2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah Allah çok şaşırdım var ya, harbiden sorsaydın ya ne yapacaksın tanışıp diye. şurda kendi kendimize sohbet ediyoruz vatandaşın dediğine bak ya.

sapık ne geziyomuş kadınların arasında

bu arada nazan belki koca göbişli hamişlerden hoşlanıyorduk sapıklığın sınırı olmaz kaydirigubbakcemile3

HANIMLARRR..kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
HEPİNİZE HAYIRLI RAMAZAN BAYRAMLARI DİLİYORUMM...:CüvCüv:
BU TATİL ARANIZDA OLAMIYCAM, ŞEHİR DIŞINA ÇIKIYORUM, HEPİNİZİ TEK TEK ÖPÜYORUMMM...Şeniz

BÜTÜN BİR RAMAZAN BERABERDİK, ALLAH NİCE RAMAZANLAR NASİP ETSİN, BEBİŞLERİMİZ VE GONCALARIMIZLA..

ÇOK ÇOK ÇOK ÖPTÜMMM SİZİİİ ŞenizŞeniz

Allah Allah çok şaşırdım var ya, harbiden sorsaydın ya ne yapacaksın tanışıp diye. şurda kendi kendimize sohbet ediyoruz vatandaşın dediğine bak ya.

valla canim sormadim cevap veripte muhatap olmak istemedim ben birsey yazsam o birsey yazicak tekrar onunda canina minnet:) nickide kapsama alani disinda yaziyordu uyeligimi silinmis oluyor oyle aceba

sapık ne geziyomuş kadınların arasında

bu arada nazan belki koca göbişli hamişlerden hoşlanıyorduk sapıklığın sınırı olmaz kaydirigubbakcemile3

ona koca gobusumle bir carparsam kamyon carpmisa doner:roflol::roflol::roflol:

kızlar dr. dan geldim . 3.lü testim temiz çıktı bi sorun yok...idrar testimde temiz çıktı akıntı olması ve hafif bi koku olması normal imiş....birde ben demir hapı kullanmıyordum onu sordum aldığım vitamin içinde (elevit) gerekli demir varmış o yüzden vermiycem dedi....ayak bileklerim çok şişiyordu onu sordum normal hareket etmeye bak dedi yürüyüş yap tuzu azalt dedi....muayene olmadım sadece rapor sonuçlarını göstermiştim....işte böyle artık 18 ekime gün sayıcaz bebişimi görmek için....

Ayrıca bende kadir gecenizi mübareliyorum.Allah yapacağınız tüm dualarınızı kabul etsin,günahlarımızı affetsin....

hey allahim ya..su mübarek günde..
ne sapiklar var ya.. ama kapsama alani disinda demek ban yemis demek.. gelemez bidaha kolay kolay..
sapikliklardan koru ya rabbim

slm hamişler hepinizin kandili mübarek olsun allah hepimize hayırlı dogumlar nasip etsin inşallah

tam bana olan seyi anlatmissin canim ayni yerde hemde sanci desen sanci degil kramp desen kramp degil nedir bu anlamadim bana ara ara oluyor dün oturdugum yerrden kalkicaktimki gene oldu bosluguma geldi bastim cigligi bugünde misafirlige gidicez orda olmasa bari insanin bosluguna geliyo simdi adamin yaninda bagirirsam ne oluyo bu kadin adiyecek gerci biliyo hamile oldugumu ama iste insan yinede cekiniyo

hey allahim ya..su mübarek günde..
ne sapiklar var ya.. ama kapsama alani disinda demek ban yemis demek.. gelemez bidaha kolay kolay..
sapikliklardan koru ya rabbim

valla sorma canim ya, bende bir mesajiniz var yazisini gorunce dedim biri kandil mesaji gonderdi heralde, kandil mesaji beklerken bunu gorunce :1shok::1shok: oldum:) demekki bir bana yollamamis benden once baskasi banlatmis desene:teytey:

ne o biliyomusun canim bebisin bendede oluyordu ultrasyona girdigimde tam o batma olan yerin ustune tuttu, nasil canim acidi bebisim ordami dedim evet dedi:asigim:

iyi akşamlar kızlar ben kaçarrr yarın burda olamayacakların bayramını kutlıyorummmm

ben ultrasona girdigimde her defasinda heycandan nereye tuutugunu unutuyorum
diyorum esime sen niye unutuyorsun, heyecanlaniyorum diyor. oraya gidene kadar gayet soguk kanli duruyor.. oktordan ciktikmi suratinida kocaman bi siritma, melek gibi bi insan oluveriyor..öyleki araba kullanirken bile söylenmiyor..

ben yapamadim ya bu bebek babasini sakin bi insan yapacak gibi

Selam kızlar uzun zamandır giremiyordum hepinizin kandili mübarek olsun.. Bu arada ismim Tuğba....
Biz de geçen hafta gittik doktorumuza. Tam 13 haftalıktım. Fıldır fıldır oynuyordu miniğim. Doktorumuz bile şaşırdı
Ense kalınlığı 1,7 çıktı Allaha şükür...Doktorumuz organları omuriliğini gösterdi herşey normal maşallah.. Zeka testi için kan verdim. Ekimin 3ünde çıkacak...Bu arada bize cinsiyet söylemedi doktorumuz ama ben hep kız gibi hissediyorum..
Bu arada 3 ayda toplam 3 kilo almışım doktorum normal dedi..Ama çatlaklarla başım dertte..Üst baldırlarım ve popom mahvolmuş durumda...Napalım sağ salim gelsinde bebişler gerisi hiç mühim değil...

Bu arada ben bugün 13+4üm takvimde 2 gün eksik gösteriyor...Neden acaba...

bizde bugün cinsiyetini ögrendik.erkek annesi olucam inşallah ) çoook şekerdi ya.. insan bakmaya doyamıyor.ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR.onu bize verdi.çok mulu olduk 17 haftalık oldu bebeğimiz.ALLAH SAGLIKLA KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN.hepizin.isteyen herkese versin.çok güzel bi duygu.

selam kızlar nasılsınız...geçmişi okuyamadım daha yeni bakıyorum

öncelikle hepinizin kadir gecesi mübarek olsun..bu geceyi boş geçirmemeye çalışalom..hem hamilelerin dualrı kabul olur derler...ailemize,eşimize,dostlarımıza,evimize barkımıza bol bol dua edelim...bide isim isim dua etmek önemli derler....ben gece buradan hamiş listesine bakıp hepinize tek tek dua edeceğim...kazasız belasız sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah,anaya babaya itaat eden,vatanına milletine hizmet eden,hayırlı çocuklarımız olsun inşallah...Allah hepimizin dualarını kabul etsin....
bebeiş isteyen anne aday adaylarınıda unutmayalım...

hepinizi öpüyorum gece gelirim inş... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…