2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aa benim takvmimim beşinci aya geçmiş..:CüvCüv:..artık beş aylığımmı diycem....
denizcim ben sanmam folik asitin baş dönmesi yapıcağını ama belki hamilelikten olabilir...

gunaydin guzel annisler, canim ben ton baligini cok severim en son gittigimde doktorum ton baligini yememeye calis iyi degil bebis icin dedi bende hic yemiyorum artik, dikkat et canim sende

aa benim takvmimim beşinci aya geçmiş..:CüvCüv:..artık beş aylığımmı diycem....
denizcim ben sanmam folik asitin baş dönmesi yapıcağını ama belki hamilelikten olabilir...

canım sağol
5. ayın hayırlı olsun iyi sevindim folikasitten oolmadığına

herkese günaydınnn güzel anneler bebişlerimizle mutlu birgün geçirmek dileğiyleeee

meraba arkadaşlar uzuuun zamandır yazamadım. tatile gittim geldim işe başladım bi hışımla çok da yoğunuz. ama okumaya çalıştım sizin yazdıklarınızı....
ben de dün dr a gittim 18 haftalık olmuşuz veee bebişim kız olcakmış. inanılmaz bi duygu yaaa. minicik bi kızım olcak inşallah. bir de kan verdim yine üçlü test için.
dr uma sordum herhangi bi vitamin falan kullanmam gerekir mi diye kendini dinç hissediyosan gerek yok ama elevit istersen içebilirsin dedi. ben de almayı düşünüyorum çünkü herkes memnun anladığım kadarıyla.
işte bölee herkesi öptümmm

Tanışma faslı kaçırmışım eksik kalmayayım
Lazanya= Aslı (son zamanların favori isimlerinden)

Kızın hayırlı olsun canım Drlar nasıl vitamin kullanımını kişiye bırakabiliyorlar anlamıyorum.Vücudunun neye ihtiyacı var sen bilemezsin ki ben 1. aydan beri kullanıyorum vitamin

kızlar cumarttesi doktora randevum var ama inanılmaz heyecanlıyım bebeişi görücem hemde nasıl die merak ediorum ben bebişimi sizede öle oluyomu yaaa 50 tane şey geçio aklımdan olumsuzlr fazla olmak üzere bi gelse cumartesidde gitsek bu arada şu takvim yapmayı biriniz tam olarak yazın kızlar nasıl yapılıyo bende yapıcam istiorum biriniz yazın bi zahmet annişler bu arada elf-rcp=elif:içelim:

artık bende merak ediyorum ama bayramdan sonra gideceğim yani 10 gün sonra falan belli olur..yok yok pek eşitlenmeyecek gibi..baksana her cinsiyet haberi veren kızım oluyo diye geliyo:)) çerezcim sen ne zaman öğreneceksin?

ben elevit kullaıyorum bebeğin sinir sistemi için çok iyi bi ilaç içinde hertürlü vitamin var..
onun dışında demir ve magnesıum kullanıyorum kızlar

bana dr başka hiçbirşey kullanmana gerek yok elevitin içinde hepsi yeterince var diyor amafisfisfis:uhm:

arkadaşlar tanışma faslını bende kaçırmışım
ben esma yani boddim=esma

artık bende merak ediyorum ama bayramdan sonra gideceğim yani 10 gün sonra falan belli olur..yok yok pek eşitlenmeyecek gibi..baksana her cinsiyet haberi veren kızım oluyo diye geliyo:)) çerezcim sen ne zaman öğreneceksin?

bir hafta sonra biberim..
haftaya persembe..
1 ay oldu görmeyeli, özledim.. :asigim:
ama sanki haftaya göstermeyecekmis gibi geliyor
:CüvCüv:

ay öylemi oldu şimdi.....oysa daha doğru düzgün belli bile olmuyor....birde ben çok fazla sıkıntıda yaşamamıştım sanki hamile değil gibiyim...

aynen yaa 5 e girdik yolu yarıladık sayılır ama hiç hamileymişim gibi gelmiyor..sadece kilo alıyorum-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…