2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar nette gezerken birkaç birşey daha buldum ben beğendim umarım sizde beğenirsiniz
inşallah ekleyebilirim deneyeceğim bakalım :)

beğenmek ne kelime bunlar ve diğer patiklere bayıldım. ama yaaaa kızım olsun çok istiyorum. sırf bunlar bile özendirmeye yetiyor. kız görüyorum rüyalarımda. ama sanki oğlum olcakmış gibi hissediyorum. allahtan hayırlısı

merhaba arkadaslar.. söyle bi ugriyayim dedim.. gecen sayfalari okudum.. ve müsade isticem..
malum hatfasonu.. hafta ortasi isyerinden bolxca vakit kaliyor..
hepiniz öpüyoruz biz.. yarin görüsürüz insallah

aynen bende bir insan 15 dk bir tuvalete gidermi su içmekten.çok sağol canım bakalım birşey diyecekmi doktor.hepimize yardımcı olsun rabbim inşallah.

geçmiş olsun baş ağrısı zor. benimde zaman zaöan oluyor. ilaç içmemeye gayret ediyorum uyumayı deniyorum.

hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin inşallah:Saruboceq:

bendede kabızlık var acaba ıkınmanın bebeğe zararı varmıdırki ama hamilelikte genlde kabızlık oluyor bide kan haplarıda yapıyor fencidmlrms drmi söyledi hergün bir tane muz yemeni cevaplarsan sevinirim benim haberim yokta

canım doktor demedi de muzun magnezyum içerdiğini biliyorum. magnezyumun krampları önlemede etkili olduğunu biliyorum. onun için kendim yiyorum. ıkınmanın zararı var mı bilmiyorum. doktorum bana kesinlikle kabız olmanı istemiyorum dedi. ıkınmanın makatta yırtıklara sebep olduğunu hemoroidi azdırdığını biliyorum. bu da doğumda zorluk yaratıyormuş. görümcem doğum yaptığında makatında ağrı olduğunu hemeroidin yüzünden oturamadığını söylemişti canım.

canım bende buldum bir iki birşey nasıl ekliycem?

bu adrese gir gözat yazan yerdeen eklemek istediğin resmi bul daha sonra aşağıda host it yazan yere tıkla yeni çıkan sayfanın alt tarafında ki birinci lingi kopyalayıp yapıştır umarım anlatabilmişimdir

bu adrese gir gözat yazan yerdeen eklemek istediğin resmi bul daha sonra aşağıda host it yazan yere tıkla yeni çıkan sayfanın alt tarafında ki birinci lingi kopyalayıp yapıştır umarım anlatabilmişimdir

harikasın mükemmel anlattın arkadaşım daha nasıl anlatılabilirdi ki a.s.

olmuş bak olmaz olur mu :) patiklerde harikaymış valla ama erkek için ben bunları kız renklerine uyarlasam acaba olmaz mı :)

ay ay ay bunlar harikaaa elimden gelsede hepsini kızıma yapabilsem yaa ama bu kadarını da beceremem ki

ben zaten bilmiyorum örgü örmeyi ama. çevremde örgü ören çok kişi var. hatta emekli olmuş bir öğretmenimiz kırka örmüş meleğime beyaz renkli fotoğrafını çekimde buraya koyim teyzesi sizde görün. ben daha erken diye hiçbirşey almadım ama bir sürü şeyi var şimdiden.allahım ya ben onu şimdiden çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum ya.

bu bebişimin hırkası

bunlarda ilk papuçları bakalım kız olmazsa arkadaşıma vercem çünkü onun kızı olcak

yerim ben onu giyecek ayakları yaa :)))
allah sağlıkla sıhhatle kullanmayı nasip etsin inşallah

Aynısı bende de var.İki gündür batıyor sol tarafta bir nokta var mı aynı şikayeti olan ? Bu arada herkese günaydın güzel anneler:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…