2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın arkadaşlar,
hepinizin bayramı kutlu olsun, seneye inşallah babeklerimizle kutlamayı nasip eder Allahım.

herkese iyi bayramlar.sağlıkla mutlulukla bebişleriniz ve sevdiklerinizle nice bayramlara erişmeniz dileklerimle canlarım. :1hug: a.s.

hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum güzel hamişler ve tatlı bebişleri...

hepinizin bayramı kutlu olsun sağlık,huzur,mutluluklar dilerim bebişlerinizle nice yeni bayramlara.........

herkese iyi bayramlar diliyorum. seneye şeker bayramına, şeker bebişlerinizle beraber sağlıkla ve mutlulukla girmeyi herkese nasip etsin yüce rabbim!

bende hepinizin bayramini kutluyorum guzel annisler, bir dahaki bayramlarida aileniz ve bebisinizle kutlamaniz dilegiyle hepinizi opuyoruma.s.

slm kızlar bayramın ılk gününü atlattık cok sükür yoruldum bayagı ama değdi bebişimin karnımda pıtpıt hafif dokunuslarını hissettım:nazar: uzun zaman sonra özlemişim hosuma gitti sırnaşık şey:icecream:

selam tatlişler iyi bayramlar herkese şeker tadında geçsin ömrünüz!

ben yokum 3-4 gün kendinize iyi bakın yeğenlerimi yormayın bol vitamin bol uyku öptüm kocaman hepinizi:)))

996.jpg

kızlar bende arife günü gittim kontrole..
kızım hareket ediyordu herzamanki gibi..
196 gr olmuş tomurcuğum benim.herşeyi iyiydi şükürler olsun..
Allahım sağlıkla sıhhatle kucağımıza da almayı nasip etsin inşallah.
bu arada çerezime ayrı teşekkür ilgisinden dolayı..:Şeniz:

herkese merhaba.ben yeni üye oldum bu siteye.bizim bebis de martda geliyo.simdi 14 haftalik.cinsiyeti belli degil.aslinda biraz kafam karisik.gecen hafta kontrol vardi.dr umuza gittik hersey yolunda dedi.biz cinsiyetini sormadan o bize %99 erkek dedi.ben erken oldugu icin söylemez saniyordum.ordan cikip ikili test icin özel bir yere gittik.ordaki dr kan tahlilinden sonra 3 boyutlu ultrasona aldi.sonuc cok iyi hersey yolunda dedi ama ona da sormadan bize cinsiyeti %99 kiz dedi:) hic bisey anlamadik bu durumdan.biz sormadan durup dururken kafamizi karistirdilar.sizce hangisi dogru:)

mart bebeişlerine isimler topicine verdiğin gereksiz ve moral bozucu cevaptan dolayı ben sana cevap vermiyorum..hoşgeldin aramıza bile demiyorum..şakkıdı
Allah yolunu açık etsin arkadaşım..:nazar:

kızlar bende arife günü gittim kontrole..
kızım hareket ediyordu herzamanki gibi..
196 gr olmuş tomurcuğum benim.herşeyi iyiydi şükürler olsun..
Allahım sağlıkla sıhhatle kucağımıza da almayı nasip etsin inşallah.
bu arada çerezime ayrı teşekkür ilgisinden dolayı..:Şeniz:

oo maşallah kızın çok büyümüş arkadaşım sana bayram öncesi büyük bir hediye olmuştur onu görmek:nazar:

masallah Alya Derin´ e.. :nazar:

benimde randevum yarin 3te.. bugün bitmek bilmez artik ..

gunaydin kizlar, benimde bugun ebede kontrolum vardi carpintilarimi sordum tansiyonumu olctu 8-4 cikti normal diyo kadin kendini iyi hissediyosan sorun yok diyo, nasil yok carpintidan oluyorum diyorum size dedim daha ne sorun olsun oglene kadar elim ayagim tutmuyo titriyo, bayilcak gibi oluyorum kalbim sanki agzimda atiyo, bazi hamilelerde olurmus normalmis , tehlikeli degil yat gecene kadar diyo ama oglene kadar suruyo, deli etti beni anlayacaginizneyse bebisimin kalp atislarini felan duydum icim rahatladi

he birde bebis asagida duruyo dedim gobek deliginin tam altinda, orda durmasi gerekiyomus bu haftalarda , 2 haftaya kadar gobek deliginin ustune cikar dedi hayirlisi bakalim

bugun oglusumunda dogum gunu 9 yasina girdi kuzucum, nasil mutlu nasil heyecanli , erkekim benim:)

X