2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar karınağrılarım gaz problemim normalmiş oğlum büyüyüp yerleşiyormuş bel ağrısı da çok olurmuş çünkü bel zinciri düzleşiyormuş neler öğreniyoruz değil mi???naniknanik

ben yerim büyüyen bebeklerimiziŞeniz ne tatlılar ya...

bu arada geçen rüyamda,ki sanırım burdaki konuşmalardan etkilendim, sırtımı açıyorum aynaya bakıyorum karnımdan sırtıma doğru kırmızı çatlaklar oluşmuş."Allahım ne çabuk, daha büyümedi bile" diyorum. kışın da yağlanmak kolay olur sanırımCADIARZU

ya bugün gidemed,m arkadaşlar ya eşim söz yarın sabah erkenden dedi bir günü daha nasıl geçireceğim ya bi de bugün aşırı bi halsizlik var böyle olan var mı elimde olsa hiç kalmadan yatacağm

ya bugün gidemed,m arkadaşlar ya eşim söz yarın sabah erkenden dedi bir günü daha nasıl geçireceğim ya bi de bugün aşırı bi halsizlik var böyle olan var mı elimde olsa hiç kalmadan yatacağm

gec olsun guc olmasin demisler canim heriste bir hayir vardir deyip yarini bekliyceksin artik:) halsizlik hepimizde var canim

kizlar simdi haberlerde gosteriyordu izmirin en buyuk dogum hastanelerinden birinde 11 saatte 13 bebek olmus yine, aman dikkat edin dogum yapacaginiz yeri iyi secin kizlar

evet bu hastane olayı beni de çok korkuttu dün o haberden sonra internette hastaneleri incelemeye başladık

ben izmirliyim o hastanede yetkili bir kişi tanıdığımız var çok eski bir hastane kadın doğum ve çocuk hastalıkları üzerine hatta ankaradaki haberler çıktığında eşime demiştim izmirdede böyle bir hastane var diye

merahaba güzel hamisler.. melek bekleyen anneler..
nasilsiniz bakalim.. siz havalarin sogudugundan bahsediyorsunuz.. inanin burasi bu sene hic isinmadi bile..
bebisler nasil güzeller.. keyifleri yerindemi.. kiprasan varmi

Allah korusun ya Allah kimseye yasatmasin, ne heveslerle bekliyoruz bebislerimizi ne sIkIntIlar cekiyoruz , 11 saatte 13 bebek olacak sey degil ya:enbuyukkk:

merahaba güzel hamisler.. melek bekleyen anneler..
nasilsiniz bakalim.. siz havalarin sogudugundan bahsediyorsunuz.. inanin burasi bu sene hic isinmadi bile..
bebisler nasil güzeller.. keyifleri yerindemi.. kiprasan varmi

Aynen canim burasida hic isinmadi zaten benim yasadigim sehir Almanyaya sinir, sizin ordan pek bir farki yok... benim bebis az once tekmeleyip duruyordu yine, abisi gobusume elini koyup dinledi biraz sevindirik oluyor oglusum kardesi tekmeleyince:dance:

valla bu bebek ölümlerini duyunca için cız ediyor.Sen binbir zahmetle 9 aya getir tam kucağıma alıcam derken allah korusun

ne güzel bende bir hissedebilsem bebişimi tekmelediğinde nasıl bi olay oluyor yani acıma mı gıdıklanma mı

nazancim hani lavinia diyo ya hele bi dogsun bes kardes gelecek diye.. bazen diyorum hakli.. yahu 17 haftalik oldun.. kipirda atrik catlatma anneni babani dimi -tatlicadiarzu-

senin bidaki randevun ne zaman canim?:CüvCüv:

valla bu bebek ölümlerini duyunca için cız ediyor.Sen binbir zahmetle 9 aya getir tam kucağıma alıcam derken allah korusun

canim senin bebegini onlar tasimiyorki o zahmeti o bagimliligi anliyabilsinler..
onlar korumasiz ve onlarin yardimina muhtaclar aslinda.. ama anlayana
:mymeka:

hanımlarrr size haberlerim var kaydirigubbakcemile2
böcüğümle buluştuk, yemeklerimizi yedikk ohh yarasın bebişlerimize dedikkk kaydirigubbakcemile2
biraz sizi andık, bolca bebişleri konuştuk.
inşallahh sizlerle de görüşmek nasip olur bir gün :Saruboceq:

ay ne güzel şöle hep brlikte toplanabilsek bütün mart anneleri bi yerde ne kadar keyifli olur dimi süper olur yada şehir şehir herkez aynı gün buluşsa ertesi gün anlatsa süper olurdu

kız gitmişken resim çekinmedinizmi hani buluşma resminiz bakiiim
zaten çatlattınız bizi.

ne güzel bende bir hissedebilsem bebişimi tekmelediğinde nasıl bi olay oluyor yani acıma mı gıdıklanma mı

az kaldi canim hissedersin sende yakinda, suan seyirme gibi ama biraz daha kuvvetlisi tekmeledimi 5-6 sefer devam ediyor , acima gidiklanma felan olmuyor degisik birsey ya ama cok harika bir duygu diyebilirim:dance:

nazancim hani lavinia diyo ya hele bi dogsun bes kardes gelecek diye.. bazen diyorum hakli.. yahu 17 haftalik oldun.. kipirda atrik catlatma anneni babani dimi -tatlicadiarzu-

senin bidaki randevun ne zaman canim?:CüvCüv:

canim ilk hamileliklerde biraz daha gec hissediliyomus, ben oglumu daha erken hissettim demistim ama 10 sene gecti aradan tam haftasinida hatirlamiyorum belkide bana erken gelmistir:roflol: gaz yada seyirmelerini tekme sanmisimdir:roflol: ama simdi tecrubeliyim tekmemi seyirmemi ne oldugunu anlayabiliyorum belkide ondan ikinci hamislelikte daha cabuk hissediliyor diyorlardir

bir dahaki randevum ebede 1 ekimde ama bebisimi goremiycem o zaman 14 ekimde ultrasyona giricem , o zamana kadar catlamazsam tabiikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…