2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaaba nasılsınız bebişler nasıl
albanian canım kzın hayırlı olsun
hasta olanlar iyileştinizmi
nasıl oldunuz
hepinize iyi pazarlar öptüm

herkese çok teşekkür ederim sizlerinde kızları ve oğulları hayırlı uğurlu olsun canlarım.ben kız olmasına yeni yeni alışıyorum hiç düşünemiyorum kız bebeğim olacak nasıl yetiştircem kız evlat sanki daha zor geliyor bana fisfisfis gerçi erkek kolaymı bu devirde dimi.oyyy oy Allah hepimize kuvvet ve sabır versin tüm ömür.ve bebişlerimizi de hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayatları boyunca.bende nedense böyle tuhaf bir kaygı oluştu doğurmak değilde büyütmek düşündürmeye başladı beni.hayırlısı olur inşallah.Allaha emanet olsunlar.bu arada ben kızıma isim beğenemiyorum kızlar.yardımmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

selence bizden başka kimse yok bugün sanıtrım herkes kocişlerinin yanında tabi.benimki mesaide mirmirmirmir yalnızız kızımla yazık bize :çok üzgünüm:

selence bizden başka kimse yok bugün sanıtrım herkes kocişlerinin yanında tabi.benimki mesaide mirmirmirmir yalnızız kızımla yazık bize :çok üzgünüm:

sanırım öyle canım ya benim kocişte bugün işte sıkıldım bende diğer topiclere bakıyordum
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yok yook yanlız diilsinizz. Bizde kızımla sizinleyiz. Sheylaa cım ben de senn gbi kaygılar içindeyim. Allah yardımcımız olsun. Erkek bekledğm için hep kaygılarım erkekten yanaydı ama şimdi değişti. Hayırlısıyla doğsunlarda... Ben de isim hiç düşünmemiştim ama bu ara aklımdan gep doğa ve duru geçiyor.

selam hamşler pazar yorgunluğu çökmüş siteye:)))biz de oğlumla yalnızız babamız annesiyle zeytin toplamaya gitti:))))onlar toplasın biz yeriz oğlumla!!!

selam hamşler pazar yorgunluğu çökmüş siteye:)))biz de oğlumla yalnızız babamız annesiyle zeytin toplamaya gitti:))))onlar toplasın biz yeriz oğlumla!!!

ohhh afiyet olsun şifa niyetine ye canım kocişler getircek bizde yicaz sefamız olsun:roflol::roflol:

kızlar ben bu başağrısından kurtulamıyorum sürekli başım ağrıyor minoset de kar etmiyor çok sıkıldım-tatlicadiarzu-

kızlar hepinize merhaba..
ben bu ara bakamadım hiç..
2 gecedir bacak kramplarıyla uğraşıyorum..
uykusuz geceler başladı sanırım.magnezyuma başlamam gerek sanırım.
bu hafta randevumdu ama yarına gitmeye çalışıcam bakalım kocamda gelsin istiyorum benimle.
aranızda yaşayan varmı krampları?

geçmi olsun canım şimdiye kadar gece uyurken 1 kere başıma geldi yataktan fırladım yani o kadar kötüydü daha sonra da 2-3 kere tam kramp girmek üzereyken uyandım hemen bacağımı haraket ettirdim geçti çok şükür ama ilerleyen zamanlarda bundan kaçış yok sanırım
magnezyumun yanında mutlaka bir adet muz ye ve bol süt yoğurt başka çaresi yok

neden oluyor ki kramplar?ihmal etme Gülşah doktoru!benm yok öylr bir derdim bir tek baağrısı:jeyyar:

ben aslında çok muz yiyorum..yani günde en az 2 tane sağlamım var.
evet ilerleyen zamanlarda Allahım hepimiz kolaylık versin:Saruboceq:

neden oluyor ki kramplar?ihmal etme Gülşah doktoru!benm yok öylr bir derdim bir tek baağrısı:jeyyar:

canım vücuttaki magnezyum eksikliğinden ve fosfor fazlalığından olurmuş.internette baktık babamla.
işte en kısa zamanda gitmem şart oldu artık..bakim yarına kocamla bir ayarlimde.
baş ağrısı için çok da ağrı kesici içme yavrum.
bak sana bişe diyim.yap bunu.
patatesin kabuklarını soyçsonra halka halka kes.alnına güzelce yerleştir hepsini..sonra tülbentle bağla..
nasıl alacak ağrını şok olacaksın..yap hemen..ben öyle rahatlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…