2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

herkesin ramazan bayramı mübarek olsun.hadi bakalım hamiledaşlar Allah ömür verirse seneye ramazan bayramını bebişlerle geçiricez:)))bakalım o zaman nelerden konuşuyor olacağız.hepinize başta sağlık,huzur sevdiklerinizle uzunnnn bir ömür diliyorum.

seneye bayramda muhtemelen bebislerimizin bayramliklariyla resimlerini cikip gösteri yapicaz birbirimize insallah :saruboceq:

kızlar merhaba hepiniz inşallah iyisinizdir. ben epeydir yazamıyordum sizlere çünkü çok hastalandım. yatak döşek yattım. üşütmüşüm grip oldum faranjit oldum ne arasan vardı. aman dikkat edin sakın hastalanmayın hamileyken hastalık daha bi kötü geçiyor. doktoruma gittim. antibiyotik ve ağrı kesici yazdı. bebeğe bir zararı yok dedi. kullanıp kullanmamamkta çok tereddüt ettim ama duracak gibi değildim. belki vücudumdaki mikrobun kızıma daha çok zararı dokunur diye kullanıyorum. bu arada doktorum artık kız alışverişine çıkabilirsin dedi.
3lü testimizi yapmadı. 2li normal çıkmış gerek yok dedi. bir daha ki randevum taaaaa ekim sonuna.
ama büyümüş minik prensesim :)) boyu 23 cm. kilosuda tam tamına 213gr :)) kocaman kız olmuş bizim cimcime :)
bu arada cinsiyetini öğrenen arkadaşlar gözünüz aydın. allah kucağınızada almayı nasip etsin inşallah
enelcimmmmm canımm benimm beni merak etmişsin saol bitanem hastalıktan gelemedim işte. ara ara bakıyordum ama yazmaya takatim yoktu hatta bazen hepsini okuyamıyordum bile. bu arada sende hafif hastaymışsın herhalde canım aman diyim kendine dikkat et çok zor oluyor valla. bol bol limonlu ıhlamur iç meyve ye vitamin ilaçlarını eksik etme. bu arada ateşinin çıkmamasına çok dikkat et. çünkü ben bundan önceki bebeğimi ateş yüzünden kaybettim. o yüzden bu sefer çok dikkat ettim ateş konusuna. sık sık ateşini ölç canım.
offf çenem çok düştü valla :)) ama ne yapayım sizi çok özlemişimmm

gecmis olsun selencecim..
kizinda kiymetli olsun.. siz iyi olunda.. ara ara ugrayip bize el sallasanda yeter..

vücudumuz ne kadar zayif dimi hamileyken.. hakikaten cok dikkatli olmamiz lazim..

gecmis olsun selencecim..
kizinda kiymetli olsun.. siz iyi olunda.. ara ara ugrayip bize el sallasanda yeter..

vücudumuz ne kadar zayif dimi hamileyken.. hakikaten cok dikkatli olmamiz lazim..

çok sağol canım inşallah bundan sonra hastalık nedeniyle kopmam sizlerden. allah hiç birinizede hastalık göstermesin inşallah.
evet doktorumda dedi hamileyken hemen hastalığı kapıyormuşuz. bağışıklık sistemimiz mi zayıflıyor ne? aman aman hepiniz kendinize çoooookkk dikkat edin özellikle bu havalarda..

cizelgeye bak 5. aya girmis masallah :nazar:

daha bu topigi aradigim günü hatirliyorum.. üzerinden nerdeyse 4 ay gecmis olucak

selencecim .ok sağol canım ateşime dikkat ediyorum.çokta korkuyorum şimdilik ilaca gerek yok dedi doktorum.bden ara ara uzanıp ara ara buraya yazıyorum işte.
sanada çok geçmiş olsun canım benim.kızında sağlıkla gelsin inşallah.hadi bakalım sende pembişler alırsın miniğe.
çok öpüyorum seni canım.

selencecim .ok sağol canım ateşime dikkat ediyorum.çokta korkuyorum şimdilik ilaca gerek yok dedi doktorum.bden ara ara uzanıp ara ara buraya yazıyorum işte.
sanada çok geçmiş olsun canım benim.kızında sağlıkla gelsin inşallah.hadi bakalım sende pembişler alırsın miniğe.
çok öpüyorum seni canım.

alırım almasına ya eşim 7 aydan önce bişey almayalım diyor. şimdilik vitrinlere bakmakla etiniyoruz. ama dün dayanamadım o görmeden çoraplar aldım çok şeker bir ara resimlerini eklerim .)))

kızlar gördünüzmü yeni haziran anneleri gelmiş
onları gördükçe bizim baya bir yol aldığımız ortaya çıkıyor ne güzel ya :))))

Arkadaşlar hepinize merhaba
Benim karnım çok kaşınıyor ya sizde de var mı? Hatta pütür pütür kırmızılıklar çıktı kaşımaktan

selence çok geçmiş olsun, doktor bana da öyle dedi;yani bu dönemde diğer zamanlarda olduğundan daha hassas ve mikroplara daha açık olurmuşuz. benim bebiş 16 haftanın içinde biraz küçük sanırım:) 14 cm ve 140 gr. oyy yerim ben prensesimi.... minyon olmaz sanırım, gerçi ananesi baya minyon ama:)))))

alırım almasına ya eşim 7 aydan önce bişey almayalım diyor. şimdilik vitrinlere bakmakla etiniyoruz. ama dün dayanamadım o görmeden çoraplar aldım çok şeker bir ara resimlerini eklerim .)))

bizde pek birşey almadık canım.7.ayda başlayacağız eşim öyle istiyor.aynıyız yani.çok yol katettik ama daha var canım.herşey çok güzel olucak inşallah.

Arkadaşlar bişey keşfettim:) bana zamanında enel, cerez ve nazan itibar yazıları yazmış. ben anlamıyodum ne olduklarını bi baktım yazdığım bazı yazılara özel yorumlar yapılmış. hepinize çok teşekkür ederim kızlar:) kusura bakmayın kontrol panelindeki çok özelliği bilmiyorum:)a.s.:1hug:

kızlar isim topigimizde yok bu ismi hiç begenmıyorum kulaga hiç hoş gelmıyo gıbı yorumlar yapılmış ben cok sinirlendim hemde üzüldüm inssan bu kadar löm diye eleştiri yapmazki

helali hos olsun fistik.. hani her yazilanin üstünde.. sag kösede yukarda bi terazi varya.. oraya tiklarsan sende yazabilirsin ..

selence çok geçmiş olsun, doktor bana da öyle dedi;yani bu dönemde diğer zamanlarda olduğundan daha hassas ve mikroplara daha açık olurmuşuz. benim bebiş 16 haftanın içinde biraz küçük sanırım:) 14 cm ve 140 gr. oyy yerim ben prensesimi.... minyon olmaz sanırım, gerçi ananesi baya minyon ama:)))))

çok teşekkürler canım senin bebişin haftası küçük olduğundan öyle çıkmış ölçümler. hem minyon olsun işte küçük tavuk herzaman piliç görünürmüş :)))) :roflol:sağlıklı olsunlarda küçük büyük farketmez :CüvCüv:

X