2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar anne sütünü sağıyorlar posetlerde deepfreeze de saklıyorlar.sonra çıkartıklarında donan süte ne işlem uygulanıyor

Bildiğim kadarıyla dondurulan sütün oda sıcaklığında çözülmesi beklenir çözüldükten sonra ılıması için sıcak su dolu bir kapta biberon bekletilir ılık oluncada bebeğe içirilir.:içelim:

kızlar hemen sizinle paylaşmak istedim..
kardeşim dün ankaraya gitti bankacılıkla ilgili sınavı vardı.
demin aradı geldim alya derin hanıma da ne aldım bil dedi.tahmin edemedim.
kamerayı açtımki ne göreyim nike ın eşofman takımı pembe bide pembe ayakkabısı..
bir görseniz nasıl güzeller anlatamam..
çalışıyorum kendime bi kere nike dan eşofman takımı almamışımdır kızına alıyorum dayanamadım ne yapim dedi bana..
bu bebişler gerçekten de aklımızı başımızdan alacaklar sanıyorum doğduklarında.

:) Siz bir de anne olunca görün, insan ne yapacağını şaşırıyor çocuğunu mutlu etmek için, kendiniz ve eşiniz için yapamadığınız şeyleri onun için yapamama şansınız olmayacak, gözünün içine bakacaksınız.:))

Ben en çok duygulanacağim an bebişimi ilk gördüğüm o ilk kucağima alşim ona ilk meme verişim onunla ilk göz temasimiz onun ilk gülücüğü gb şeyleri düşününce içim kipir kpir oluyooo daha çook var diyorum kendimce çabucak geçsin günlerde paşami kucağima alayim bunlari görmek yaşamak istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben oğluşumu çooooooooooooooooooooooooooooooooooook özledim arkadaşlar onu çok seviyorum o bizim beklentimimiz umudumuz sevincimiz ilk göz ağrimiz olacak rabbim kucağimiza almayi nasip et sağlikla huzurla mutlulukla.......

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran..........23 Mart
osslem...........................16 Haziran..........23 Mart
existhunder.....................12 Haziran..........24 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
barzey...........................23 Haziran...........30 Mart
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................14 Mayıs.............1 Nisan
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan
esranur-akyol.........................?.......................?.........cinsiyet..........Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
14 erkek 18 kız Yokmu arttıran?

.....gülen yüz.....ekledim canım senide listemize. Hayırlı olsun hamişliğin. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

Listede adı olmayan arkadaşlar son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride ekleyebilirim.

nasipse ben yarın listeye ekleme yapacağım..ay çok heyecanlıyım...

umudum........senin düşündüklerinin aynısını bende düşünüyorum....o kadar çok hayallerim varki..rabbim sağlıklı sağ salim kavuştursun hepimizinkini

HAYATİST ben ikili testi Avrupa Florance' da yaptırdım 80 ytl ödedim bilgine.

selam kızlar ben geldim.
alışverişten sonra kayınvalidemlere yemeğe gittik.şimdi geldik.aldıklarımı bile yerleştiremedim.
sarıböcegim kız bebeğe biberonda mı almayacaksın?sen işteyken sütü neyle içecek?yada su vermeyecekmisin?gerçi şimdiki doktorlar suyu 6.aya kadar yasaklıyorlar.anne sütünün %80 i su %20 si süt olduğu için sütten daha fazla yararlansın diye.sende mi böyle düşünüyorsun canım?
ben yatağı ve oyun parkı aynı olan beşik alıcam,buhar makinesi,biberon ve araç koltuğu alıcam,yalancı meme bende pek düşünmüyorum ama durmazsa alabilirim.onun dışında başka birşey almayacağım.pusette almayacağım.10 aylık olana kadar ben yanındayım zaten,bir yere gidersek arabayla gidicez.yeterli bu kadarı.

Selam kızlarrr!!!
Oğluşuma birsürü hediye geldi yine arkadaşlar saolsun bebişlerinin bir iki kere giyilmiş ya da hiç giyilmemiş zıbınlarını felan göndermişler bir tane anakucağı var ben de fazla birşey almayacam bir tane oyun parkı yataklı bir tane şifonyer yeter!!!! sene sonuna doğru ev değiştirebilirim kısmetiyle gelirse oğluşum kendi evimiz olabilirhihoyyyt ozaman yaparız birşeyler!!!:ecrin_bebek:

enelim ismini bulmuşsun kızının..kurban olurum ona benŞenizçok güzel bir isim.maşallah
yani suyu bardakla düşünüyorum alıştırmayı.yada çay kaşığıyla.
sağlıksız geliyor bana güvenilir markalar bile.bide annem bana hiç almamış ya bende kendi bebğime almıycam.
aslında bir çoğunun da bebeğin hayatını kolaylaştırmaktan ziyade para tuzağı olduğunu düşünüyorum.
bebek arabası da almıycam mesela.bide anakucağı.ah yavrum el kadar bebeleri onların içine koyuyolar.bebeklerin iskelet yapıları bozuluyor.ondan onuda almıycam.
böyle diyorum ama bakalım bebiş doğunca da inşallah dediğimin arkasında olurumhihoyyyt

kızlar biraz karnım ağrıyorr benim 2-3 gündür gerçi gaz sancısı da oluyor sık wc ye gitmeye başladım üşttüm mü acaba yarın doktora gitcez demir hapı nı sorcam omega 3 kapsülü sorcam tatile gidiyoz deyip izin alcam bir de 3 ayı doldurduk yasaklarımız bitti mi diye sorcam:CüvCüv:hihoyyyt

canım benim utanma utanma..
artık kardeş gibi olduk..
biz geçen akşam denedik.olmadı.başarısız olduk.canım çok yandı.çok acı çektim.rahim yukarı çıktığı için normal zamanlardaki zevki yaşayamazsınız dediler bana.gerçekten de öyle.

walla bilmiyom da ilk zamanlar hele çok yüsek bir libidoya karşı mücadele verdim bu sefer sadece ben değil babamız da çıldıracak konumda adam köşe bucak kaçıyor benden :roflol:
tatile gitcez yağmur yağarsa odadan dışarı da çıkılmaz vakit geçirmek lazım değil mi???

bazen normal zamandan daha çok zevk alırmışsın hamileyken bikaç kişi öyle dedihihoyyyt
bence denemeye devam edin yılmayın:lepi::içelim:

iyi akşamlar mart ayının güzel anneleri nasılsınız bebişler nasıl herşey yolundadır inşallah

yok canım ya..benim canım o kadar yandı ki daha cesaret edebileceğimi sanmıyorum..
başka şeylerle rahatlatma yoluna gidiyorum artık ne yapayım

iyi akşamlar mart ayının güzel anneleri nasılsınız bebişler nasıl herşey yolundadır inşallah

hoşgeldin canım.şükür herşey yolunda bizde.sen nasılsın?

oyy gülüm çok sağol.bende senin kızının ismine bayıldım.heleki alya yı çok beğendim.ikiside uyumlu olmuş.doğru diyorsun para tuzağı hepsi.bende ana kucağı,bebek arabası falan düşünmüyorum.sadece bir biberon birde çok acil olmak üzere ortadontik meme alıcam.ben küçükçen emziksiz durmazmışım 5 yaşına kadar.tuvalete düşürürmüşüm susmadığım için evde kesinlikle yedeği olurmuş.bu yüzden 6 sene tel tedavisi gördüm.inşallah kızımda emmez en son çare için düşündüğüm birşey.inşallah herşey gönlüne gönlümüze göre olur canım.

vallaha lazanyacığım biz yılmadık.gerçi ben yılsam eşim asla yılmıyor bide ben sürekli evdeyim ya.yasaklarımız kalktı bizim.son 3 aya kadar.haftada bir dikkatli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.çok hafif batmam oluyor onun dışında tam gaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…