2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar bebişleriniz hayırlı olsun ne mutlu cinsiyetlerini ögreniyosunuz yavas yavas a.s. çok fena grip oldum heryanım agrıo kagıt peceteler bitti tuvalet kagıtlarına başladım nezle yuzunden kaydirigubbakcemile3 hamileyken çok kötü oluyor hastalık bide ilaçta içemiyoruz ıhlamurlada geçicek gibi değil Allah yardımcımız olsun

hoşgeldin aramıza derence sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum diliyorum:CüvCüv:

cinsiyetini öğrenen arkadaşları kutluyorum gözünüz aydın. allah kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah

iclalcim geçmiş olsun canım geçtiğimiz haftalarda bende yakalandım o illet hastalığa maalesef kendiliğinden geçmedi ilaç kullanmak zorunda kaldım. doktorumun dediğine göre bebeğe zararı yokmuş. hastalık ağırlaşırsa daha zararlıymış. çok şükür geçti. inşallah seninkide çabucak geçer. allah şifanı versin canım

buketcim canım benim SAT: 14 haziran 2008
cinsiyet daha beli değil. haftaya kısmetse göreceğiz meleğimi.

iclalcim çok geçmiş olsun.dikkat et canım bende yeni yeni iyileştim.
selencecim bebiş resmin ne güzel öyle.boncuk boncuk o gözleri öperim ben.bugün yine kuaförüme gittim 8 aylık oğluşunu getirmiş.ya rabbim özene benzene yaratmış.maviş gözlü beyaz tenli,gözler çukur,burun okka gibi yedim heryerini bide insan canlısı kerata.
rabbim hepimizin bebişlerine sağlık versin onun gibi.

geçmiş olsun iclalcim. bende daha iyileşemedim.çok zor oluyor ya dikkat edelim arkadaşlar. ilaç da içmeyince çok zor.

Maşallah arkadaşlar gittikçe cinsiyetlerde artiyooo..
öğrenen arkadaşlar gözünüz aydin sağlikla gelsinler inşallah....
Derence aramiza hoşgeldin sağlikli hamilelikler canim benim

kizlar 2-3 kilo aldiginiz icin doktorlar kiziyomu, ben 6 kilo aldim hic demeyeyim bari doktora, gerci desemde pek birsey demez benimki herseye normal diyo nasilsa:roflol:

Kizlar bende kilolu hamile kaldim72 ve şuan 4.5 kilo aldim ama inanin takmiyorum ilk bebeğimimide kaybedince sorun yapmiyorum önemli olan sağlikli beslenmem ve bebeğimin sağlikli olmasi inanin bi doğsunlar istedikten sonra nasil verilir azmin elinden ne kurtulmuş öyle değilmi...:teytey:hihoyyyt

az kişi kalmış bebeğin cinsiyetini öğrenmeyen.gerçi bir de ben varım 15 gün önce erkek dediler c.tesi günü kız da olabilir:))) her ikisinden biri olacak ta ben merak ediyorum işte.bakalım başka değişecek cinsiyet olacakmı aranızda.herkese sağlıklı ,huzurlu hamilelik birbirinden güzel,şeker,uslu,yemek yemekten hoşlanan akıllı en başta sağlıklı mutlu bebekler dilerim.artık yatayım bari:)))

kizlar ya beni hatirladiniz mi? ben de mart annesi olacaktim dis gebelik olmasaydi. gucluyum ama bazen diyorum iste olsaydi su kadarlik olacakti falan diye. 2 aydir korunmuyoruz. bu ay iste reglimi bekliyorum bakalim daha 10 gun var.
sizin dualariniz kabul olur. siz de dua edin bu kardesceginize de onun da yuzu yerden kalksin artik. insallah hayirli hamilelikler bebekler nasip eder Allah'im. hamile kalmak bir sey degilmis. gerisiymis onemli olan anladim. hepiniz saglicakla kalin. cok opuyorum hepinizi.

ahh canım..hoşgeldin..:a.s.:
ben seni diğer topiclerde görüyorum..
hoşgeldin canım benim...kaydirigubbakcemile5
inşallah canım..sende en kısa zamanda hamile kalırsın da hepimiz bebişlerimizi sağsalim kucağımıza alırız..inşallah:Saruboceq:

al benden de o kadar canımmcokacimcoook:içelim:

bu arada hepinize günaydınlar güzeller güzelleri...fıstıklar..
en güzel annelerr:Şeniz:

Kızlar günaydın bende yoğun işlerimden dolayı pek siteye girmeyen aam listede olan anne adayıyım dün bebeğimizin cinsiyetini öğrendik kızımız olacakmış o kadar skaladı sakladı nihayet dün gösterdi çok mutlu oldum başından beri içimden geçen kız çocuğuydu zaten hayırlısı olsun bakalım listede benide eklerseniz sevinirim kendinize iyi bakın

zeynep gozun aydin canım
kibele; dualarim hep sen ve senin durumunda olan arkadaslarla..allahım bekletmeden hayirlisiyla nasip etsin.
Herkese gunaydin arkadaslarim...kolay ve guzel bir gun olsun insallah.
hihoyyyt

Günaydın kızlar, ben de cinsiyeti beli olan bebek annelerini kutluyorum, hasta olan annelerimize de acil şifa diliyorum. bol c vitamini alsınlar, ıhlamur, nane limon...

ben normalde pek hasta olmam kışın ama geçen yıl fena oldum. evliliğimin ilk yılıydı annem yok yanımda bol bol terledim, çorbalar, nane limonlar, ıhlamurlar içtim. ılık duşumu aldım. 2 günde atlattım. umarım bu sene olmaz böyle bişey. siz de dikkat edin. sonra öksürme- hapşurma derken iyice halsiz kalırsınız. mümkünse maske takın evde bile.

kibele, ben ilk bu topiği okuduğumda senin yazını da okumuştum çok üzülmüştüm. ama sen de farkındasın zaten çaresiz ne dertler olduğunun. umarım en kısa zamanda en sağlıklı ve güçlüsünden bi tohum düşer yüreğine:)))

oğluşum 16 cm olmuş teyzeleri ve 228 gram. ayakları kocaman dedi doktor teyzesi hihoyyyt kıpır kıpırdı yine..her şeyini tek tek gösterdi doktor teyzesi..ve her şeyi çok sağlıklı dedi .ramazandan önce 8 gün geriden gidiyorduk.onu kapatmışız.yani ramazan orucu bebeğe hiç bir zararı yokmuş aksine faydası olmuş bebişimeee...:lepi: kan hapına başladık..ben yarım kilo almışım zaten 230 gram bebiş diğeride suyuymuş ben kilo almamaşım daha.. bu da ayrı güzel bir haber..ay çok sevinçliyim elhamdulillah sizlerle paylaşmak istedimmmmmm.......

gunaydinnnnnnnn kizlarrr, hepinize guzel mutlu bir gun diliyorum, kendinize iyi bakin kizlar cok hasta oluyorsunuz bol bol c vitamini alin ben gunde mutlaka bir bardak taze sIkIlmIs portakal suyu iciyorum, onun disindada limonuda cok tuketiyorum, sizlerde almaya calisin

kibelecim Allah sana fazla bekletmeden nur topu gibi bir evlat versin canim, kiyamam sana, cogumuzun basina gelmis birsey bebisimizi kaybetmek, benimde dusmeseydi bebegim 2 aylik kucagimda olmustu diyorum bazen, ama rabbim tekrar verdi bu bebisimi kucagima alicam inslh

ben carsiya gidiyorum biraz gezeyim , gelin kizlar beraber gidelim hic sevmiyorum yanliz gezmeyi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…