2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sırnaşık şeyben de severim minyon tipleri, daha şirin ve genç gözüküyolar. eşimin ailesi baya uzun, babam ve ben orta; annem-ablam minyon. tabi en önemlisi sağlıka.s

ne demek zakkumcum herzaman canım benim.öpüyorum seni.

canım mart anneleri isimlerinde ben suan cok sinirlendim o arkadasa ben ne heveslerle buldum ismi benım bebegimin ismini eleştiriyo pardon burdada görülmedi diye üzüldüm megersem gören birileri varmış :asigim: tesekkurler canım a.s.

kızıldeniz yazılanlar gerçekten hoş değilmiş beğenmeye bilirsin orası ne isim koyacağımızı yazdığımız bi topic dediğin gibi eleştiri değil sen ne istiyorsan onu koyacaksın herkesin zevki farklı başkalarının ne diyeceği hiç önemli değil onlar başka koysunlar o zaman

canım bende okudum yazılanları.hasta olduğum için cevap yazamadım.bencede sen hiç aldırma sinirlenme canım.bebişler bizim nede olsa istediğimiz ismi koyabiliriz.onlara ne ki.sen güzel moralini bozma canım.çok öpüyorum seni.

Canım hiç kafana takma ne derlerse desinler boşver. a.s.

canlarım cok tesekkurler gebelık hormunundanmı nedir nerdeyse aglayacaktım sinirimden ne kadar düşüncesiz insanlar var cok cok öptüm hepinizi canlarım a.s. Şeniz

kontrol panelindeki özellikleri bende bilmiyorum bana mesaj atan arkadaşlara o yüzden cevap yazamadım en yakın zamanda öğrenecem inşallah bende rehevet ,cerez,buket size özel yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim.a.s.

canlarım cok tesekkurler gebelık hormunundanmı nedir nerdeyse aglayacaktım sinirimden ne kadar düşüncesiz insanlar var cok cok öptüm hepinizi canlarım a.s. Şeniz

canım her yaZIlana takılma boşver isteyen istediğini söylesin..senin için güzel olan bişey başkasını hiç ilgilendirmez... kaydirigubbakcemile5

herkes istediği ismi çocuğuna koyabilir buna kimse karışamaz isimleri beğenmiyorlarsa yorum yapmasınlar herkesin zevki ayrı.bazen insanlar bu konuda kırıcı olabiliyor malesef aldırmamak en iyisi boşver geçsin.

Bayramın birinci günü belki giremeyebilirm..o yüzden şimdiden hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutlarım...sevdiklerinizle beraber güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle...

herkesin bayramı kutlu olsun güzel anneler:1hug: seneye ramazanda bebeklerimizle beraber kutlarız ınsallah a.s.

Arkadaşlar hepinize merhaba
Benim karnım çok kaşınıyor ya sizde de var mı? Hatta pütür pütür kırmızılıklar çıktı kaşımaktan

arkadaşım karnın gerildiğinden olabilir.hemen beyaz vazelin ya da bebe yağına başla derim.sonradan çatlama olmasın

Arkadaşlar herkesin bayramını kutlar, kazasız, belasız, mutluluk dolu bir hafta geçirmenizi dilerim.

arkadaşım karnın gerildiğinden olabilir.hemen beyaz vazelin ya da bebe yağına başla derim.sonradan çatlama olmasın

Saol canım ben de bebe yağı kullanıyorum şu anda bayram ertesi dr a gidicem zaten o zaman sorucam teşekkür ederim ilgine...a.s.

Ayrıca hepinizin bayramı kutlu olsun

hepiniz bayrami mübarek olsun güzel anneler.. ve dahada güzel bebekleri..
insallah seneye meleklerimizle kutlariz.. cicili cicili giydiririz ..
hepinizi göbüslerinizden öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…