2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar nerdesiniz yavvvv.
dün ben yaprak dökümünde hüngür hüngür ağladım.eşimde evde değildi.birde var mısın yokmusun daki 2 yaşındaki erkek bebeğine üzüldüm.bi ağladım bi ağladım vallaha.arada böyle oluyor.

saruboceq:gülşah
che :deniz
umudum:ayşe
ayshince:ayşin
lazanya:aslı
elfrcp:elif
nazanx:nazan
boddim:esma
zuzucuk:şenay
buket26:buket
çerez:hacer
ruhehaben:yasemin
glcnrcn:gülcan
öykübebk:yasemin..
kapkara:seher
adayadayı : eylem
enel_17 : hayriye
burser;burcu
burcusenk:burcu
KızılDeniz: derya
ege-deniz:ezgi

bu ucuncu ekleyisim umarim bu sefer silinmez:KK43:

arkadaşlar sizinte akıntılarınız devam ediyor mu benim ilk haftalardaki gibi geliyor
ya hemde nasıl devam ediyor bide benim adet günlerimdi ya ay aalahım dedim adetmi oluyorum adet sancısı var bide bişey aktı kesin adet oldum dedim
gittim wc ye akıntı
çok olluyor benimde kaşıntı felan yok
kızlar nerdesiniz yavvvv.
dün ben yaprak dökümünde hüngür hüngür ağladım.eşimde evde değildi.birde var mısın yokmusun daki 2 yaşındaki erkek bebeğine üzüldüm.bi ağladım bi ağladım vallaha.arada böyle oluyor.

valla aynı saatlerde avrupa yuakası vardı öldük gülmekten tavsiye ederim

bu arada kızlar
dün bir arkadasıma gitttim hamile olduğumu yeni duymuş nasıl seviniyorlar
ben dedim korkuyorum kızızyorlar bana korkma bak karnın bile çıkmış diye
kızlar ya gün geçtikçe acayip bri heycan bastırıyor

saruboceq:gülşah
che :deniz
umudum:ayşe
ayshince:ayşin
lazanya:aslı
elfrcp:elif
nazanx:nazan
boddim:esma
zuzucuk:şenay
buket26:buket
çerez:hacer
ruhehaben:yasemin
glcnrcn:gülcan
öykübebk:yasemin..
kapkara:seher
adayadayı : eylem
enel_17 : hayriye
burser;burcu
burcusenk:burcu
KızılDeniz: derya
ege-deniz:ezgi

kızlar ya eylül annelkerine baktım bizede kısmet olacakmı acep ne güzel doğurmuşlar anlatıyorlar yani bizde öyle olcaz demi ay allahım ne olur bir sorun olmasın

selam annişler hava kapalı ama olsun sıcaktan bayıltmıyorhihoyyyt bugün işin son günü 9 gün yokum dinlenecem bol bol bebeğim de dinlenecek annem nihayet oturdu diyecek kıçının üzerinehihoyyyt

günaydın kızlar ....benim dr. randevum öğleden sonraya kaldı ....artık öğleden sonra öğrenicez durumları...bir kerede vaktinde muayene olsam şaşırıcam zaten....sürekli gecikmeli giriyorum muayeneye...

gunaydin kizlar herkesee
iste geldim burdayim.iyiyiz cok sukur,zaten soran da olmamis :eek:
neyse kızlar bizde bu aksam tatile cikiyoruz.
herkese simdiden iyi tatiller diliyorum :lepi:

günaydınnn canlarım..
Kadir Gecemiz Mübarek olsun.
Tüm dualarımız kabul olsun inşallah.
Kızlar hamilelerin duaları kabul olurmuş.Bu gece kendimiz için,ailemiz için ve bebek isteyen tüm insanlar için dualar edelim tamam mı?

günaydın arkadaşlar,
Kadir geceniz mübarek olsun, tüm dualarınız kabul olsun inşallah.
ben bugün daha iyiyim sancım hiç kalmamış artık ama istirahate devam. arada kaçamak yapıp geçiyom pc'nin başına acaba ne olmuş kızlar ne yapıyo diye merak ediyorum.

Herkese günaydinlar arkadaşlar mübarek kadir gecemiz hayirlara vesile olsun inşallah bu mübarek günün suyu hürmetinine rabbim bebeklerimizi sevdiklrimizi korusun bize bağişlasin onlarin acisini göstermesin.sağlikli shhatli huzurlu mutlu bi şekilde kucaklarimiza aliriz inşallah rabbim dualarimizi kabul etsin hepimizin aminnnnn

kızlar öncelikle kadir geceniz mübarek olsun.Allah tüm hayırlı dualarınızı kabul etsin inş.bu arada ben bugün bebişimle uzun bir yolculuğa çıkıyorum eşimin memleketien gidiyoruz.şimdiden hepinizin bayramına da kutluyorum..bebişleri de kocaman öpüyorum..

gunaydin tontisler:) oncelikle herkezin kadir gecesi mubarek olsun, hayirlara vesile olsun inslh, Rabbim gunahlarimizi bagislasin , tovbelerimizi,ibadet ve dualarimizi kabul etsin, kimim gonlunde ne varsa versin inslh

TÜRK olmayı onur,ATATÜRKÇÜ olmayı gurur,MÜSLÜMANLIĞI inanç sayanların,bol yıldızlı değil AY YILDIZLI bayrak altında olan herkesin KADİR GECESİ mübarek olsun.

eylemcim senin tam olarak ne sancın vardı?yani nerdeydi?

ay birden adımı görünce tuhaf oldum yaw hihoyyythihoyyyt daha güzelmiş

canım sol tarafımda göbek deliğinin hizasından birazcık aşağıda batma gibi, bıçak saplanması gibi bişeydi. şimdi elimle bastırırsam sancıyor.

X