2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

çikolata yediğimizde daha hareketli olduğunu söyleyen efasaneler bir dene derim:) bu arada ben daha kilo almadım.ama göbüş birazcık çıktı...hele ki süt içeyim kocaman oluyo:) ama sabahları tekrar azıcık göbüşümle başbaşa kalıyoruz..:eek:

çikolata yediğimizde daha hareketli olduğunu söyleyen efasaneler bir dene derim:) bu arada ben daha kilo almadım.ama göbüş birazcık çıktı...hele ki süt içeyim kocaman oluyo:) ama sabahları tekrar azıcık göbüşümle başbaşa kalıyoruz..:eek:

yok yok.. en son gittigimde yedim de gittim.. zaten midemin hamilelikten beri cikolatayi hic kaldiramiyo.. yinede yedim..
peki bebegim ne yapiyordu biliyormusun?? ayak ayak üstüne atmis yatiyordu.. öksürdüm kipirdadim umrunda bile olmadi..
kaydirigubbakcemile3

ben en son 12 haftalıktım doktora gittiğimde..bir ara uyuyordu öksürdüm hareketlendi aman ne hareket.öyle akrobasik hareketler yaptı ki babasını bile bol bol güldürdü.Allah nazarlardan saklısın.ama o zamanda doktor harekketten göremedi:) neyse bu sefer konuşup gideceğim.bak sana ciciler alacağım ama alamıyorum hadi annecim diyeceğim bakalım laftan anlıyacak mı:)

ben en son 12 haftalıktım doktora gittiğimde..bir ara uyuyordu öksürdüm hareketlendi aman ne hareket.öyle akrobasik hareketler yaptı ki babasını bile bol bol güldürdü.Allah nazarlardan saklısın.ama o zamanda doktor harekketten göremedi:) neyse bu sefer konuşup gideceğim.bak sana ciciler alacağım ama alamıyorum hadi annecim diyeceğim bakalım laftan anlıyacak mı:)

hay masallah .. :nazar:
hareket etseler bi türlü etmeseler bi türlü
hihoyyyt

yaa arkadaşlar benim midem bi kaç gündür çok kötü bulanıyo. anlamadım yani 18. haftamdayım ve şu ana kadar hiç böyle olmamıştım. ne yesem ne içsem bilemedim yani. hazımsızlık mı anlamadım ama boşken de bulanıyo doluyken de.bi yardım lütfen....

hay masallah .. :nazar:
hareket etseler bi türlü etmeseler bi türlü
hihoyyyt

benimde 12 haftalıkken gitiğimde hiç hareket etmedi..bekledik bekledik ben yalvarıyorum ama hadi dön kıpırda diye..sonra bir anda taklalar atmaya başladıkaydirigubbakcemile2..o kadar hızlı hareket ediyorlarki küçük olduklarından cinsiyet yakalmak çok zor oluyor

ayy kız mı ki senin kide....bir prenses daha mı geliyorhihoyyyt

merhaba arkadaşlar eşimle alışverişe gitmiştik kendimiz için bebiş için bir sürü şey aldık geldik babamız benden hevesli çıktı hoşuna giden herşeyi aldı :) bu arada adım sevin

saruboceq:gülşah
che :deniz
umudum:ayşe
ayshince:ayşin
lazanya:aslı
elfrcp:elif
nazanx:nazan
boddim:esma
zuzucuk:şenay
buket26:buket

merhaba arkadaşlar eşimle alışverişe gitmiştik kendimiz için bebiş için bir sürü şey aldık geldik babamız benden hevesli çıktı hoşuna giden herşeyi aldı :) bu arada adım sevin

bi benim baba adayimi böyle ya :mymeka:
daha cinsiyetini bilmiyoruz, simdilik bu yüzden bisey almiyormusuz..
bakalim ondan sonra ne yapacak

saruboceq:gülşah
che :deniz
umudum:ayşe
ayshince:ayşin
lazanya:aslı
elfrcp:elif
nazanx:nazan
boddim:esma
zuzucuk:şenay
buket26:buket
çerez:hacer

ne güzel oldu beee..maşallah bize:nazar:

tüanaydin arkadaslar günaydin demek icin biraz gec kaldim da :))

ya ben 2 haftada 1.5 kilo almisim sanirim uyumakdan aldim bu kiloyu ay ne yapcam ben ya günde 14 15 saat uYur oldum bi 6 ay daha böyle gecermi yaa hic bisey yapacak halim yok suan bile uykum var 12 saatin üstüne imdat yaaa

adim yasemin

X