2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar kan hapı ve magnezyuma başladınız mı?benim doktorum dün yazdı ben başlıyorum.

kızlar verdiğim linkten şu resme bir bakarmısınız
ben böyle bir şey arıyorum nette varmış ama hangi isimle arayacağımı bilmiyorum
bilenlerden yardım lütfen...
http://www.hizliresim.com/2008/9/23/3291.jpg

canım, sanırım bebek yatak-beşik koruyucusu olabilir. ama tavsiyem bunları çeyiz mağzalarına yaptırman. veya tül-perde satan yerler de böyle şeyler yapıyo. hem istediğin sağlıklı kumaşlardan seçersin, hem istediğin desen, model olur. benim eltimin teyzesi yapmıştı. hazır olanlardan bile daha güzel olmuştu.:lepi:

buldum beşik örtüleri:) google a yaz, görselleri tıkla biçok model çıkacak karşına:)

canım, sanırım bebek yatak-beşik koruyucusu olabilir. ama tavsiyem bunları çeyiz mağzalarına yaptırman. veya tül-perde satan yerler de böyle şeyler yapıyo. hem istediğin sağlıklı kumaşlardan seçersin, hem istediğin desen, model olur. benim eltimin teyzesi yapmıştı. hazır olanlardan bile daha güzel olmuştu.:lepi:

o zaman bu resmi götürüp göstermek lazım hem daha süslüsüde yapılır o zaman :sm_cool: fikir verdiğin için teşekkürler canım

selam kızlar.biz kızımla tam gaz çalışmaya devam ediyoruz.şimdi geldik işten hemen neti açtım.
lazanya ve sarıböceğim geçmiş olsun.yolu yarılayınca şikayetler sanırım biraz artıcak.ben hiç muz yemiyorum kabızlık sorunum felaket durumda ıkınmak zorunda kalıyorum.inşallah bir sorun olmaz ne denedimse olmadı çünkü bende hemoroid de var kalın bağırsakta.idare ediyoruz işte.
yarın bende sağlık ocağına gideceğim aşımı vurulmaya.inşallah ateş falan yapmaz yada ağrı.çok yoğun çalışıyorum vücut yoruluyor ya inşallah birşey olmaz.dün 3 lü testimin sonucunu için doktorumu arayacaktım unutmuşum pazartesi arayacağım artık.
lavinia iyi olmana sevindim canım.
hepinizi öpüyorum.

kızlar verdiğim linkten şu resme bir bakarmısınız
ben böyle bir şey arıyorum nette varmış ama hangi isimle arayacağımı bilmiyorum
bilenlerden yardım lütfen...
http://www.hizliresim.com/2008/9/23/3291.jpg

selencecim bu bir harika.nerden sipariş vereceğini bulursan banada at linki.beyaz çok hoşuma gider.hem kızlarımız doğduğunda beşiğinde prensesler gibi görünsünler :1hug:

selencecim bu bir harika.nerden sipariş vereceğini bulursan banada at linki.beyaz çok hoşuma gider.hem kızlarımız doğduğunda beşiğinde prensesler gibi görünsünler :1hug:

tamam canım hala araştırma içindeyim inşallah bulurum ama olmazsa yaptıracağım yaptırırsam resmini koyarım mutlaka sende o resmi götürür diktirirsin. hatta daha süslüsünü yaptırırız kızlarımıza inşallah :))) :CüvCüv:

tamam canım hala araştırma içindeyim inşallah bulurum ama olmazsa yaptıracağım yaptırırsam resmini koyarım mutlaka sende o resmi götürür diktirirsin. hatta daha süslüsünü yaptırırız kızlarımıza inşallah :))) :CüvCüv:

inşallah canım.sağlıkla bir doğsunlarda.ben bugüm markette gezerken heveslendim.yrni doğan bebek bezi aldım.kremli mis gibi kokuyor yaa :1rolleyes: sanki bebişimin kokusu bir an önce doğsun diyorum bazen analık duygum kabarınca.:1hug:

güzel anneler, benim de aşırı baş ağrım vardı. dr nörolojiye gönderdi. ordan parol ve magnezyum verildi.

ağrıyınca parolu içtim aa magnezyumu her akşam içmem gerekiyomuş. geçen hafta gittim karnımda kramp olduğunu söyledim baktım bişey yok dedi ama magnezyumu almadığım için biraz kızdı.

en iyi yol hergün magnezyum almak. o da suda eritilenden. haplar yeterli gelmiyomuş.

kabızlık için de bana rezene çayı içmemi söyledi. sımaneki falan önermedi...

kızlar nette gezerken birkaç birşey daha buldum ben beğendim umarım sizde beğenirsiniz
inşallah ekleyebilirim deneyeceğim bakalım :)

hrkaate8.jpg

güzel anneler, benim de aşırı baş ağrım vardı. dr nörolojiye gönderdi. ordan parol ve magnezyum verildi.

ağrıyınca parolu içtim aa magnezyumu her akşam içmem gerekiyomuş. geçen hafta gittim karnımda kramp olduğunu söyledim baktım bişey yok dedi ama magnezyumu almadığım için biraz kızdı.

en iyi yol hergün magnezyum almak. o da suda eritilenden. haplar yeterli gelmiyomuş.

kabızlık için de bana rezene çayı içmemi söyledi. sımaneki falan önermedi...

geçmiş olsun canım başağrısı zor valla inşallah bir an önce geçer rezeneyi bilmem ama sinameki çok zararlı hamilelere aman sakın araştırmadan hiç bir bitki çayı içmeyin

selam kızlar.biz kızımla tam gaz çalışmaya devam ediyoruz.şimdi geldik işten hemen neti açtım.
lazanya ve sarıböceğim geçmiş olsun.yolu yarılayınca şikayetler sanırım biraz artıcak.ben hiç muz yemiyorum kabızlık sorunum felaket durumda ıkınmak zorunda kalıyorum.inşallah bir sorun olmaz ne denedimse olmadı çünkü bende hemoroid de var kalın bağırsakta.idare ediyoruz işte.
yarın bende sağlık ocağına gideceğim aşımı vurulmaya.inşallah ateş falan yapmaz yada ağrı.çok yoğun çalışıyorum vücut yoruluyor ya inşallah birşey olmaz.dün 3 lü testimin sonucunu için doktorumu arayacaktım unutmuşum pazartesi arayacağım artık.
hepinizi öpüyorum.

arkadaşım o sorun bende de var.sabahları aç karına 2-3 kuru kayısı üzerine 1 bardak ılık su içmeyi dene derim.çok faydasını görürsüna.s

zakkumcum geçmiş olsun.bende rezeneyi bilmem ama sınemaki sakıncalı canım.aman dikkat et.sarıböcegin dediğini yap istersen.patesleri sarıp koy kafana daha garanti canım.

arkadaşım o sorun bende de var.sabahları aç karına 2-3 kuru kayısı üzerine 1 bardak ılık su içmeyi dene derim.çok faydasını görürsüna.s

tamam canım bunuda deneyeyim.çok zor inan normalde kabızım ben zaten birde hamile olunca iyice mahvoldum.karın büyümeye başlayınca daha çok zorlanıcaz sanırım.bu arada midesi sıkışan varmı?benim ara ara midem sıkışıyor.göbek büyüdüğünden herhalde.
birde beni gören herkes erkek mi diyor.hem yüzüm gittikçe güzelleşiyormuş hemde göbek öne doğruymuş.komşular doktorlara güvenme kız diyorlar doğunca erkek olduğu anlaşılıyor.bizim öyle çok komşu akrabanın başına geldi diyorlar.hakkatende olan birileri ile konuştum.ne kadar ilginç insan kendini kıza alıştırıyor kucağına erkek geliyor.

hepinizi öpüyorum.

canım ya senin sorununun aynısı bende de var. bende ıkınmak zorunda kalıyorum. hemoroid var maalesef. :1no2:bende çok şey denedim hatta o kadar çok su içiyorum ki gecem gündüzüm tuvalete çıkmakla geçiyor. :çok üzgünüm:ama magnezyum içerdiği için muz yiyorum günde 1 tane. ben salı günü doktora gidince sorcam canım eğer farklı birşey önerirse haber veririm

X