2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar..
Hasta olan arkadaşlara acil şifalar diliyorum...Bende taze sıkılmış portakal mandalina suyu tavsiye edicem vucut direncini artırıyor

Kilo konusuna hiç değinmeyin ben şimdiden 4 kilo aldım zaten hamile kaldığımda da 4-5 kilo fazlam vardı Ama şuan bunu hiç düşünmemeye çalışıyorum hayırlısıyla sonuca varalım kilolar kolay gider...

Bu hafta sonu bizimde kontrolümüz var bakalım cinsiyetini gösterecekmi

Kibele inşallah en kısa sürede tekrar hamile kalırsın..Sağlıkla, sıhatle kucağına alırsın dualarım seninlea.s.

günaydınnnnnn kızlar buyrun bi grip haberide benden sabah kalktım daha yatarktan kalkar kalkmaz 2 kere hapşurdum tamam dedim olay belli oldu işe geldim bitkinim bu gün burnum akıo ayaklarım üşüo ve sesim kısıkkdua edin benimde geçsin kocişe sölim akşam sıkma portakal alsın sıkalımmm limon falan öle atlatırım inşallah bide ben ç.ok ağır geçiririm grip oldummu allah bana ve bebeğime sağlık versin hepinizi öptümmmmmmm güzel bi gün geçirmeniz dileğiyle güzel annişler bu arada kibele allah sana da eli ayağı düzgün sağlıklı bi evlat nasip etsin en kısa zmanda inşallah

dur canım üstüme bişi alayım çıkalım:)
bu arada acıbiber yani kıskanmamak elde değil. ben 4 kg aldım. hadi 16. haftadan sonra kan miktarımız %60 oranında artmaya başlıyomuş. su-kan derken sen bişi almamışsın. maşallah bebişine de:)

saolasın hafif balık etiydim.62 kilo... belki o yüzden almamışımdır. bünyem kilo almaya çok müsait ama oğluşumun bana hediyesi oldu b u.inşallah böyle devam eder:))

günaydın arkadaşlar,
bebişinin cinsiyetini öğrenenleri tebrik ediyorum, kibele inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik geçirip bebişini kucağına alırsın.
ben de hastaneden geliyorum hipotiroidi var bende aylık kontrolü var onun kan verdim geldim, perşembe günü için de dr.umdan randevuy aldım. benim rutin kontolüm 2 dr. tarafından yapılıyor biri de endokrinolog. çok şükür şu ana kadar hep dengedeydi tiroid hormonları inşallah bundan sonrada böyle devam eder.

saolasın hafif balık etiydim.62 kilo... belki o yüzden almamışımdır. bünyem kilo almaya çok müsait ama oğluşumun bana hediyesi oldu b u.inşallah böyle devam eder:))

çok iyi, zaten kilo az olunca fazla alınıyomuş. benim kuzenler yeni doğum yaptı:) hepsi 19 dan aşağı kilo almadı. en zayıfı 22 kg aldı.. vay benim halime o zamansenağlama

şimdi 60 kg oldum ben. hesabıma göre, tabi her aya 2 kg aldığımı farzettim, 74 ile doğuma gireceğim inşallah:CüvCüv:cokacimcoook

Günaydın anneler..
1 aydır siteye giremiyordum. Bende 19.haftamdayım. Yarın 20.haftama girecem. En son 17.haftada doktora gitmiştik. Doğum 5 Mart görünüyor. Doktor %70 erkek dedi tam göstermedi yani. İlk bebeğimiz.Sizlerin durumu nedir?

Bu arada en büyük problemlerimden biri karnım çok az çıktı ve bebeğin hareketlerini çok hissedemiyorum

Ben hamilelik öncesi 52 kiloydum. Ve hamile kalır kalmaz kilo vermeye başladım 48 kiloya düştüm. Şimdi yine 51 kilo olmuşum ama hala hamilelik öncesi kiloma ulaşamadım.

canım ya önemli olan sağlık.biz ve bebişler sağlıklı olsun kilolar verilir.ben evlenince 10 kilo aldım ve daha sonra sağlıklı beslenerek kilo verdim hemde hepsinden fazlasını...şimdide sağlıklı beslenmeye devam ediyorum belkide onun etkisi ama demekki kilolar kolay kolay veriliyor.kaydirigubbakcemile2

kızlar günaydın...hasta hamişlere geçmiş olsun diyorum....dikkat etmek lazım tam hastalık havası var dışarıda....

ben hiç kilo almadım diye beni şanslı görüyorlar.hamililiğinde kilo verip daha verdiği kiloları alamayanlar var.hemde benden 10 kilo zayıf:))

Ben hamilelik öncesi 52 kiloydum. Ve hamile kalır kalmaz kilo vermeye başladım 48 kiloya düştüm. Şimdi yine 51 kilo olmuşum ama hala hamilelik öncesi kiloma ulaşamadım.

canım senin şu an yaşadıkların benim ilk hamileliğimde yaşadıklarıma beziyo.bende 51 kilo ile hamile kalmış 49 a düşmüştüm ilk beş ay hiç karnım çıkmamıştı beş aydan sonrada hızla karnım büyümüş görenler şaşırıyordu.sonuç olarak 12 kiloyla doğuma girmiştim.bebeğim gayet sağlıklı doğmuştu kilosu da yerindeydi.bunda sonra bebeğinin hareketlerini yavaş yavaş hissedersin ilk başta zayıf olur hareketleri kasları güçlendikçe daha iyi hissedersin 22. haftalara doğru.hihoyyyt:ecrin_bebek:

evet bende grip oldum ama o kadar çok c vitamini aldım ki birde sıcak süt galiba çok çabuk etkisini gösterdi.maşallah şimdilik hafif geçiyor galiba yarına falan geçer...

hamişler kendinize dikkat edin yaaaaaaaa bak bebeişlerimiz içimiz şimdiden demesinler annem nekadar çook hasta oluyoo diyehihoyyytkaydirigubbakcemile5-tatlicadiarzu-
bu arada kızlar benimde dudaklarım fena uçuklamış 2 gündür şehitlere mahvolmuştum ondan olsa gerek onun haricinde çok şükür oğluşumla iyiyiz allaha şükür
SAMYELİ ARAMIZA HOŞGELDİN CANIM SAĞLIKLI HAMİŞLİKLER

mrb güzel anneler hasta olan annelere büyük geçmiş olsun aramıza yeni katılan arkadaşlarda hoşgelmişler

arkadaşlar bi daha ki gidişte 3 lü test yaptıracağm ne kadar zamanda sonuç çıkar ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…