2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

gerçektende süper olur yüz yüze konuşmak daha zevkli olur kızlar ara ara benim karnım ağrıyor sizdede varmı acaba çarşamba günü bebişimi görmeğe gidicam cinsiyetinide öğrenirim inşallah

sen 14 ekimi beklerken catlican ben tekmelerini beklerken kaydirigubbakcemile
benim randevumda haftaya persembe.. su son 3 hafta cabuk gecti sankide.. önümüzdeki 10 gün gecmicek gibi
:ecrin_bebek:

istanbul yoğunlukta sanırım, kadıköyde falan buluştuğumuzu düşünüyorum da koca göbekli bi grup:)

ya tüm esnaf(yemek-çay-kahve hizmeti sunan) bizi görünce kepenkleri kapatır ya da bayram eder:)

oh maşaallah ee foto yokmu inşaallah cekilmişsinizdir bekliyoruzzz sırnaşık şey

annesinin kuzusu böcüğüm yaaaaaaaaaa nasıl çatırdattınız bizi yaaa
bende istiyorum banane banane
bak şimdi oğlumda üzüldü
ne güzel yaaaa inanın arkadaş edinmek çok güzel bi duygu şahsen benim için inşallah birgün bizde karşılaşırız kızlar bi yerde

ya kızlar geçen gün sağlık ocağından bizim apartmana gelmişler. komşuya sormuşlar burada hamile bi bayan varmış diye...sağlık ocağına gelmesi gerekiyor demişler...birde hamile takip çizelgesi bırakmışlar...
ben sağlık ocağına gitmedim hiç yada çevremden benim adımada giden olmadı..nerden bulup geldiler ki adresi....ssk dan öğrenmiş olabilirler diye düşündüm çünkü ssk üzerinden işlem yaptırıyorum yaa..acaba gidip ordan da takip yapsammı...zor olacak hem hastane için hem sağlık ocağı için izin almak ama ..neler yapıyorlar sağlık ocağında....bileniniz varmı?

bende geldimm...
kızlar fotoğraf çekinmedik..benim aklıma hiç gelmedi vallahi;mama hasretiyle yanıp tutuşuyordum o an..
annesinin kuzusu senin aklına da gelmedimi kıı?
neyse yakın zamanda yine yapcaz bi yemek faslı.o zaman unutmayız,söz

sen 14 ekimi beklerken catlican ben tekmelerini beklerken kaydirigubbakcemile
benim randevumda haftaya persembe.. su son 3 hafta cabuk gecti sankide.. önümüzdeki 10 gün gecmicek gibi
:ecrin_bebek:

ben 3 haftaya doktora gidene kadar sen tekmeleri hissedersin canim haftaya hafta sonuna kadar hissedeceksin bence:dance:

ben sağlık ocağına kayıt oldum.kan ve idrar testlerini yaptırabiliyorsun.onlar senin kilonu falan takip ediyorlar.kan sayımı yapıyorlar. ama en çok doğum zamanı bebek döndümü falan diye bakıyorlarmış.birde aşılarını yapıyorlar tetenoz falan benim bildiğim bu kadar.daha sadece bir eklre gittim.birde bizim burda 7 aydan sonra her gün için yarım litre süt veriyorlar.taki bebek doğup 3 aylık oluncaya kadar

bende yarın gitmişken kaydımı yaptıracağm sağlık ocağına ya arkadaşlar duyduğuma göre tetanoz aşısı çok acıyormuş sonra senağlama bi fikri olan var mı

Evet ben önceden yaptırmıştım koldan çok ağrı yapmıştı. Galiba isteğe göre kalçadan da yapabiliyorlarmış

hiç bilmiyorum.acısada yaptıracağız acımasada.napalım artık.uzun zamandır bu kadar delik deşik olmamıştık zaten.ilk kanda gebelik tesi yaptır.iki gün sonra tekrar.sonra kan sayımı için sonra ikili test için.bebişlerimiz için bu acıyada tetenoza da katlancağız artık..a.s.

bnede gebelikten önce iğneden deli gibi korkardım ama dediğiniz gib alıştık :) ama bu aşı yakıyormuş diye duydum da onun için sordum bebiş için herşeye dayanacağız

selam kızlarr çılgın anne Lazanya her gece bebeğine bir masal okuyordu meğer çok faydalıymış eşim dalga geçiyodu benimle kitap aldım hergeceye bir masal diye onu okuyordum zeka gelişimine katkısı varmış tavsiyemdir bir de bugün müzik açtım pc de ilk defa bişey havalandı içimde bebişim tepki verdi galiba yuppiii

fotoğrafın f si bile aklıma gelmedi valla, ama ii fikirmiş CADIARZU
bi dahakine kızlar, söz.
bu arada size bişey söyleyeyim mi? hani güya biz birbirimizi tanımıyoruz ya. bunu bizden başka kimse anlamadı :roflol: kırk yıllık arkadaşmış gibi girer girmez böcüğe baktım o da bana baktı. güldük buluştuk hihoyyyt hayır ben ayaktaydım o beni görüyodu da ben onu oturanların arasından nası seçtim bilemedim yani.
herkes buluşssun kızlarr pek güzel oluyooo kaydirigubbakcemile2

hemen kızkardeşimi aradım, bana akşama masal kitabı getiriyosun dedim -tatlicadiarzu-
ben bebişimle konuşunca bile dalga geçiyolar benlen, bundan sonra hepsini dövücem klava:

senağlamasenağlamakızlar 2.5 kilo almışım sizce normalmiii 75 oldum yaaa kendimi çoook kilolu hissediyorum doğrusuda öyle zaten sizce ben çok dah akilo alırmıyımCADIARZU tahminen hamile kalmdan73 düm şimdi 16 haftalığım offfffffffff kuzucuğum benim annen patlamasa son aya kadar iyi:1no2::1no2:cokacimcoook:icecream:

kızlar butarafa geleniniz yokmu NERESİMİ ŞIRNAK IHHHHH İSMİ BİLE ÜRKÜTÜCÜ ÖFFFFFFFFFFFF YAAA BİTSEYDİ BURDAN ÇOK SIKILDIM.KİMSE YOK BİR BÜYÜK MARKET...2.3 TANE MAĞAZA VAR ÇARŞISI BU YANİAFEDERSİNİZ......... TAN YER...GEZMEK İSTİYORUM DOLAŞMAK YÜRÜYÜŞ YAPMAK İSTİYORUM AMA YOOOKsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

:teselli:
yavrucum bende 75 kiloyum ne olacak?? bende 3-3,5 kilo almışım. her aya 1 kilo. ne var yani. patlamayız merak etme, bana da bazen öyle geliyo ama normal gidiyoruz merak etme.

selam bayanlar dr dan geldik...çok sağlıklıymış bebişimiz ve cinsiyetide kııız...kızım oluyor yaa duyduğumdan beri sırıtıyorum..rabbim sağlıklı hayırlı evlat olmasını nasip etsin inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…