2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canim ne guzel cok sevindim senin adina, bebisi hissetmek apayri bir zevk cok hos bir duyguhihoyyyt

canım nazancım.üzülme diyeceğim ama boş.inşallah oda ongunlaşır.erkekler kaç yaşında olsalar bile hep her konuya karşı geç olgunlaşıyorlar.inşallah bu sefer ki bebeğin kız olurda eşin sabırlı olmayı öğrenir.kız babası olmak zordur.kızlar kaprisli nazlı olurlar.
sana nasıl destek olayım bilmiyorum yakında olsan atlar gelirdim ama çok uzaktasın be gülüm.

eee seviliyosun guzelimhihoyyyt

canim ne guzel cok sevindim senin adina, bebisi hissetmek apayri bir zevk cok hos bir duyguhihoyyyt

bende gece yatarken ayshınce gibi hissediyorum.yer değiştirirken çok mutlu oluyorum.ayağı elime geliyor sanki.bugün doktorda ultrasonda baktı bacak boyunu ölçtü.eşimde bende sanki uzun boylu olucak kanısına vardır.
rabbim sağlık versin hepsine.

saol canim benim cok iyisin, ben alistim artik, ya bu deveyi gudeceksin ya bu diyardan gideceksin demisler, ben bu diyarlardan gitmistim olmadi, deveyi gutmeye karar verdim:roflol: her insanin bir karakteri var iste benimkininde kotu huyu bu, iyi huylarida var tabii,iyi huylarini dusunup bunlarida gormemezlikten gelmeliyim:sm_confused:

canım arkadaşım canım annem benim.işte böyle.sen çok güçlü bir kadın ve annesin :1hug: kaydirigubbakcemile5.bebişlerin seninle gurur duyacaklar.en doğru kararı vermişsin.inşallahta yeni bebek eşini değiştirir.ama emin olki herşey istediğin gibi olucak.çok öpüyoruz seni kızımla :asigim: a.s.

yer teyzesi senin kizini, bizde opuyoruz sizi henuz cinsiyeti belli olmayan bebegimlekaydirigubbakcemile3 iyi geceler fistigim , iyi geceler mart annisleri

günaydın kızlar.
çok korkuyorum ya.
biliyorsunuz rizedeydi akşam gelince uyuyakalöışım iğneyi 5 saat gecikmeli vurdurdum eşime.
çok korkuyorum bebeğime bir şey olmuş mudur diye

herkese günaydııınn güzel anneler bugün oğluşumu görmeye gideceğim çok heycanlıyımmm ben yaaa nasıl büyüdü kim bilir zaten dayanamadım 9 gün erken aldım randevumu dr teyzesine diyeceğim 1 ay çok uzun bir süre diye

enel cim bebeğinin güzel haberleriyle mutlu oldum.Sonuna kadar böyle gitsin işallah
DOĞA cım sana da çok geçmiş olsun işallah bir daha yaşamassın
Nazancım sana buradan destek olmak ve seni stresten konuşarak uzak tutmaktan başka bişey gelmiyo elimizden...

Saruboceq iğnen saatlimiydi yani drunu bir ara istersen belki yapılması gereken bişey vardır böyle durumlarda...

Bazı arkadaşlar 3 lü testi sormuş 3lü testte bebeğin kafa çevresi ve kilosu ölçülüyormuş bir de sizden kan alınıp 3 tane şeye bakılıyormuş.Benim dr um direk 4 lü yapalım o daha iyi dedi 4lü de 3 lü gibi aynı 3 tane şeye bakılıyormuş + olarak 1 tane daha değere bakılıyormuş 3 lü teste göre yanılma payı daha azmış.Bakalım işallah hayırlı haberlerle döneriz...

hadi bekliyoruz güzel haberlerini

herkese günaydın nasılsınız hanımlar
aacayip bir kas-rın ağrım var
sancı gibi ama gaz sancısı sanki bunun sebei ne bi fikri olan varmı
buarada bebeklerini görenler hissedenler tebrikler
bend aha göremedimde hissedemedimde
çok merak ediyorum nasıl oluyr acab hissetmek ya

kızlar bugün sağ kasığıma inanılmaz ağrılar girdi ilk defa böle oluyo adım atamaz hale geldimmm çok kötü oldumm

günaydın mart anneleri hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum. bende allah kısmet ederse nisan annesi olucam.kendi bölümümle birlikte sizide takip ediyorum. 1 ay sonra yaşayacaklarımı görmek gibi çok heycan verici bebeklerinizin cinsiyetleri belli olmuş çoğunuz hissediyorsunuz hareketlerini. ne güzel bizede nasip olur inşallah. nazancım eşinin tavırlarını takma yani öyle görün ilgilenme kendi önemli hissetmesin. sen onunla ilgilenmezsen o senin üzerine düşer. eskiye göre düzeldiğini yazmışsın. demekki zamanla daha da düzelecek. dediğin gibi iyi yönlerini düşün. rabbim sizi birbirinize bağışlaşın ve muhabbetinizi arttırsın inşallah..

kızlar bugün sağ kasığıma inanılmaz ağrılar girdi ilk defa böle oluyo adım atamaz hale geldimmm çok kötü oldumm

geçmiş olsunda bendede akşamdan beri karın ağrısı var
çok fena
mam gaz sancısı gibi
yani acayip bir halsizlik üzerimde

ee batuhanı gördünmü nasıldı

günaydın kızlar, kitaptan bakıyorum her hafta neler yaşayacağız diye, orda 15. haftadan sonra özellikle sağ kasıkta ağrılar hissedilebileceği belirtiliyo. bende de oluyo zaten sık sık. nedeni ise iç çeperin genişlemeye başlaması zaten herkesin karnı çıkmaya başlamış baksana e sonra sonra her taraf ağrımaya başlıyacak bebek büyüyo ne de olsa.

bende erken bir belirti oldu sanırım bayramın 2. günü annemlerdeydik sol göğüs üstüne bişey döktüm sandım, dün de aynı şey sola oldu. su içtim su döküldü sandım ama farklı bişey. atleti sertleştirmiş:S

baktım nette ve kitapta süt 20. haftadan itibaren gelirmiş. neyse 4 gün sonra doktora gidicem sorayım..

geçmiş olsunda bendede akşamdan beri karın ağrısı var
çok fena
mam gaz sancısı gibi
yani acayip bir halsizlik üzerimde

ee batuhanı gördünmü nasıldı

yok deniz teyzesi randevumuz 13.45de heycanla saatimizi bekliyoruzz çok merak ediyorum oğluşumu

şimdi benim bu gıcık gıcık ağrım normalmi şimdi
varya eğer allah kısmet ederde benimbebiş doğarsa doğar doğmaz gözümün üstüne bir yumruk atacak manyakmısın be kadın diye

her gün saatinde vurulması gerekiyordu iğnenin.
doktoruma mesaj attım.ya uyuyor hala yada mesajı görmedi.
saat 1 de muayenanesini arıycam bakalım ulaşabilecekmiyim?

bende de çok oldu kasık karın ağrısı.
gazın marifetleri onlar.pırtla geçer checim..
ayrıca ben daha tam hissetmeye başlamadım bebekimin hareketlerini..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…