2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizimde babamız arefe günü bebişimize bayramlık almış..Henüz cinsiyeti belli olmadığı için sarı almış canım kocacım benim...

Kizzz sarüböcüğüm sen ne kadar tatliymişsin öyle seni gördümde
çok şirinsin kizzzz şimdi bide hamileliğinle düşünüyorum dahada güzel olmuşsundur

hoşgeldin canım aramıza sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum diliyorum. allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah

çok teşekkür ederim arkadaşım. allah tüm anne adaylarına hayırlı bir doğum ve hayırlı bir evlat nasip eylesin.

canım, bazı siteler var mart annelerinde 4. konu bununla ilgili sanırım. http://ticker.7910.org/
bu siteden istediğini seçip profilindeki kilo takip cizelgesindeki boşluğa oluşturduğun linki kopyalayıp yapıştırıyosun.

selam kızlar.şimdi geldik gezmeden.
sizlerin muhabbetleri ne güzel.bende gece yattığımda hissediyorum bizim cadıyı.ayağını uzatıyor sanki oda koca bir çıkıntı şeklinde karnımda ne güzel bir duygu.rabbim herkese yaşatsın.
kızlar ben bu arada lavinia yı çok merak ediyorum.nerde bu kız acaba yaaa?telefonu olsa arayacağım yaaa.haberi olan varmı?

dün burdaydı:S bugün ben de rastlamadım biçok kişiye, ama bayram tatili ve cumartesi doğaldır sanırım ziyaretçi sayısının azlığı...

arkadaşlar bugün 12 de dr randevum vardı.tam bir sürpriz dr daha önce %80 erkek derken şimdi kızda olabilir tam göstermiyor dedi.kendimizi o kadar erkeğe hazırlamışız ki öylece kalakaldık.önümüzdeki hafta 3 lü tarama yapılacak o zaman cinsiyeti tam belirlenecek.ben hızımı alamadım akşamüstü başka bir doktorada gittim.oda kıza benziyor dedi.şaşkınız anlayacağınız.en son gittiğim dr bebeğin başını biraz aşağıda buldu.kendime daha fazla dikkat etmem gerekiyormuş.4 boyutlu ile baktı.ense kalınlığı,baş ölçümü,omurga herşey güzel ama kendini yorma bol bol dinlen kasıklarda ya da belin arka kısmında sancı hissedersen hemen ara dedi.aslında bugün bir iğne yapmak istedi ben devamlı gittiğim dr sormadan yaptırmadım.Allah tüm bebeklere sağlıkla dünyaya gelmeyi nasip etsin.bu arada bebeğim 15hafta 5 günlük çıktı.haftaya herşey daha netleşir herhalde.

canlarım günaydınnn hepinizeee:Şeniz:
dün doktorumuzla görüştük..
yok bir şey olmaz dediii.rahat ol.
ama kafan çok takıldıysa gel bakalım dedi.
bir şey olmaz diyorsanız gelmeyeyim dedim.
işte böyle canlarım.

kızlar sanki bende hissediyorum bebişimi.bir iki gündür pıt pıtlar daha sertleşti önce çok emin değildim ama şimdi sanırım bebişim

ben kaçırdım galiba neyin vardı sarı boceq

ben kaçırdım galiba neyin vardı sarı boceq

canım benim kan sulandırıcı iğne kullanıyorum da.
iğnemi uyuyakalarak 6 saate yakın geciktirdim..panik yaptım biraz da..
işte doktorumla dün görüştüm önemli olmadığını söyledi..
:a.s.:

günaydın arkadaşlar,
saruboceq sevindim bi problem çıkmamasına. saati iğneleri aşılamalardan ve micro enjeksiyon döneminden iyi bilirim. insanın aklı gidiyo ya saaati kaçarsa diye
albanian bebişin iyiymiş gözün aydın. dinlenme konusubenimde aynı, sürekli istirahat. verdiği iğnede proluton'dur muhtemelen. benimkide sancın olursa devam dedi. hayırlısı olsun arkadaşım sen dikkat et kendine.
ya şu tatil bitsede herkes gelse artık bi çok kişiden haber alınmıyor merak ediyorum.

canım bende de aynı durum var.bebiş biraz aşağıda..
kafası da aşağıda..
gerçekten dikkat et kendine.
bende ediyorum.bebişleri sağlıkla alabilmemiz için dikkat şart..

canım benim kan sulandırıcı iğne kullanıyorum da.
iğnemi uyuyakalarak 6 saate yakın geciktirdim..panik yaptım biraz da..
işte doktorumla dün görüştüm önemli olmadığını söyledi..
:a.s.:

geçmiş olsun canım benim Allah koruyor bizim meleklerimizi:CüvCüv:

gözün aydın canım bak gördünmü boş yere kendini üzdün. neyse bununla geçmiş olsun aman diyim bir daha geciktirme de kendini strese sokma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…