2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hepinizin kadir gecesi mübarek olsun bu güzel gecede birbirimize dua edelim allahım sağsalim bebeişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

bugün rüyamda kızızm olacağını öğreniyorum hayırdır inşallah

hepiniz kadir gecesi mübarek olsun kizlar..
hayirlara vesile olsun bu gece.. bol bol dua edelim.. böcügümünde dedigi gibi .. hem sükür edelim.. hemde senelerdir ellerini acmis bi yavru bekleyenler icin bizde dua edelim..
rabbim kimseyi evladiyla sinamasin

merhaba arkadaşlar herkesin kadir gecesini kutluyorum. yüce rabbim bütün anne adaylarına bebişlerini ellerine sağ salim almayı nasip etsin.

bu arada buketçim listeye bir kız daha ekleniyor. dün öğrendim ki benim de bir kızım olucak allahımın izniyle.... yüce rabbime bu mübarek günde binlerce kez şükürler olsun.

gözün aydin pembiscim..
nickine uygun pembis pembis giydirebilecegin bi kizin geliyo.. allahim uzun ömürler versin insallah

kızlar ya çok yavassınız allah aşkına sohbet odasına gelinsene gebelik özel oda var orda daha güzel olur

kandiliniz mübarek olsun allah bebişleri olmayan herkese bebiş versin bizimkileride bize bağışlasın kimse evlat acısıyla sınanmasın yüce allahım

herkesin kadir gecesi mübarek olsun.bol bol şükredelim.dualarımız kabul günahlarımız af olur inşallah.

güzel anneler size bir sorun olacak.ben normalde kuru ciltliyimdir fakat hamile kaldığımdan beri nemlendirici kullanmama bile gerek kalmıyo ellerim yüzün o kadar yumuşak olduki oysa eskiden elindem nemlendirici düşürmezdim.benimle benzer durumda olan varmı?

merhabalar güzel anneler kadir geceniz mübarek dualarımız kabul olsun
* Günah işlemeyen dil ile dua etmelidir.
Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dil ile dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu.

kızlar birbirimize dua edelim bakın ne güzel buyurmuş Allah'ım

kizlar benim bebis cok asagida duruyo ya alt tarafima baski yapiyor elimle tutmasam dusecek sanki sizlerde oyle olan varmi carsamba gunu ebeye gidicem o zaman bir sorucam bakalim normalmi boyle yukari cikmasi gerekmiyormu artik

nazanacim banada sanki idrar torbasini üstünde yatiyormus gibi geliyo..
tuvalaett tasincam yakinda.. yok böyle bisi ya

demekki sizdede asagida duruyo suan tekmeliyor gene kerata sag alt tarafima pit pit vuruyor kurban olurum onu verene ben yaa:)

ne güzel dua etmissin nazancim..
en dogrusu böyleymis biliyormusun..
hani bazen deriz ya sana kurban olayim diye.. böylesi yanlismis.. yardanina kurban olayim diye etmek dogruymus
:1hug:

ne güzel dua etmissin nazancim..
en dogrusu böyleymis biliyormusun..
hani bazen deriz ya sana kurban olayim diye.. böylesi yanlismis.. yardanina kurban olayim diye etmek dogruymus
:1hug:

evet canim dogru diyosunkaydirigubbakcemile5 ... kendi kendime bagira bagira seviyorum simdi gobusumu goren olsa deli sanar beni yahu:roflol:

sev annesi sev..
pööf.. gözlerimin ici yaniyor ya.. bogazimda kasiniyor, ilacda almak istemiyorum.. üstümden bi kamyon gecmis gibide yorgunum..

bizimkiler ne zaman hareketlenecek acaba? ben bazen sırt üstü yattığımda çok hafif bir yuvarlaklık oluyor yumruk kadar, onu seve seve bi hal oluyorum, ah bide hareketlense uçarım havalara artık.

sev annesi sev..
pööf.. gözlerimin ici yaniyor ya.. bogazimda kasiniyor, ilacda almak istemiyorum.. üstümden bi kamyon gecmis gibide yorgunum..

hacerciğim kendine dikkat et canım allah korusun grip belirtileri gibi sen askıya alma ıhlamur kaynat limon sık içine şeker yerinede bal at iç annesi bebişinedekendinede dikkat et

sev annesi sev..

gecmis olsun canim dikkat et kendine... kizlar bugun kk dan bir adam bana mesaj atmis tanismak istiyorum seninle diye,adi meteymis mesajlarini okudum hosuma gitti tanisalimmi felan demis , hayret ettim ya evli barkli ustune ustluk koca gobuslu bir hamisle tanisip ne yapcaksa:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…