2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben cikiyorum kizlar kk yine her zamanki gibi kamplumbaga hiziyla calisiyor zaten basim agriyor bu kafayla cekemiycem iki saat acilmasini beklemesini hepinize iyi geceler tatli rüyalar ins öptüm sizi

Herkese iyi geceler buket canım son adet tarihimi sormuştun 10 haziran, tahmini doğum tarihi de 17 mart dolayısıyla, şimdilik kız ancak bir daha ki kontrolde kesinleşecek detaylı ultrasonda:))

darisi basina canim bugün icimden seni gecirdim nazaninda bi an önce gelse randevusu diye biz cok bekledigimz icin ne demek oldugunu biliyorum cünkü :))

ay canim sorma ya catladim valla beklemek ne zor ismis yarabbim, gunleri biraktim saatleri sayiyorum nerdeyse, hayirlisiyla bir iyi haberlerini alsak, kiz erkek farketmez rabbim ne verirse raziyiz:Saruboceq: yarin sabirsizlikla seni bekliycem ayy cok heyecanli yaa:lepi:

Kızlar benim cinsiyet belli oldu erkek eklersiniz yalnız sizlerden bilgi isticem ben ümraniye de oturuyorum.Tavsiye edebileceğiniz ya da sizin gittiğiniz hastaneleri yazarmısınız.Tam bi yer buldum derken hastane nin doğum ücretini öğrendim 1,100 ytl bana fazla geldi.Cevaplarınızı bekliyorum annişler

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kızlarr sağlıklı bir gün diliyorum bebişlerimizle birlikte:emir_bebek:

Günaydınnn..Gününüz çok güzel geçsina.s.

Kızlar benim cinsiyet belli oldu erkek eklersiniz yalnız sizlerden bilgi isticem ben ümraniye de oturuyorum.Tavsiye edebileceğiniz ya da sizin gittiğiniz hastaneleri yazarmısınız.Tam bi yer buldum derken hastane nin doğum ücretini öğrendim 1,100 ytl bana fazla geldi.Cevaplarınızı bekliyorum annişler

Öncelikle bebeğin sağlıkla sıhatle gelsin...Bende Ümraniyedeyim Ben takibimi hastanede değil dr'un muayenehanesinde yaptırıyorum.. Hamilelikten öncede Medipolden Leyla hanıma gidiyordum çok bilgili ve ilgili bir doktor kesinlikle tavsiye ederim..Ama Ümraniyede bir yer olsun diyorsan medicana ve hospitalium dan memmun olan kişiler oldukça çok

herkese günaydın güzell anneler inşallah hepimiz bebeklerimizle güzel bir gün geçiririz
ama benim boğazım ağrımaya başladı galiba şifayı kapıyorum

gunaydin
dun yine yuregimiz yandi.
allahtan diyarbakirdaki sehit olan polis kardeslermize rahmet, ailelerine sabır diliyorum.
cok zor coookk :çok üzgünüm::a015:

herkese günaydın güzell anneler inşallah hepimiz bebeklerimizle güzel bir gün geçiririz
ama benim boğazım ağrımaya başladı galiba şifayı kapıyorum

canım hemen hemen limonsuyu+karbonati karistirip bunu bi pamuga dok ve bademciklerini bu karisimla sil.
uzerine de adacayi hımmmff hic biseyin kalmaz insallah.

günaydın güzel annişler, bugün tiroid sonuçlarımın kontrolü var, öğleden sonra gideceğiz.
hepinizin günü çok güzel geçsin.

günaydınn canlarım..
dün gene kötü bir gündü..kötü durumlardan kaçayım derken şirketteki arkadaşlarımdan birinin eşi hamileydi 31 haftalık.
preeklampsi başlamış bebeği hemen aldılar.1200 grm mış bebek.
küvöze aldılar..
bugün gidicem görmeye..
Allahım zamanında doğumlar nasip etsin hepimize.

canım hemen hemen limonsuyu+karbonati karistirip bunu bi pamuga dok ve bademciklerini bu karisimla sil.

Arkadaşlar adacayını görünce uyarmak istedim ben doktoruma bitki çayı içebilirmiyim diye sorduğumda adacayı içme demişti içeriğinde yoğun östrojen bulunuyor rahim kasılmalarına uyarıcı etkisi varmış..Allah korusun erken doğum ve düşüğe yol açabilirmiş!!!

Arkadaşlar adacayını görünce uyarmak istedim ben doktoruma bitki çayı içebilirmiyim diye sorduğumda adacayı içme demişti içeriğinde yoğun östrojen bulunuyor rahim kasılmalarına uyarıcı etkisi varmış..Allah korusun erken doğum ve düşüğe yol açabilirmiş!!!

bende sordum canım.
benim bademciklerim cok iltihaplanir ve adacayi cok iyi gelir.
gunde bir fincani gecmezse icebilirsin daha fazla icme dedi.
hatirlattigin iyi oldu, ben soylemeyi unutmusum..sagol canm:1hug:

günaydınn canlarım..
dün gene kötü bir gündü..kötü durumlardan kaçayım derken şirketteki arkadaşlarımdan birinin eşi hamileydi 31 haftalık.
preeklampsi başlamış bebeği hemen aldılar.1200 grm mış bebek.
küvöze aldılar..
bugün gidicem görmeye..
Allahım zamanında doğumlar nasip etsin hepimize.

bocegim yaaa ustuste. hay allah..
neyse allah saglik versin insallah en kısa zamanda sagligina kavusur bebecik.

günaydın güzel annişler, bugün tiroid sonuçlarımın kontrolü var, öğleden sonra gideceğiz.

insallah iyi cikar canım benim..
yalniz merak ettim.bana troid ile ilgili testler taa hamile kalinmadan once yapilmisti.
bide hamilelik suresince bir kere daha bu testleri tekrarliyorlarmi?
ay cok dusuk cumle kurdum anlayin beni nolur.

canım teşekkür ederim evet adaçayını bende duymuşdum 1 fincandan zarar gelmezse içeyim sağol canım

canım inşallah sonuçların iyi çıkar hayırlı haberlele dön

günaydın güzel hamişler....bu hastalıklar birimizden gidiyor diğerine yerleşiyor...aman kızlar dikkat edin ve bol bol dinlenin ben öyle atlatmıştım...bol limonlu ıhlamur içtim terlemeye çalıştım öyle geçirdim...

Şehitlerimize bende Allahtan rahmet ailelerine baş sağlığı diliyorum...

bende sordum canım.
benim bademciklerim cok iltihaplanir ve adacayi cok iyi gelir.
gunde bir fincani gecmezse icebilirsin daha fazla icme dedi.
hatirlattigin iyi oldu, ben soylemeyi unutmusum..sagol canm:1hug:

Anladım benimki tüp bebek olduğu için belki daha hassas düşünerek hiç içememi uygun görmüştür :)

Birde taze zencefili ben çok tüketirim meyve suyunun içine katıp içerim acayip işe yarıyor geçen kış hiç grip olmadım..İnternette biraz bakındım sakıncalı şeyler okuyorum ama gribe çok iyi geliyor hafta sonu ilk işim dr'a taze zencefili sormak olucak

selam mehlika.benimde mikrobebek.tek bebişim 16+3 haftalığız.üç tane yerleştirildi.ama biri tuttu.benim hala acayip bulantım var.senin hamileliğin nasıl geçiyor

Günaydın herkese:)
Çiğtanesi bende hep bunu merak ediyorum.Bulantılar geçmek bilmiyo.birkaç gün olmuyo.Tam düzeliyorum derken tekrar başlıyor.Sürekli iştahsızım.Üç bebek taşıyorum ama 1 gr kilo almadım.Hatta 2 kilo da verdim.Çok da endişeliniyorum bebekler için ama karnımda hız büyüyo. Umarım iyilerdir.

X