2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

:emir_bebek:teşekkürler ama ben yapamadım.bilgisayarı yeni yeni kulanıyorum bu nedenle beceremedim.yinede teşekkürler.bayyyyyy

che_cim bidaki randevun ne zaman senin??
bendede oluyor akinti canim.. normal demekki.. cok dinleme vücudunu.. normal hersey.. bebegin iyi canim

yeni gelen arkadaşlar hoşgelmiş
acibiber oğlun hayırlı olsun
dr a giden diğer bütün arkadaşların gözü aydınn
hasta olanlar bir an önce iyileşsin işallah
Akıntı olayı bende de çok var hamilelikten öncede vardı benim iyice arttı ama normalmiş...

sonradan sonradan bi bereket daha geldi mart ayina..
hosgeldin canim sende..
ne güzel .. cogaliyoruz da cogaliyoruz
kaydirigubbakcemile5

Evet baya çoğaldık. Bu arada herkes cinsiyetleri öğrendi galiba. Benimde erkek. Bu arada hareketleri iyice hissetmeye başlayanlar var mı?

Slm kıslar bende dün doktordaydım çıkınca annemde kaldık o yüzden yazamadım. Bizim velet çok iyiyiymiş. Hiçbir problemimiz yok Allah'a şükür. Doktorumuz 2'li testimiz iyi çıktığı için 3'lü testi yaptırmadı. Ama 4'lü testi yaptık. Bu hafta içinde haber alıcaz inşallah. Başka 4'lü yaptıran var mı aranızda?

aaa benimde ikili testim normal diye başka teste gerek görmedi doktor...4 lü testte kan yoluyla mı yapılıyor?

Selam burcu kacıncı haftadasın? ben 20. benımde ıkılı test ıyı cıktıgı ıcın 3'lu test ıstemedı ama 4'lu test de ıstemedı ?

selam hamisler yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz:) akinti sorunu bendede var madem normal idare edicez artik.cinsiyeti ogrenmeme 5 hafta var sabredemiyorum ama,bugun kocisim doktoru ariycak mumkunmu su aralar ultrasona girmem diye bakalim ne diycek doktor (sanki bana supriz yapiyomus gibi gostercek doktora) elimden geleni yapicam ama fazla umitlenme dedi bende simdi evde oturmus telin calmasini bekliyorum :KK43:

selam hamisler yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz:) akinti sorunu bendede var madem normal idare edicez artik.cinsiyeti ogrenmeme 5 hafta var sabredemiyorum ama,bugun kocisim doktoru ariycak mumkunmu su aralar ultrasona girmem diye bakalim ne diycek doktor (sanki bana supriz yapiyomus gibi gostercek doktora) elimden geleni yapicam ama fazla umitlenme dedi bende simdi evde oturmus telin calmasini bekliyorum :KK43:

canım ya benim kafamı çok kurcalıyo bu konu y urt dışında niye bu kadar az ultrasyona giriyorlar ki. acaba bebişlere bir zararımı var.ben bu yüzden sık doktora gitmiyorum..size bir açıklama yapılıyor mu?fisfisfis

bu arada dayanamadim ben aradim kocisi konusmus sekreter kizla kiz bilemiyorum daha once boyle bi istek hic olmadi doktorla gorusup sizi ariycam demis. simdi doktor sorcak niye ultrason istiyon diye ben ne diycem yaw:)) bu arada aci biber bilmiyom zarari varmi ama ben doktora turkiyede ayda bir hatta canin nezaman isterse ultrasona girildigini soylemistim cok sasirmisti.

avrupa da hep duyduğum 3 ten fazla girilmediği bu yüzden bende girmemek için elimden geleni yapacağım yaaa..

denizcim.. insallah verirler bi randevuda görürsün minigini..
ya galiba sigortalarla ilgi bisey burda ultrasona girmek.. riskli gebelik olmadigi müddetce doktor almak istemiyor.. ayda bir yeter diyor..
bebelerimiz saglikli olsunda.. elimiz mahkum.. beklicez..

X