2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar;
Aranıza yeni katıldım. 14+1 günlük hamileyim:)
Tahmini doğumum 24 Mart 2009. Cinsiyeti henüz belli değil İlk bebeğimiz, çok heyecanlıyız... Bende şimdilik 1 kilo aldım. Şu anda çalışmıyorum evdeyim, herkese hayırlı bir hamilelik dönemi diliyorum. Allah kurtarsın derler ya işte öyle... Herkese selamlaaar:)

günaydınnnnnnn bu gün ilk günaydın benden güzel mart annelerine kızlarrr uyanın çok uyumak iyi değildir benim ne günahım var sabahın 7 sinde işin yoluna koyuluyorummm umarım bu gününüz dünden daha güzel geçerrrrrr hepinize mucukk mucukkkk zuzuuuu sende aramıza hoşgeldinhihoyyyt

günaydın mart anneleri nasılsınız
niloşş tebrikler canım prensesin hayırlı olsun kucağına almakta nasip olur inşallah
kızlar bişey soracam ben 3 aımı bitirdim folic asiti artık almam gerek yok demi dr'a da gidemedim siz kaçıncı ayda bıraktınız

günaydddııın canımmmmm...
folik asiti bıraktırıp multivitamine geçecektir doktorun.elevit yada megadyn verecektir.
yalnız sen gidene kadar iç genede canım benim..
sen benim bebişimin cicilerini gördünmü?

sağol canım görmedim cicileri nerdeler
ay merak ettim

herkese günaydın arkadaşlar

zuzucuk hoşgeldin aramıza canım sorunsuz hamilelik geçirirsin inşallah canım benim
böcüğüm kıyafetler çok tatlı maşalllah rabbim giydirmeyi nasip etsin inşallah

che canım 3 yaın bitince doktorun bıraktırr zaten o ilcın etkisi 3 aya kadarmış doktoruna sormadan bırakma bence canım

günaydın annişler nasılsınız bakalım biz oğlumla kahvaltımızı ettik four seasons eşliğinde sositososito eşim çok dalga geçiyor ama ben hem müziğini dinletecem hem de masalını okuyacam yatarken varsın gülsünler banayerimseniben bizim doktorumuz demir ilacı verdi daha almadım işlerden elevite dewam etcekmyim sormadım yasakları aştık buaradasırnaşık şey artık yasağımız yok ama babamız pek hevesli değil gibi bebek var diyor hahaha elimden geleni yapacam :teytey::roflol:niloşş kızın hayırlı olsun kızlar cicileriniz çok güzel üzerlerinde de görelim inşallah:1hug:

çi'cim:Şeniz:
bebişlere alınanların kısmı varya bizim açtığımız topic.mart anneleri kısmında.orda işte.
ayy ne garip daha bir birimizin ismini bile bilmiyiz..
ben önce söyliyim.gülşah benim adım..
hatta şöyle yapalım:
saruboceq:gülşah

ha bakim dur adım deniz bu arada memnun oldum

ben elevit kullaıyorum bebeğin sinir sistemi için çok iyi bi ilaç içinde hertürlü vitamin var..
onun dışında demir ve magnesıum kullanıyorum kızlar

kız gülşşah kız onlar nekadr güzel öyle ay ben yerim onları ay allahım çok tatlı ya bayıldımmmmmmmmmmmmmm

saruboceq:gülşah
che :deniz
umudum:ayşe

sağol denizcim.Allahım hepimizinkilere giydirmeyi nasip etsin inşallah.
dün ben halı sildim kızlar.bugün kasıklarım gene ağrıyor.belim.sırtlarım..korkuyorum yani.
ama bişecik olmıcak Allahın izniyle.
bizimki bilse halı sildiğimi o halıları kafama geçirir.söyleyemedimde.

kızlar bende bebime kazak bitirdim çok güzel oldu patik yapmayıda öğrendim bitireyim en kısa zamanda ekliyecem

kızlar bişey daha sorabilirmiyim
ya bu folikasit basdönmesi yapıyormu içtikten sonra yani şuan benimki ilaçtanmı yoks gebeliktenmi

merhaba kızlar...niloş hayırlı olsun kızın.....
gülşahcım dikkat et kendine bırak halı kirli kalsın senden kıymetlimi...
benim adımda biraz rümuzdanda anlaşılacağı gibi ...Ayşin ....(kız bekleyenlere bir firik olabilir adım )

aa benim takvmimim beşinci aya geçmiş....artık beş aylığımmı diycem....
denizcim ben sanmam folik asitin baş dönmesi yapıcağını ama belki hamilelikten olabilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…