana aşıyı geçen hafta...Açıkcası şartmı bilmiyorum ama zannetmiyorum bu bir önlem çünkü istersen dr una sor canım
niloşş iki sn hiçbişey hissetmmiyosun merak etme

Sağol iyiyim.Kusmalarım bitti çok şükür.Özeldeki yaptırma dedi.Devletteki yaptır diyor.Ne yapacağımı şaşırdım ben de.Şimdiden hastane için karar vermekte istemiyorum.

kızlar hepinize tek tek teşekkür ediyorm..iş çıkışı gittim gördüm ablamı üzülüyor tabiii ama Allahtan geldi yapacak bir şey yok..Allah sağlık güç kuvvet versin yeterki yine olur inşallah...Allatan onu zehirlemeye filan kalkmamış çünkü nerdeyse iki hafta olmuş kalbi duralı....Allah hepimizi korusun diyecek bişey yok....

canim cok uzuldum ikimizde kardeslerimizle birlikte hamile kaldik diye sevinirken benimde kiz kardesim dis gebelik olabilirmis 2-3 gundur doktorlarda geziyolar, anlayamamis daha doktorlar cok uzuluyorum bende , Allah onlarin canini sagetsin ne diyelim

iyi akşamlar arkadaşlar,
aşı konusunda bende kararsızım ama yaptıracak gibi görünüyorum. benim dr. da yaptırma san olur diyor, dün ebe geldi 14 kasımda aşı için sağlık ocağına bekliyorum dedi. bilmiyorum ne yapacağım.

canım çok geçmiş olsun. allah tekrar hamile kalmayı ve sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin. kendine dikkat et. güçlü olmalısın ki ablana destek olasın.

bebeğinin cinsiyeti belli olan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. kızlarımızda oğullarımızda devlete millete faydalı insanlar olsunlar inşallah

nazan, ayshince, geçmiş olsun arkadaşlar. gerçekten çok üzüldüm. Allah kardeşlerinize sağlık versin, inşallah en kısa zamanda sağlıklı birer hamişlik geçirip kuzularına kavuşurlar.

herkese günaydın güzel anneler bebeklerimizle beraber güzel bir gün geçirmek dileğiyle

nazancığım geçmiş olsun canım inş. drlar yanılmışlardır ve dış gebelik değildir.bebeği kardeşine 9 ay boyunca sımsıkı tutunur inşallah. olmazsada allahım kardeşine sağlık sahat versin

günaydınnnnn canlarım:Şeniz:
nazancım ve ayşincim çok geçmiş olsun kardeşlerinize..
Allahım sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah onlara:Saruboceq:
çok üzüldüm..

günaydın karnı burnunda anne adayları nasılsınızzzzzz
AYŞİN CANIM İNAN BU DURUMDA SÖZ KALMIYO SÖYLENECEK.HERŞEYDE HAYIR ARAMAK LAZIM ŞERDE BİLE RABBİM EN KISA ZAMANDA ÖNCE HAYIRLISINI VERSİN HEPİMİZE.....

Bu arada arkadaşlar dün randevumuz vardi 6 gittik uzun bi aradan sonra çok özlemiştim yaaaa çok şükür şimdilik bi sorunumuz yook çok iyi bi görseniz burnu nu kafasini ominik parmaklarini oyyy annesi bi doğsun o parmaklarini öpecek.inanin oğluşum şinav çekiyodu doktorumuz maşallah oğluşunuz çok hareketli dedi allahima binlerce kez şükürler olsun ne kadar şkretsem az oğluşumu öyle görünce teyzeleri artik ekrana siğmiyoruz.....
Vitamin kan ve magnezsium içiyordum devem dedi beslenmene dikkat et çok su iç dedi böbrekerime bakti sorun yok dedi bebeişimde 253 grm olmuş çok iyi dedi haftasina göre.bi de doktorumuz beni çok beğendi nekadar dikkatlisin hiç bi hastam senin kadar değil dedi tabi babamizda bende çok mutlu olduk doğuma kadar 8 kilo verdi ayyyyyyyyyyyy inşallah daha fazla aldirmaz oğluşum bana

ya kızlarrr günler aylar hemen geçsin ben artık bebeğimi kucağıma almak istiyorum onu öpmek koklamak istiyorum bnemi sabırsızım yoksa sizde benim gibimi düşünüyorsunuz

Günaydın güzel anneler. Şimdi dün akşamdan sonrasını bir okuyayım bakiim ne var ne yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…