2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

annesininkuzusu nerdesin arkadaşim sirra kadem bastin umarim minikinle iyisindir canim özletme kendini bukadar anla artik seviyoruz seni

ben ikili test oldum 1 haftada çıkmıştı sonucu ikili test normal çıkınca doktor 3 lü test yapmadı.oda o kadar sürede çıkar herhalde

çok saolun arkadaşlar doktor seçimi bize bıraktı yaptırmak ister misiniz diye yaptıracağm ilkinde test yapmamış ense kalınlığını ölçmüştü normaldi

ben ikili test oldum 1 haftada çıkmıştı sonucu ikili test normal çıkınca doktor 3 lü test yapmadı.oda o kadar sürede çıkar herhalde

:ecrin_bebek:bende mart annesiyim. allah nasip ederse.allah hepimizin bebişlerini kucagına almayı nasip etsin.

aramiza yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz.. insallah burda hep beraber güzel vakit gecirip her birimiz saglikla kucagimzia aliriz yavrularimizi..

kizlar bu 3lü testde neye bakiyorlar peki?? hani 2lide ense pilesine bakiyorlar, ya bunda??

Benimde ikili test iyi çıkınca 3.lü teste ihtiyaç duymadı. Sadece 17 haftada 3.lü testte yer alan kandaki protein değerinin ölçüldüğü testi istedi. o da iyi çıkmış. Şimdi 20 haftalıgız bakalım.

aramiza yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz.. insallah burda hep beraber güzel vakit gecirip her birimiz saglikla kucagimzia aliriz yavrularimizi..

kizlar bu 3lü testde neye bakiyorlar peki?? hani 2lide ense pilesine bakiyorlar, ya bunda??

cerezcim,
anne kanindaki 3 farkli hormona bakip degerlendirme yapiyorlarmis.

evet canım ya çok tatlı dimi :)) :ecrin_bebek:allah herkese önce sağlıklı sonrada gönlündeki bebişleri versin inşallah :Saruboceq:

ende mart annesiyimilk bebegim korkuyorum.hayırlısıyla alsam onu kucagıma bişe ittemiyorum.allah hepimizi kucagımıza almayı nasip etsim.aminnnnnn

seni unutmadıkki kibelecim diğer topiclerdende görüyoruz seni bende artık buraya hiç uğramıyorlar diyordum. hoşgeldin canım her zaman dua ediyoruz zaten
allah en kısa zamanda sana ve senin gibi bekleyenlere bu mutluluğu yaşatır ve tamamına erdirir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: inşallah

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza
Allah kucağınızada almayı nasip etsin inşallah

amin kızlar sondaki bebek resimlerini nasıl yapıyonuz. ben yeniyi bilbiyorum.çok güzeller.

kızlar birazdan sağlık ocağına gidip kaydımı yaptıracağım. bakalım aşı zamanını ne zaman verecekler
birde idrar tahlili yaptıracağım yanma ve ağrı var inşallah başka birşey çıkmaz aslında korkuyorum
dua edin benim için

selam fıstıklar
is_yankar kız bulmuşun bak topiği
nasılsınız kızlar
bebişler nasıl durumlar nasıl
kızlar akıntınız çok oluyormu ya ben günde 2 defa çamasır değiştiriyorum
sizdede öylemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…