2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar günaydın hepinize.
sizin haftalarınızda bende de olmuştu..doktoruma sormuştum normal demişti..

gunaydin kizlar.haftasonu bebegimin cinsiyeti belli oldu.
erkek olacak allah kısmet ederse.gamyoncuiremsu :emir_bebek:
Buketcim listeye ekleyebilirsin.

Hayatist benim gfibi batmalardan muzdarip geçmiş olsun canım!!
saruböcekim tecrübelim sizler de olmasanız ne yapardı benim gibi acemiler desteğinize teşşekkürler!!!kaydirigubbakcemile5
Elifcim hani dünür oluyoduk sende oğlan bende oğlan ancak playstation oynarlar ötesi yok kerttik ama cinsiyetleri elvermedi:roflol::roflol:gözünaydın oğlun hayırlı olsun sağlıkla inşallah:nazar::nazar:kocana gaz ver brawo kocacım sana erkek yapmak zordur nasıl başardın harikasın felan diye ben yapmıştım o gün bugündür koltukaltlarında karpuz taşıyor gibi yürüyor benimkisırnaşık şeysırnaşık şey

sagol Lazanyacim.
allah hepimizi sagsaglim kavustursun insallah.
eh bizim dunurluk ikincilere kaldi ne yapalim.. sengözlerimebaksanab
kızlar bu arada hani cinsiyet tahmini icin seyler vardiya;
bebek soldaysa kız, eksi istiyorsa canım kiz gibi.
bunlarin hemen hemen 5-6 tanesinde ve cin takviminde benim bebegim kız cikiyordu ama gercegi erkek gamyoncuiremsu
iyi ki cok kaptirmamisim kendimi o hurafelere kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar,
elifçim hayırlı olsun oğluşun. ben hiç bakmadım çin takvimine bakamadım daha doğrusu bizim ki tüp bebek olduğu için olmaz diye tahmin ettim. canım ne tatlı ne ekşi çekti.benim kız süpriz yaptı. ya diyorum bi daha gittiğimde dr. erkek derse. dün birisine albanian mıydı demiş ya dr. pembelere başladık, kendimizi ona göre hazırladık. heyecan yaptım valla.

günaydın kızlar,
elifçim hayırlı olsun oğluşun. ben hiç bakmadım çin takvimine bakamadım daha doğrusu bizim ki tüp bebek olduğu için olmaz diye tahmin ettim. canım ne tatlı ne ekşi çekti.benim kız süpriz yaptı. ya diyorum bi daha gittiğimde dr. erkek derse. dün birisine albanian mıydı demiş ya dr. pembelere başladık, kendimizi ona göre hazırladık. heyecan yaptım valla.

cok sagol canımmmm :1hug:
kiz dediyse degisebiliyormus sonra ama erkek genelde degismiyormus diye biliyorum ben ama.emin olarak soyluyorlarsa degismez zaten ya.

photo0034cx8.jpg
[/IMG]

günaydın canlarııım
cumartesi günü oğlumu gördüm aman nasılda kıpır kıpırdı boddim annesi çikolata yedi gitti oğlu hareket etsin diye kızlar el sürekli ya ağzında ya suratında çok tatlıydı ya dateylı usg ye girdik bebeğim gayet sağlıklıymış ve maşallah barekallah gelişimi önde gidiyormuş size yakışıklımın fotosunu koyam durunn

lazanyacığım kan uyuşmazlığı için olan kan testini sordum dr 24. haftada yapacağız dedi
kızlar dediğim gibi detaylı usgye girdik ve sadece 8 ytl ödedii istanbulda ne kadar pahalı ssk olmasına rağmen

ne bileyim, değişmez inşallah. Allah hayırlısını versin. tatillerde buraya geldiiğinizde oynatırız bebişleri inşallah.

boddim gözün aydın canım. bişey soraağım bu ayrıntılı utrasonun makinası farklı mı oluyor? yani dr. da olanlardan farklı mı?

benim oglum ne kadar sansli ya. :nazar:
simdiden kendine playstation arkadasi ve tatil arkadasi buldu bile :emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

boddim gözün aydın canım. bişey soraağım bu ayrıntılı utrasonun makinası farklı mı oluyor? yani dr. da olanlardan farklı mı?

canım benimkini farklı bir radyoloji uzmanı çekti ama drun ileri toknoloji kullanıyorsa ve benim dr gibi yoğun değilse buna vakit ayıracak vakti bolsa bence kendide çekebilir ama bneim dr makinasıyla radyoloji uzmanınınki farklıydı

canım benimkini farklı bir radyoloji uzmanı çekti ama drun ileri toknoloji kullanıyorsa ve benim dr gibi yoğun değilse buna vakit ayıracak vakti bolsa bence kendide çekebilir ama bneim dr makinasıyla radyoloji uzmanınınki farklıydı

tamam canım teşekkür ederim, zaten haftaya kontrolümüz var o zaman sorayım dr.a.

Gunaydin,hamiş guzeller.a.s.
Coktan girmedim,cok hastalandim.Dr aradim,sekretari dedi ki KBB git diye.Anlamadim:uhm: Simdi ben ne yapayim.Zaten tansiyonum bir cikiyor,bir dusuyor.Gecen hafta bebisimi gordum.Surekli poposunu bize gosteriyor.Ayaklari yukarda,oynuyor.Bir eli de poposundakaydirigubbakcemile3
Hamis guzeller,kendinize ve bebislere cok-cok iyi bakin:nazar:

photo0034cx8.jpg
[/IMG]

günaydın canlarııım
cumartesi günü oğlumu gördüm aman nasılda kıpır kıpırdı boddim annesi çikolata yedi gitti oğlu hareket etsin diye kızlar el sürekli ya ağzında ya suratında çok tatlıydı ya dateylı usg ye girdik bebeğim gayet sağlıklıymış ve maşallah barekallah gelişimi önde gidiyormuş size yakışıklımın fotosunu koyam durunn

lazanyacığım kan uyuşmazlığı için olan kan testini sordum dr 24. haftada yapacağız dedi
kızlar dediğim gibi detaylı usgye girdik ve sadece 8 ytl ödedii istanbulda ne kadar pahalı ssk olmasına rağmen

Maşallah,sekerim.Allah sag saglim eline almaya nasip etsin.:nazar:

Gunaydin,hamiş guzeller.a.s.
Coktan girmedim,cok hastalandim.Dr aradim,sekretari dedi ki KBB git diye.Anlamadim:uhm: Simdi ben ne yapayim.Zaten tansiyonum bir cikiyor,bir dusuyor.Gecen hafta bebisimi gordum.Surekli poposunu bize gosteriyor.Ayaklari yukarda,oynuyor.Bir eli de poposundakaydirigubbakcemile3
Hamis guzeller,kendinize ve bebislere cok-cok iyi bakin:nazar:

gecmis olsun canım.rahatsizligin ne ile ilgili?
Brans doktoruna gitmen daha mantikli dogru soylemis bence de sekreter.
atlatirsin kısa surede insallah.

gecmis olsun canım.rahatsizligin ne ile ilgili?
Brans doktoruna gitmen daha mantikli dogru soylemis bence de sekreter.
atlatirsin kısa surede insallah.

Sag ol canim.Burnum tikandi,bogazim agriyor.:kahve:
Bu arada,bebegin cinsiyeti ne zaman belli oluyor.Gecen sali gittim.Hep poposunu gosteriyor.Dr tahmin erkek dedi,ama daha cok erken dedi

X