2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

öncelikle gözün aydın kızın hayırla gelsin inşallah.
iğnenin bir zararı yoksa yararı varsa bence vurul derim ama son karar yine senin tabii
doktorundan memnunsan ve doğumunada o girecekse yeri hiç önemli değil bana kalırsa önemli olan doktor çünkü

babamız yan çizmeye başladı çok yoğunmuş salı günü gidelim dr diyo ama ben randevumu aldım onun beni almasını bekliyorken birden salı günü gidelim dedi ve çıldırttı beni

evet canım arzu hanıma gidiyorum ama kociş canımı sıktı oğluşumu görmeye gidemiyorum iş yerinde ağlamamak için kendimi zor tutuyorum ama başaramıyorum ya ben bebeğimi çok özledim onsuz gitmemide istemiyo canım sıkıldı

zaten ne zaman birşeyi çok istesek mutlaka bir engel çıkar değil mi?
canım üzme kendini geç olsun da güç olmasın
ya da ikna edebilirsen eşini kendin bir arkadaşınla falan git ama ikna edemezsen kendinide bebişinide üzme lütfen :teselli:

kabul etmez kabul etmeyede hemde yetişemem iş çıkışında o gelip alacakdı beni organizede çalışıyorum yetişemem randevuma salak gibi ağlıyorum ya müşteri geldi adam garip garip bakıyo

kabul etmez kabul etmeyede hemde yetişemem iş çıkışında o gelip alacakdı beni organizede çalışıyorum yetişemem randevuma salak gibi ağlıyorum ya müşteri geldi adam garip garip bakıyo

canım üzülme ya haklı olmasına haklısın ama yapacak bişey yoksa lütfen bebeğinide kendinide üzme bak o da şimdi üzülüyordur onu düşün sağlıklı olsunda varsın 2-3 sonra gör annesi onu sende
bu durumlarda elinden birşey gelmiyorsa biraz pollyannacılık oynayacaksın canım napalım böyleymiş hayırlısı

öyle canımda o kadar konsantre olmuştum ki bebeğimi görecem diye diğer seferde göremedim tam olarak
neyse ben merkeze gideceğim bugün yemeğe ordayız hadi hepinizi öptüm görüşürüz

selam kızlar.
herkese güzel günler sağlıklar diliyorum.
saruböceqim inşallah birşey olmaz.ben iğnemi 1 hafta geç vurdurmuştum.gerçi senin iğne ne iğnesi bilmiyorum ama inşallah birşey olmaz canım.
boddim güzel haberlerl gel oğluşuna öpücükler gönderiyoruz.
existhunder sağol canım sende mesajın için.önemli değil.
che geçmiş olsun canım.gazdan olabilir sarıböceq doğru söylüyor.
eda_adanur canım sende hoşgeldin.iyi bir karar vermişsin.
betül canım geçmiş olsun.inşallah bir daha olmaz lekelenmen.bu arada gözün aydın kızın hayırlı olsun.kızıma bir arkadaş daha geldi.

canım geçmiş olsunnnn dr ne dediyse onu yap bence hayırlı olsun kızınnnn
güvenilir bir devlet hastanesinde druna iyiyse neden doğurulması senin de içine sindiyse sorun yok

merhabalar ben aranıza yeni katıldım. bugün bebeğim 16 haftasını tamamen doldurdu. ben hareketlerini hissediyorum. sanki kalbim göbişimde atıyor. cinsiyetini daha öğrenmedim 14 ekimde randevum var. bende bebişimi çok özlüyorum. doktora gidince heyecandan kalbim çıkacak gibi oluyor.
boddim isimli arkadaşım bende ilk randevumda senin gibi sinirlenmiştim hatta doktora gidince bebeğimi görünce ağlamıştım çok. kendini sıkma canım ona zararı oluyor.

arkadaşlar doğum hikayesini anlatan birinin yazısını okudum alla bize de böylesini nasip etsin
sizinle paylaşmak istedim

http://www.kadinlarkulubu.com/oglum...ogumla-hayata-merhaba-dedi-t212234/index.html

ayyy Allahım hepimize böyle doğumlar nasip ettirsin....Bayramda duydum kızlar bizim bi tanıdığın kızı hamileydi 7,5 aylıkken gece suyu gelmiş apar topar hastaneye kaldırmışlar normal doğumla doğum yapmış ama bebeği bir gece yaşamış ve ölmüş....kız çok şişmiş şişlik olmuş albüm gibi acaba onun etkisi olabilirmi...ne üzücü ne zor bir durum Allahım hayırlı sağlıklı bebekler ve doğumlar nasip ettirsin hepimize..benimde ayak bileklerimde şişlik oluyor hareketsiz kaldığım zaman...korkuyorum tuzu azaltmaya çalışıyorum dr. öyle demişti hareket et tuzu azalt....ne zormuş yahu şu bıcırıkların anneleri olmak ...şuda var sadece yaşayan biliyor ne babalar ne çocuklar anlayabiliyor....:CüvCüv:

hoşgeldin canım aramıza sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum diliyorum. allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah

amin canım aminn
bu gibi olaylar hepimizin korkulu rüyası ama elden gelen bişey yok işte allaha emanet bebeklerimiz. :Saruboceq:

canım hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun içimden kızmış gibi geldi sağlıkla kucağına alırsın işallah

Ben de 17 haftalıkken 4lü test yaptım geçen hafta sonucu aldım Allaha şükür herşey yolunda hiç bir problem çıkmadı.Allah hepimize hayırlı sağlıklı bebekler versin.

Ben de 17 haftalıkken 4lü test yaptım geçen hafta sonucu aldım Allaha şükür herşey yolunda hiç bir problem çıkmadı.Allah hepimize hayırlı sağlıklı bebekler versin.

gözün aydın canım herşey hep böyle güzel gitsin inşallah

bildiğim kadarıyla beş aylıkken yapılıyormuş tetenoz aşısı doğum gerçekleşirken paslı şeylere karşı koruyomuş ben yapmayı düşünmüyorum dr. da soracam ama sanırım yapmıyacam.

merhaba arkadaslar.. hepinize iyi haftasonlari..
doktora gidecek olan arkadaslar hayirli haberlerle dönü emi..

kizlar artik bende bebegimi hissediyorum.. belli araliklarla söyle bi yokluyor beni.. allahim muhtesem bi duygu bu.. ilerki haftalarda dahada belirginlesecek insallah.

ay negüzel banada kısmet olacakmı acep
allaım
ay bu karın ağrıs bugün deli etti beni ya
öf gıcık gıcık ağrıdı durdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…